Arama sonuçlarınız

1. ata036

Eksi36 Iıı. Sarıkamış Off Road Oyunları

3. KEZ DÜZENLEYECEĞİMİZ ETKİNLİĞİMİZLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİLERİ BURADA PAYLAŞACAĞIZ.

2. ata036

4. Sivas Off Road Ve Motor Sporları Etkinliği Bülent Kök Anısına

Sevgili kardeşim Rahmetli Bülent KÖK anısına düzenlediğimiz bu anma etkinliğine tüm dostlarımızı bekliyoruz. dostumuz için yapıyoruz;dostlarımız bekliyoruz...... ETKİNLİK PROGRAMIMIZ ; 1 AĞUSTOS CUMA: MİSAFİRLERİN KARŞILANMASI KAMP BAŞLANGICI 2 AĞUSTOS CUMARTESİ : KAHVALTI ARAÇLARLA ŞEHİR TURU...
  3. ata036

100" Trayback Projesi Kırat

uzun zamandır hayal ettiğim araştırdığım projeyi nihayet gerçekleştirmeye başladık 110" kapalı kasa olan defender aracımı (KIRAT) keserek 100" trayback yapmak için kolları sıvadık

4. ata036

Troff, Trabzon Off Road Festivali, Görselleri 22-23 Haziran 2013

22-23 haziranda Trabzon off road klubü tarafından yapılan festivalden görüntüler ilk önce kendi aracımdan başlıyorum bu yarış videomuz :D http://www.youtube.com/watch?v=Mr1n_XNfgLA
  5. ata036

Gezenbilir FARUK KAYHAN Anısına Yeniden Kars Yollarında (25 Ocak 2013)

Değerli Gezenbilir Ailesi; Kuruluşundan beri bir çok alanda anlamlı faaliyetlere imza atan offroad ailemiz, 2010 yılında Kars'taki köy okullarına yardım götürmek için karda kışta, Antalya'dan, İstanbul'dan, Ankara'dan yollara düşüp üzerine düşen sosyal sorumluluğu başarı ve gururla yerine...

6. ata036

Hülya DEMİR Anısına Yapılan Arhavi 4.Ardos Etkinliği

herkese merhabalar bu sene benim için sonuncu etkinlik olan Arhavi oyunlarına katılmak için buradaki arkadaşım İbrahim YİĞİT ile oturup karar verdik ve araçları tıra yükleyip gitme kararı aldık ve sonrası aynen şöyle oldu :D :D araçları cuma günü saat 7 de tıra yükleyip yola çıkmak üzere...

7. ata036

1. ULUSAL AĞRI DAĞI DAĞ BİSİKLETİ YARIŞI

Aralık Kaymakamlığı girişimleri sonucunda Türkiye Bisiklet Fedarasyonundan 16-17 haziran 2012 tarihleri arasında Ağrı Dağı Kupası düzenlemek üzere tam yetki almış olup bütün Doğa ve Yarışseverleri Aralık Kaymakamlığı olarak bu etkinliğimize davet ediyoruz
  8. ata036

Petlas NT3 900x16 Hakkında

arkadaşlar bu lastikten almayı düşünüyorum bilgi ve görüşlerinizi paylaşabilirmisiniz ebat olarak kaç inçe denk geliyor 900x16 normalde römork lastiği olarak geçiyor off-road koşullarında nasıl olur sürat konusunda artıları eksileri ne olur asfalta extrem lastiklere göre ses yaparmı Petlas NT3...
  9. ata036

39. Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali 3. Off-Road Oyunları (02 Eylül 2011)

39. ULUSLARARASI ARHAVİ KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ 2-3-4 EYLÜL tarihlerinde artvine bağlı arhavi ilçesinde yapılacak bayram tatilinde değişiklik olsun isteyenler buyursun gelsin bu arada off-road oyunlarıda olacak...

10. ata036

İRANDAKİ OFF-ROADCI KARDEŞLERİMİZ www.TabrizOffroad.com

merhaba dostlar geçen ay internet üzerinden tanıştığım ve yanlarına gittiğim irandaki off-roadcı arkadaşları burada sizlerle tanıştırmak istedim. işte fotoları

11. ata036

defender için 15*8 inch jant aranıyor

1989 model land rover defender 110 aracıma 35" lastik takacağım bunun için 15x8 inch defendere uyacak jant arıyorum
  12. ata036

Defender Puma Motor değişimi (KIRAT)

tüm dostlara merhabalar uzun süredir hayalini kurduğum puma motora geçiş için artık zamanı geldi dedim ve aracımı Tokat Zilede bulunan Ahmet demirçal arkadaşıma götürdüm. bu gün itibari ile motorumuz almış ve yarından itibaren motor atma işlemleri başlayacaktır. kendim orada olmadığım için tüm...

13. ata036

Gezenbilir Kars Projesi Meyvelerini Veriyor, Çocuklar Seyirci Desteği Bekliyor

dostlar Gezenbilir Kars Yollarında Projemizde destek verdiğimiz okullarımızdan Dağpınar Çağdaş Yaşam İsmet GÜRESEN İlk Öğretim okulu öğrencileri Futbol takımı bu sene Kars'da düzenlenen henüz tam bilgilerini alamadığım için yazamıyorum bir turnuvada şampiyon olmuş ve ve bu kupayı değerli abimiz...
  14. ata036

Gezenbilir Kars Projesi Meyvelerini Veriyor, Çocuklar Seyirci Desteği Bekliyor

dostlar Gezenbilir Kars Yollarında Projemizde destek verdiğimiz okullarımızdan Dağpınar Çağdaş Yaşam İsmet GÜRESEN İlk Öğretim okulu öğrencileri Futbol takımı bu sene Kars'da düzenlenen henüz tam bilgilerini alamadığım için yazamıyorum bir turnuvada şampiyon olmuş ve ve bu kupayı değerli abimiz...
  15. ata036

Land Rover 110 Aracım Kırat' ın Rengi Değişsin mi ?

aracım land rover defender 110 namı diğer ismi KIRAT :D aracımı kaporta boyaya sokacağım rengi konusunda siz dosltarımın fikrini almak istiyorum orjinal rengi sedefli beyaz mı tavan beyaz gövde kırmızı mı BÖYLEMİ KALSIN...

16. ata036

KAYOFF; Geleneksel 1. Erciyes Off-Road Oyunları ve Kış Festivali Görselleri

KAYOFF; Geleneksel 1. Erciyes Off-Road Oyunları ve Kış Festivali Görsellerini lütfen burdan paylaşalım
  17. ata036

Iğdır Off Road Grubu; Balıklı Göl Gezisi (28 Kasım 2010)

bu gün çok güzel bir gezi daha yaptık resimler aşağıda ;)
  18. ata036

ığdır off-road grubu 14 kasım 2010 gezisi

bu gün ibrahim abi ile yol çıktık ve nelermi oldu resimler aşağıda bu arada hijackı icat edenden allah razı olsun :D :D

19. ata036

Iğdır Off-Road Grubu Gezisi (07 Ekim 2010)

bu gün iki araçtık ufaktan bi gezip kent ormanında mangalımızı yaptık fotolar aşağıda doğaya zarar vermeden off-road yapalım zarar verirsekde dönüp düzeltelim lütfen
  20. ata036

Iğdır Grubu Gezilerimiz

herkese merhabalar iki senedir kimse yok tek aracım diye dert yanıyordum çok şükür ekibimizi kurduk şimdilik 4 aracız ama dahada çoğalacaz gibi virüs ığdıra geldi yayılma aşamasında :D :D işte ilk tanışma gezimizden bir kaç kare :D :D ığdır dan tüm gezenbilircilere selam...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri