i.güneş

Profil mesajları Son Aktivite Gönderiler Hakkında

• İsvicrede ikamet ediyorum lakin doğma büyüme Bursalıyım misi parkına 5 km de oturuyorum Çamlıca'da Tanışmak dileğiyle zarif selamlar.
    Z
    ZADEGAN
    Teşekkür ederim 2 ayda bir aracımla gelip gidiyorum 4 ay orada idim zaten misi köyünden cok akrabam vardır Mavi renk üzeri port bagajlı mersedes bu yaz hep kahvenin önünde idi:smiley:Tabii ki bilginize ihtayac duyacagim bu günlerde 17m3 bir ducato panelvan peşindeyim doly karavan ile de mutfak tuvalet lavabo dometic ürünleri isvicreden getirmek suretiyle yüzeysel görüsmem oldu 1 ayda teslim ederiz dediler.
    Z
    ZADEGAN
    Mersedes sprınter ve crafteri eledim maliyet yükseliyor ve alacagımız kaliteli işcilik malumunuz kısıtlı.Aralık ocak gibi gelip aracı almalıyım Nısan gibi de imalata sokarız düşüncesindeyim ama gelince mutlaka görüsmek isterim inşaAllah saygılarımla.Hüseyin Ör 05325724822 isvicre 0041768025516
    Z
    ZADEGAN
    Benim de tevellüd 1955 Türkiyede motor rektifiye ustası idim Ustam Osman selcuktur Bırde Yağmen Ahmet vardı bilirsiniz.35 yasında isvicreye Bursadakı teleferigi kuran vonRoll firmasına mekaniker olarak girdim hobi olarak da oto tamirciliği yaptım simdi emekliyim önümüzdeki yaz döneceğim insaAllah.

• Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun