Arama sonuçlarınız

1. schweps

Defender Difransiyel Tapası

wading plug diye geçiyor, derin su geçişi yaparken kapatıp sonra açılması tavsiye ediliyor. Normalde açık yani.

2. schweps

Maden Koyu /Olympos / Antalya

Merhabalar, Emre hocamın tavsiyesiyle 2015'te girmiştik o rotaya. Teke t. koyunda konaklamıştık o zaman iki arkadaş. Aklımızda yer etmişti, geçen sene tekrar ve bu yaz da ailece gidip 10 gün kamp yaptık aynı yerde. 2015 gps datası ektedir.
  3. schweps

Hayırlı Olsun - Lr Defender Servis/garaj - Kocaelİ

Hayırlı olsun Emre Hocam.

4. schweps

Defender 110 Hardtop 300tdı (2005)

Kum paletlerinin kamp esnasında raf olarak kullanımı ve kamp teşkilatı.
  5. schweps

Epeydir fotodaki basamakları arıyordum. Aliexpress'te 20usd'ye bulunca hemen aldım. İkinciyi de sipariş ettim, yolda. Delikler düzdü, kullandığım civataya uygun havşa ağzı açtırdım. Çamurluğun iç kısmına ise 3-4mm kalınlığında bir destek plakası koydum. (72 kiloyum, çamurluk esnemeden beni...

6. schweps

Güncelleme, Araç içindeki su depolarını doldurma için her zaman içeriye hortum uzatmak mümkün olmayabiliyordu. Su kullanımı esnasında da arka kapıyı açık tutmak gerekiyordu. Duş başlığının hortumu bir kaç sefer sıkıştı hatta. Tekne/yat malzemeleri satan internet sitelerinden plastik dolum ağzı...

7. schweps

Karavanda Duş Çözümleri

Merhabalar, Karavanın dışına duş başlığını ve hortumunu çıkarmak için kapaklı (plastik) sistemler görüyorum. Yat malzemesi satan sitelerde buldum ancak pahalı. Makul fiyatlarda bulabileceğim yer tavsiye eden olur mu? İyi günler.
  8. schweps

Defender Için Wolf Jant

güncel
  9. schweps

Kendi Karavanını Yapanlar; Peugeot Boxer - Bekir Kemal Ataman (TA2RX)

Bu kısmı anlayamadım. Yanlış yazıldı herhalde.

10. schweps

Motokaravan Mıdır?

Yanıtlarınız için teşekkürler.

11. schweps

Motokaravan Mıdır?

Merhabalar, Böyle bir araç mevzuatta motokaravan olarak mı geçer? Ön kabinden arkaya geçiş olmayacak.
  12. schweps

Kum Paleti Taşıma Aparatı

Merhabalar, Yeni taşıma sistemi yaptığım için ihtiyaç kalmayan, tavan sepetine monte edilen ve kolay açılmayacak özel bir tertibatı olan aparattır. Fiyat: 120TL (ikili set) Kargo ile gönderilir (alıcı ödemeli)

13. schweps

Sonunda Başladım 17m3 Peugeot

Tunç bey Merhaba, Detaylı açıklamalarınız için teşekkürler. Her şeyin gönlünüzce olmasını dilerim.
  14. schweps

Psa Fiyat Farklılıkları

Bilgiler için teşekkürler, "Beygirleri aynı tork değerleri daha yüksek" derken aslında motor hacimleri aynı demek istediniz herhalde.
  15. schweps

Psa Fiyat Farklılıkları

Haklısınız Mustafa bey, Fiyatlarda bahsettiğiniz konuların da etkisi vardır.

16. schweps

Psa Fiyat Farklılıkları

İlave bilgiler için teşekkürler Güngör bey.
  17. schweps

Merhaba, Güle güle kullanmanızı dilerim. Bahsettiğiniz 1+2'den 1+1'e dönüşmez diyen kişiye mi yaptırdınız?
  18. schweps

Tunç bey merhaba, Elinize sağlık, çok güzel olmuş. Benzer yolun yolcusu, daha doğrusu yol öncesi hazırlık yapan kişisi olarak birkaç sorum olacak. Bir seneyi aşan süre sonrası kullanımla ve malzeme seçimlerinizle ilgili görüşleriniz değişti mi? Yine olsa kendim yapardım der misiniz? Polyester...

19. schweps

Psa Fiyat Farklılıkları

Farkın motor çeşitliliğinden ileri geldiğini öğrenince, ilk mesajımda paylaştığım bilgileri kontrol edip aşağıdaki şekilde düzeltiyorum. Boxer ilanları çok karışık, hata yapmadıysam halen eşleniği Jumper'e göre düşük kalıyor. Jumper, 2,2lt 120HP (böyle yazmışlar) üç araç ortalama km 80.000...
  20. schweps

Psa Fiyat Farklılıkları

Fiyat farkının motordan ileri gelebileceğini hatırlattığınız için teşekkürler. 2015 modellerde kullanılan motorlar mı bu yazdıklarınız? Güncel kataloglarına baktığımda boxer ve jumper'ın 2.0 HDI seçeneği de olduğunu fark ettim. İlanları tararken motor hacimlerine veya güçlerine dikkat...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri