Arama sonuçlarınız

1. tugsan75

Satılık 2.el 12.000 Lik Uzaktan Kumandalı Goliath Winch.

12.lik Goliath uzaktan kumandalı Sentetik halat. Tablası dahil. Hilux ve 4runner direk uyumlu. 600 TL 0 532 234 87 67

2. tugsan75

Satılık İkinci El Muhtelif Toyota 4runner Parçaları

Hazırlamakta olduğum aracımın muhtelif parçaları satılıktır. Aynalar çifti 150 tl Yan sinyaller çifti 30 tl Arka sisler çifti 50 tl Ön sinyallet çifti 50 tl Farlar çifti 100 tl
  3. tugsan75

Toyota 4runner Dodik.

Toyota 4 Runner dodik. Fiyat 250 TL. Ürün İstanbul maslak sanayi Parktoyo Yalçın veya Hasan ustadan alınabilir. 0 532 7237543

4. tugsan75

Satılık Emsalsiz Toyota Land Cruıser Lj 73 2.4 Turbo Dıesel

Merhaba arkadaşlar; Özenle hazırlanan aracım yeni porojeye başladığım için satılıktır. Araca yapılanlar çok uzun olduğu için linkteki ilandan inceleye bilirsiniz. Teşekkürler...
  5. tugsan75

CENMAX ARAÇ KAYIT CİHAZI

Merhaba, Yeni hazırladığım aracım için almış olduğum Cenmax marka (DR-100-G) araç kayıt cihazını çok sevdiğim birinden gelen hediye başka bir araç kayıt cihazından dolayı satıyorum. Ürün sıfırdır, kutusundan fotoğraf çekmek için çıkardım. Araca veya herhangi bir yere kesinlikle...

6. tugsan75

Satılık Toyota 6 lı CD kutusu, Orijinal Teyp ve kasetlik

Merhabalar; 1999 Model Toyota Land Cruiser VX 100 aracımdan söktüğüm,müzik sitemine ait olan CD Kutusu,Teyp ve kasetliği satıyorum. Üürnlerin hepsi birlikte verilecektir. Mantıklı fiyat teklifleri değerlendirilecektir. İrtibat: 0 532 234 87 67 Fiyat :500 TL.

7. tugsan75

Satılık 6X139.7 ölçüsünde Özel yapım jant

Merhabalar; Jantların çerçevesi orijinal Nissan,göbek kısımları CNC de özel olarak yapılmıştır. 6 Bijon ve Bijon aralığı 139,7 olan tüm araçlara uyar. Mantıklı fiyat teklifleri değerlendirilecektir. İrtibat: 0 532 234 87 67 Fiyat : 500 TL
  8. tugsan75

Satılık Toyota 70-73-75 serileri için orijinal Çeki Demiri

Merhabalar; Toyota 70-73-75 serilerine uyumlu orijinal çeki demirini kullanamayacağımdan dolayı satıyorum. İstanbul dışı kargo alıcıya ait olmak üzere gönderebilirim. Mantıklı fiyat teklifleri değerlendirilecektir. ;D İrtibat : 0 532 234 87 67 FİYAT : 500 TL.
  9. tugsan75

2006 MODEL JEEP 2.8 CRD

Yakın bir aile dostumuz ilgilenmem için bana bıraktı. Jeep ci olmadığım için eksiklerim olabilir kusura bakmayın ;D ;D ;D Aracın ilk sahibi ve tek şöför-kesinlikle sigara içilmemiş(çakmağını görünce anlarsınız)-kapalı garaj aracı(Hem iş-hem ev) 2006 model- otomatik vites- 2.8 CRD makina...

10. tugsan75

Toyota Landcruiser LJ73

Merhabalar; Uzun süre aranızda yoktum daha doğrusu vardımda yoktum. Uzun lafın kısası artık buralardayım. Foruma geri dönüşümden dolayı 2 ay önce aldığım ve A dan Z ye kontrol ederek hazırlamaya başladığım aracımla ilgili bilgileri sizlerle paylaşacağım. Malum vx 80 Landcruiserimi sattıktan...

11. tugsan75

2009 Toyota Hilux Yükseltme Kiti ve Snorkel Montajı

Merhaba Arkadaşlar; Merakla beklenen bir konu başlığını daha sizlere sunacağım.Bilindiği üzere Burak(Eko)arkadaşımızın,2009 model Toyota Hilux aracına kendisine enjekte etmiş olduğum virüsden dolayı,yükseltme kiti,snorkel ve jant+lastik sipariş verdik.Siparişlerimiz geçen perşembe geldi fakat...
  12. tugsan75

2. Geleneksel Gezenbilir Toyota Buluşması Duyurusu Sapanca - Soğucak Yaylası (14-15 Kasım 2009)

Merhaba Arkadaşlar; Uzun zamandır konuştuğumuz 2.Toyota buluşmamızı Sakarya iline bağlı Ercova yaylasında 14-15 Kasım tarihlerinde yapmayı uygun gördüm. Bilindiği üzere İSOFF un düzenlediği geleneksel off-road oyunları 2 senedir bu yerde yapılıyordu ve bu senede yapılacakdı.Fakat gerekli...

13. tugsan75

Toyotacılar Muhabbet Köşesi

Merhaba Arkadaşlar; Bu konu başlığı nekadar doğru olur bilemiyorum ama Toyota grubu olarak ekibimiz bayaaa bir büyüdü ve nekadar bizim aramızda sorun olmasada farklı konu başlıklarında,o konuyla alakası olmayan muhabbetler yapıyoruz ve konuyla ilgili bilgiler arada kayboluyor. Ben derimki...
  14. tugsan75

Şile' de Saklı Cennet (3-4 Ekim 2009)

Merhaba Arkadaşlar; Hayatımda sayısını hatırlamadığım kamp ve gezi yaptım.Ama birazdan resimlerini yüklemeye başlayacağımız Burak(Eko)arkadaşımla ve onun arkadaşlarıyla aniden organize ettiği bu kamp gibi olağanüstü bir aktivite yaşamamıştım.Aslında deminde belirtiğim gibi sadece çadır...
  15. tugsan75

Satılık 1998 Model Suzuki Vitara V6

Merhaba Arkadaşlar; Eşime ait olan,1998 model,2.0 motor,V6,133.000 km aracımı satıyorum.Araçda otomatik vites,hidrolik direksiyon,klima,abs,2 adet airbag bulunmaktadır.Araç şehir içinde kullanılmıştır ve az km yapıldığından dolayı LPG takılmamıştır.Fiyat olarak 17.500 TL düşünüyorum.Araca...

16. tugsan75

Satılık Defender Kamyonet

Merhaba Arkadaşlar; Satılık Defender kamyonet 1995 modelmiş vedizelmiş,askeriyeden çıkma takasa alınmış.Aşırı temiz olduğunu belirttiler,Çanakkaleden,Ankaraya kullanarak getirmişler.Çok fazla bilgim yok resimlerini ve irtibat kurabileceğiniz kişinin numarasını vereyim.Alana hayırlı olsun. ;D...
  17. tugsan75

Alınık Kare Kasa Cherokee

Merhaba Arkadaşlar; Yakın bir dostum kare kasa(xj oluyor heralde ;D)Cherokee almak istiyor.Bütçesi max 15 bin TL imiş.Model olarakda 1994 yılına kadar düşünüyor.Yardımcı olmak isteyenler bana özelden buldukları araçlarla ilgili bilgi verebilirlerse sevinirim. Kendisi yoğun olduğundan siteye üye...
  18. tugsan75

Satılık Lastik 285/75/16 Cooper STT

Merhaba Arkadaşlar, Aracım için aldığım fakat şu an satmak zorunda kaldığım,Cooper STT marka lastiklerimle ilgilenen olursa bana özelden mesaj veya cep telefonumdan ulaşabilirler.Lastikler 5 adet olup ve SIFIR dır.Aracama takılmamıştır,geldiği gibi durmaktadır.Geleli 1 ay oldu.Ekteki resim...

19. tugsan75

Satılık Acil Durum Kiti Toyata LC HJ60 Diesel

Merhaba Arkadaşlar; Uzun yıllardır Ebay sitesinden alışveriş yaparım.Kendi aracım için getirtmiş olduğum,resimde göreceğiniz RADYATÖR HORTUMLARI+KAYIŞLAR ve KELEPÇELERİ içeren acil durum kitini sipariş verdim.Fakat ürün satışındaki başlıkla açıklamalar kısmındaki açıklamaların birbirini...
  20. tugsan75

Yeni FJ Cruiser

TOYOTA FJ CRUISER, En dolusunun Amerika satış fiyatı 25.000 Dolar, bizde 100.000 Doların üzerinde, Resmi Sitesi, şekillere tıklandığında detaylı ve iyi hazırlanmış demolar görülebilir; http://www.toyota.com/fjcruiser/demos.html http://www.toyotatrailteams.com/?section=2.4...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR