Arama sonuçlarınız

1. papatya

Fas

Ynt: Fas Merhaba yılbasında bız turla dusunuyoruz. bıze tavsıye edecegınız.Neler olabılır marekes ve casablanka cogunluk.orda nasıl gıyınmelıyız.sortla gezınırmı? gercı hava derecesı gunduz ve gece nasıl olur .Paylasırsınız sevınırım tşkler.

2. papatya

Fotoğraflarla Mardin

Ynt: Fotoğraflarla Mardin
  3. papatya

İspanya Barselona

Ynt: İspanya Barselona :)ispanya resimleri harıkaydı.tşkler paylaştıgınız için,bende gıtmeyı düşünüyorum kısmetse 30 nısanda gıdecegız.başka tavsıye edecegınız.bılgıler olursa paylaşırsanız sevınırım.

4. papatya

Avustralya'dan, South Australia

Ynt: Avustralya'dan, South Australia Solana Gezi notlarınızı ve Fotorafları izlemek çok keyifli tşk bilgilendirdığınız için size iyi tatiller
  5. papatya

Avustralya'dan, Great Ocean Road

Ynt: Avustralya'dan, Great Ocean Road :)Merhaba çok güzel manzara resimleri çekmışsın,elınıze sağlık,siz turlamı gittiniz.

6. papatya

Yedi Göller Gezilmesi Gereken Bir Yer !!!

Ynt: Yedi Göller Gezilmesi Gereken Bir Yer !!! :)Mustafa bey elınıze sağlık güzel çekılmış

7. papatya

Kişisel Galeri (Penguen)

Ynt: Kişisel Galeri (Penguen) İyi akşamlar penguen' ciğim.yine döktürdün. resimler harika... ben de beypazarı turuna katıldım.çok güzel geçti. keşke sende bizimle olsaydın. biz aynı gruptuk.görüşelim...
  8. papatya

Sakarya Yemekleri

Ynt: Sakarya Yemekleri penguencığım bu yemeklerden isterim . :)nerelerdesin özledım :)
  9. papatya

Gezenbilir Tanışma Toplantısı (30 Haziran 2007)

Ynt: Gezenbilir Tanışma Toplantısı (30 Haziran 2007) penguen'ciğim teşekkürler... eline sağlık resimler çok güzel. ortamı çok güzel anlatmışsın. ;) 30-06-07' de görüşmek üzere... hoşçakal...

10. papatya

Ynt: Gezenbilir Tanışma Toplantısı (30 Haziran 2007) :) 30 olabilir. Katılmayı düşünüyorum.Tşk bilgilendirdiğiniz için... 30-06-2007 tarihinde görüşmek üzere. :)

11. papatya

Ynt: Gezenbilir Tanışma Toplantısı (30 Haziran 2007) :) kısmetse bende gelmek istiyorum . :)
  12. papatya

Kişisel Galeri (Penguen)

gazoz :) merhaba penguen, gazoz resmi güzel çıkmış, yalnız yarım gönderdin devamı var mı :)

13. papatya

Karadan Avustralya

Ynt: Karadan Avustralya SELCUK BEY MERHABA,KARADAN AVUSTRALYA'YA NASIL GITTINIZ, TURLAMI, BENDE GITMEYI DÜŞÜNÜYORUM. FOTORAFLAR ÇOK GÜZEL,GÖRUNEN KABILE ABORJINLERMI BİZE BU GÖRUNTULERI PAYLAŞTIĞINIZ İÇİN,TEŞŞEKUR EDERİM.
  14. papatya

Gezenbilir Fotoğraf Grubu 3. Eskikaraağaç Leylek Festivali Fotoğraf Gezisi (Bursa - Gölyazı)

Ynt: Gezenbilir Fotoğraf Grubu 3. Eskikaraağaç Leylek Festivali Fotoğraf Gezisi (Bursa - Gölyazı) :( üzgünüm :( bu çocuk orda olmadan çekseydin daha iyi olurdu bence? gerçi alışık bir manzara ama ben olsaydım çekmezdim.
  15. papatya

Gezenbilir Fotoğraf Grubu 3. Eskikaraağaç Leylek Festivali Fotoğraf Gezisi (Bursa - Gölyazı)

Ynt: Gezenbilir Fotoğraf Grubu 3. Eskikaraağaç Leylek Festivali Fotoğraf Gezisi (Bursa - Gölyazı) NESUR R ESIMLER , :) :)COK GUZEL EMEGINE YÜREĞİNE SAĞLIK :)BİRDAHAKI GEZIYE BENDE VARIM HATIRLATIRSAN SEVINIRIM :)

16. papatya

Ynt: Gezenbilir Fotoğraf Grubu 3. Eskikaraağaç Leylek Festivali Fotoğraf Gezisi (Bursa - Gölyazı) :)gunaydın arkadaşlar, gezıye katılan arkadaşlara,tşk ederım. :)görüntüler harıka kendımı bır an ,orda hıssettım :).bana bu duyguyu hıssettırenler tşk. :) :)
  17. papatya

Ynt: Gezenbilir Fotoğraf Grubu 3. Eskikaraağaç Leylek Festivali Fotoğraf Gezisi (Bursa - Gölyazı) :( mesajınızı şimdi aldım.önceden haberim olsaydı. katılırdım. burdan bütün annelerın anneler gününü kutlarım. aynı zamanda bu hafta hemşıreler haftası.tüm meslek taşlarımın gününude kutlarım. :)
  18. papatya

Fotoğraflarla Mardin

Ynt: Fotoğraflarla Mardin :) merhaba ben mardinliyim ama 27 yıl oldu geleli... yakın zamanda gitmeyi düşünüyorum. geldikten sonra hiç gitmedim. resimler duygulandırdı. resimleri çeken yüreğinize sağlık :)

19. papatya

Kişisel Galeri (Penguen)

Ynt: Kişisel Galeri (Penguen) :) iyi akşamlar :) penguen, resim harkulade emeğine, yüreğine, harcadığın, sevgiyle bakıpta çektiğin zamana sağlık :)
  20. papatya

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu hoşbulduk :) yakında fotoğrafları göndericem. teşekkürler...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri