Arama sonuçlarınız

1. M

Aracımı Yükseltmek Istiyorum Fakat Sorularım Var

normalde duster 21 cm yükseklikte diye biliyorum. ironman kit ile kaç cm kadar yükseltilir.

2. M

Manuel Vinç

Ynt: Manuel Vinç çok faydalı oldu, teşekkürler. 4 tonluk halatlı çektirmeyi 98 TL fiyatla aldım. http://www.sanalpazar.com/Echolift-Halatli-Cektirme-4-Ton__isp7655196
  3. M

Duster 4x2 1.5 dci 110 bg fiyat

Ynt: Duster 4x2 1.5 dci 110 bg fiyat Hayırlı olsun.

4. M

DUSTER CHIP INANILMAZ GÜZEL

Ynt: DUSTER CHIP INANILMAZ GÜZEL 110 DCI 4x4 ile de aynı sonuç alınır mı?
  5. M

Neden Dacia Duster?

Ynt: Neden Dacia Duster? :) ;D ;D :)

6. M

Ben de aileye katıldım:) İŞte Dusterim... Ghostduster:)

Ynt: Ben de aileye katıldım:) İŞte Dusterim... Ghostduster:) Sana da hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. ESP+ASR de var mı? Mahsuru yoksa birşey daha sorayım: fiyatta indirim yaptılar mı, en son kaç liraya aldın?

7. M

Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Sorununuzu tam olarak anlamamış olabilirim ama Sağ ile sol yer değiştirince düzelmiyor mu?
  8. M

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Gayet açıklayıcı olmuş, beğendim ve fikrinizi destekliyorum.
  9. M

2013 Modellerde Duster’ın Kasası Değişiyor ve Otomatik Şanzıman Geliyor mu?

Ynt: 2013 Modellerde Duster’ın Kasası Yenileniyor mu? Katılıyorum ++++

10. M

oksijen(lambdra) sensörü

Ynt: oksijen(lambdra) sensörü Ateşleme bobini arızası da olabilir. Daha önce başıma gelmişti.

11. M

Ben de aileye katıldım:) İŞte Dusterim... Ghostduster:)

Ynt: Ben de aileye katıldım:) İŞte Dusterim... Ghostduster:) Hayırlı olsun, Allah kazasız sürüşler nasip etsin. Mahsuru yoksa fiyatı, modeli ve seçtiğin opsiyonlar neler, bilgi verebilir misin?
  12. M

Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? Araç üreticileri de katalog verilerinde 90 km. hızı baz alıyor. ;D :o ::)

13. M

Otobanda Duster ile Hız Yapmanın Riskleri

Ynt: Otobanda Duster ile Hız Yapmanın Riskleri Acaba ay yüzeyinde henüz asfalt yol olmadığından olabilir mi? ;D ;D ;D
  14. M

Ynt: Otobanda Duster ile Hız Yapmanın Riskleri subaru sitesi: http://www.subaru.com.tr/forester/TeknikOzellikler Güç Aktarım Sistemi: Aktif Tork Dağılımı ve simetrik AWD AWD sisteminin ne olduğunu siz değerli üstatlar daha bilir. outlander sitesi...
  15. M

Ynt: Otobanda Duster ile Hız Yapmanın Riskleri Araç hızlandığı zaman 4x4 sistemi devre dışı kalıyor diye biliyorum, 160-200 gibi yüksek hızlarda yukarıda saydığınız araçlar gerçekten 4x4 modunda mı gidiyor, hiç düşünmemiştim böyle bir şeyi, gerçekten ilginç ...

16. M

Dacia Duster Paçalık Montajı

Ynt: Dacia Duster Paçalık Montajı dodik dedikleri nesne çamurluğun üstüne takılan siyah plastik korumadır, "golfden biliyorum" :) zaten bazı arkadaşlarımızın araç fotolarında gözüküyor. Arabayı daha kaslı gösterir ve çamurluğu ufak tefek çiziklere karşı korur ama çamur sıçramasına faydası...
  17. M

arabam.com Duster 4x2 Test Sonuçları

Ynt: arabam.com Duster 4x2 Test Sonuçları Ben Ünye'de yaşıyorum ve Samsun-Ordu arası söylenildiği gibi meyilli yokuş falan değil, çünkü ikisi de deniz seviyesinde. Ayrıca Çarşamba, Terme, Ünye ve Fatsa gibi ilçelerde çevre yolu henüz olmadığı için birçok kırmızı ışık ve şehiriçi trafiği var...
  18. M

Dacia Duster arka cam silecek rolesi

Duster'ın yeri başka, Passat'ın yeri başka. Amaca uygun kullandıktan sonra her ikisinden de en iyi verimi ve faydayı alırsınız. Ama çoğunluğumuz tek araç kullanabiliriz, o yüzden her yerde işimize yeterli gelecek bir araçta karar vermeliyiz. İş başvurusunda sorarlar: "Ne iş yaparsınız?" diye...

19. M

Ynt: Otobanda Duster ile Hız Yapmanın Riskleri Duster ve benzeri SUV alan kişi otoban da olsa bölünmüş yol da olsa 80-120 arasında makul ve yeterli bir hızda gitmeyi kabul etmiş olması gerekir. Bunların üstünde hızlar maceraya girer ve bu araçların hedefleri arasında değildir. Zaten aşırı...
  20. M

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Bilal bey için günlük katedilen mesafenin az olması yakıtı artıran bir etmen olabilir. Günlük 50 km yol yapan arkadaşta ise yüksek hızla aracı zorlamasından kaynaklanan yakıt sarfiyatı artışı olabilir. Yaz-Kış iklim farkılığı da yakıtı artırır. 4x4, 4x2 veya...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri