Arama sonuçlarınız

1. yasalğüç

td5 gaz pedalı tepki vermiyor....

mrb arkadaşlar..2001 model td5 aracım özellikle sabahları çalıştırdıgım zaman gaz pedalına basınca hiç tepki vermiyor..3- 5 dakika sonra kendi kendine toparlıyor..motor sıçak haldeyken sert duruşlardan sonrada kısım kısm 3 ila 10 saniyee kadar tekrarlıyor sonra yine kendi düzeliyor.. daha önce...

2. yasalğüç

td5 aşırı yakıt tüketimi..

mrb arkadaşlar aracım son zamanlarda a normal biryakıt tüketmeye başladı yakıt fiyatları malum biliyorum ama 75 km 65 tl çok fazla degilmi neden kaynaklanabilir biligisi olan arkaşlar dan tavsiye bekliyorum ..265 70 16 lastik kull. saygılar
  3. yasalğüç

td5 siyah duman sorunu

mrb arkadaşlar otomatik vites td5 aracımlaa dip gaz yaptıgımda siyah dumna atıyo ,birde 5. vitese kadar vites geçişlerinde kendinni çok iyi toparlıyo ançak son vitese geçince bu 3 saniye falan devam edip 2500 devirlere kadar düşüyo ve kendinni kolay toparlamıyor..bu araçlar hepmi böyle yoksa bu...

4. yasalğüç

vx100 lastik seçimi..

mrb arkadaşlar,vx 100 e yükseltme yapmadan takbilecegim lastik ölçüsü nedir..yada jant degişiklligiyle nasıl bir seçim yapmalıyım,şuanda 275 70 17 kullanıyorum.ilginize şimdiden teşekürler..
  5. yasalğüç

discovery td5 şanzıman hararet ikaz lambası yanıyor..

2001 td5 aracım da şanzıman hareret lambası yanıyor, böyle bir problemle karşılaşan varmı acabaa neden olabilir..

6. yasalğüç

CJ-5 BESTOP SÜPERTOP TENTE

satılık bestop süpertop ten rengi cj-5 tentesi koliden çıkarılmamış sıfrdır 0532 625 15 42

7. yasalğüç

Bir Ranger Bir Defender Karadeniz'de (04 Aralık 2011)

uzungöl-den yukarı
  8. yasalğüç

Rize - Ayder ve Yukarı Kavron Yaylasından ( Eylül 2011)

mekemmel bir hava ve ayder
  9. yasalğüç

2006 Ranger Thunder.. 2006 L200 Magnum Ne dersiniz?

mrb arkadaşlar..79model cj imi sattıktan sonra,2005 model lada aldım onu da yolcu ettik ve şimdi bu iki araç arasında kararsızım kullana ve biligi sahibi olan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorumm yadaa alternatif araç ne olabilir..şimdiden teşşekürler

10. yasalğüç

Satılık 76 Model Cj5

76 model orjinal amerikan bradalı önde 4 tonluk vinç maxxis 33*13,5*15 lastikler bakımı yeni yapılmış 12500 ytl satılık tır

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri