Dacia Duster arka cam silecek rolesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KAR KAPLANI Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 79
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,448
KAR KAPLANI' Alıntı:
Monti kardeş o ustaya YUHHHHH diyorum, bence kuzenin oraya araba felan götürmesin. Dusterl'a PASSAT'ı kıyaslamak yok böyle bişey yaa yazık.
Doğru haklısın bencede öylede ama işte usta öyle deyince hani, bide özel servis olmasına rağmen bayada işlek bi yer sorayım dedim ::smiley: . Bide Dusterın motor daha büyük, Duster daha hafif falan olunca dedim acaba performans daha mi iyi Duster da diye ??? ???

Etiketler
KAR KAPLANI' Alıntı:
Şaka bir yana ama DUSTER'ı gerçekten çok seviyorum. Abartmıyorum 30 gündür 2011 model 5 250 km. de pasatıma binmedim... Yok oraya gitmeyelim altı değer, yok buraya gitmeyelim o yol çok bozuk o yola araba vurulmaz... Ama Duster da böyle bir problem yok nereye istersem gidiyorum hiç stres yok ben bu eksiklikleri belirtiyorum ki millet aydınlansın bir sonraki Duster ların daha donanım olarak fazla özelliklere sahip olmasına katkıda bulunsun diye.

Aracınız şıkmış arkadaşım

Arka cam sileceği için lzpart.de 'de şöyle bir ürün var Almancası olan arkadaşlar bi çevirirse güzel olur

http://www.lzparts.de/index.php?page=product&info=770&xf2d14=1cf0f148a0989d257ab1b72562da9348

bu arada duster forumuna passat fotoğrafı koyup b"akın böyle biarabam da var ama ona binmiyorum , duster'a biniyorum " demek de.... neyseeee.... fotoyu koymasanız inanmayacak mıydık.. :smiley:

s.forester' Alıntı:
bu arada duster forumuna passat fotoğrafı koyup b"akın böyle biarabam da var ama ona binmiyorum , duster'a biniyorum " demek de.... neyseeee.... fotoyu koymasanız inanmayacak mıydık.. :smiley:

:D Haklısın eşşek niyetine biniyoruz ... işte anladın sen onu. ;D ;D

s.forester' Alıntı:

Bence paylaşımda bir sorun yok, onca insan bakıp birşey söylememiş, siz gelip birşeyler söylüyorsunuz, sanırım sorun sizde.

serkan bey , aslında açıkça yazmak istememiştim ama siz nedense atlayıp "sorun sizde" filan deyince yazmak şart oldu.

buraya paaat fotosunu koyup da benim böyle de bi arabam var ama ben dustera biniyorum demenin tek nedeni arabasını göstermektir.

başkaları ses çıkarmayıp da siz ses çıkartınca bu her zaman sadece sizin arızalı olduğunuzu göstermez merak etmeyin
Eminim ki çok sayıda kişi fotoğrafa bakıp aynı şeyi düşündü , benim farkım dilimin kemiği olmamasıdır , bu da kişilik problemi değildir üzülmeyin...
peki serkan bey şunu cevaplayın lütfen : ben buraya bir range rover evoque fotoğrafımı koyayım bakın böyle bir arabam da var ama ben duster'a biniyorum desem ne anlamı var ?
isteyen passat'ın standard fotoğrafını hatta kendisini görüyor zaten. Ha siz değişik bir uygulama yapmışsınızdır onu paylaşırısınız anlarım , başkaları da örnek alabilir , yakıştı mı diye fikir alırsınız. Fakat standard passat fotoğrafının paylaşımı için neye teşekkür edeceğim ? ve duster forumunda herhangi bir katkısı olmayan passat fotosunun işi ne ? sadece" baaak , arabam bu" demek işte... en açık hali bu...

Duster'ın yeri başka, Passat'ın yeri başka. Amaca uygun kullandıktan sonra her ikisinden de en iyi verimi ve faydayı alırsınız. Ama çoğunluğumuz tek araç kullanabiliriz, o yüzden her yerde işimize yeterli gelecek bir araçta karar vermeliyiz. İş başvurusunda sorarlar: "Ne iş yaparsınız?" diye. Cevap genellikle "Her işten anlarım efendim" şeklinde olur ;D . Bizimkisi o hesap, kimi zaman uzun yol konforu, kimi zaman şehir içi kıvraklığı, kimi zaman da zor arazi koşullarında yeterlilik isteriz. Yani her işimizde tek araç kullanırız vesselam.

forester, bu yorumundan dolayı seni kınıyorum.

Kar kaplanını tanımayız etmeyiz; buraya araba fotosunu koysa ne olacak koymasa ne olacak...

Arabasını göstermek isteyen, sanal alemde değil kanlı canlı karşısındaki insanlara gösteriş yapar.

s.forester' Alıntı:
serkan bey , aslında açıkça yazmak istememiştim ama siz nedense atlayıp "sorun sizde" filan deyince yazmak şart oldu.

buraya paaat fotosunu koyup da benim böyle de bi arabam var ama ben dustera biniyorum demenin tek nedeni arabasını göstermektir.

başkaları ses çıkarmayıp da siz ses çıkartınca bu her zaman sadece sizin arızalı olduğunuzu göstermez merak etmeyin
Eminim ki çok sayıda kişi fotoğrafa bakıp aynı şeyi düşündü , benim farkım dilimin kemiği olmamasıdır , bu da kişilik problemi değildir üzülmeyin...
peki serkan bey şunu cevaplayın lütfen : ben buraya bir range rover evoque fotoğrafımı koyayım bakın böyle bir arabam da var ama ben duster'a biniyorum desem ne anlamı var ?
isteyen passat'ın standard fotoğrafını hatta kendisini görüyor zaten. Ha siz değişik bir uygulama yapmışsınızdır onu paylaşırısınız anlarım , başkaları da örnek alabilir , yakıştı mı diye fikir alırsınız. Fakat standard passat fotoğrafının paylaşımı için neye teşekkür edeceğim ? ve duster forumunda herhangi bir katkısı olmayan passat fotosunun işi ne ? sadece" baaak , arabam bu" demek işte... en açık hali bu...

Ya koy abi arabanı, zaten başlıkta amaç araçlar, 100 aracını koy hoşuma gider arabaları severim, neye biniyorsanızda o sizin seçiminizdir beni ilgilendirmez. Biraz abartmışşınız sanki, sakin olun rahat olun selametle.

Sadece bu konu başlığı altında forester denen zatın yorumlarını okursanız nasıl bir tip olduğunu anlarsınız sanırım her yorumda aşşağılayıcı bir uslup.

Monti kardeşimin isteğinide yerine getirmek isterim, bu resimde senin için :smiley:

25599 380678142364 582187364 3599562 2338477 n

KAR KAPLANI' Alıntı:
Sadece bu konu başlığı altında forester denen zatın yorumlarını okursanız nasıl bir tip olduğunu anlarsınız sanırım her yorumda aşşağılayıcı bir uslup.

Monti kardeşimin isteğinide yerine getirmek isterim, bu resimde senin için :smiley:
Kaplan hocam 2 tekere doğal ilgimiz ve 2 tekere ilgisi olanlarla içten dostluklarımız vardır... Yanlız o kask olmaz hocam o seni sadece polisten korur başka hiç birşeyden değil. Sana tam kapalı kask gerekmekte... Daha hepimiz çoluğumuza çocuğumuza eşimize dostumuza çook lazımız... ;) ;)
Madem VW ile açtın konuyu buyur benden de bi kaç VW resmi... ;) ;)
Kayınpederin tosbağası, ilk ve son sahibi, 1960 küsür model, herşeyi ama herşeyi orjinal.... 8) 8)

13032012469

13032012468

13032012471

13032012470

Monti' Alıntı:
Kaplan hocam 2 tekere doğal ilgimiz ve 2 tekere ilgisi olanlarla içten dostluklarımız vardır... Yanlız o kask olmaz hocam o seni sadece polisten korur başka hiç birşeyden değil. Sana tam kapalı kask gerekmekte... Daha hepimiz çoluğumuza çocuğumuza eşimize dostumuza çook lazımız... ;) ;)
Madem VW ile açtın konuyu buyur benden de bi kaç VW resmi... ;) ;)
Kayınpederin tosbağası, ilk ve son sahibi, 1960 küsür model, herşeyi ama herşeyi orjinal.... 8) 8)

Hocam bunu ne kadar satar kayınbabanız ?

Üstat Adana'da 45 derecede takılmıyor. Doğru söylüyorsun sadece polis için takıyorum.

Resimler için teş. benim yer uçağının babası :smiley:)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR