Arama sonuçlarınız

1. cnrcavusoglu

Bj 60 Dodik

Merhaba,60 serisi land cruiser için İstanbul eski sanayi de Ahmet Usta da orjinal kalıplar mevcut isteyen arkadaşlara yapabilir, 05417707517 Kalıplar vx versiyondan alındığı için 4/4 lük oturuyor araca Benim aracımda orjinalleri vardı, sağ taraf kırıldı ve Ahmet usta sağolsun birebir yaptı...

2. cnrcavusoglu

60 Serisi Hakkında Genel Bilgi Edinme (fj60-fj62-bj60-bj61-bj62-hj60-hj61-hj62)

merhaba, ben 87 model bj 60 kullanıcısıyım, 3500 motor 4 silindir atmosferik dizel motora sahip bir araçtır. 5 yıldır kullanıyorum, 4 sene turbo olmadan kullandım, uzun yola daha fazla gitmeye başlayınca 33 lastikler ağır geldi turbo uygulaması yaptım. Performans hemen hemen HJ 60 gibi oldu...
  3. cnrcavusoglu

3b Motor Turbo Uygulaması

Dyno ya bag layip rakamsal bi veri almadik fakat 1 vites diyebilirim

4. cnrcavusoglu

3b Motor Turbo Uygulaması

turbo uygulaması başarı ile tamamlandı, 60 kasa 3b motorlu aracı olan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. Arabanızı çok daha keyifli süreceğiniz garanti, Manifoldu kanada dan aldım, turboyu ikitelli yener turbo dan aldık KKK marka hararet sorununu gidermek için davlumbaza ilave yapıp, 8 kanatlı...
  5. cnrcavusoglu

Almayı düşündüğüm BJ60 için yorumlarınızı rica ediyorum.

Ynt: Almayı düşündüğüm BJ60 için yorumlarınızı rica ediyorum. selamlar temservis maslak doğru adres bunun için,

6. cnrcavusoglu

Almayı düşündüğüm BJ60 için yorumlarınızı rica ediyorum.

Ynt: Almayı düşündüğüm BJ60 için yorumlarınızı rica ediyorum. selamlar bende mayıs ayında bir bj 60 sahibi oldum, benim aracım dizel, benzinlisi hakkında brişey söyleyemem ama karbüratörlü ve lpg li araçlar konusunda oldukça olumsuz tecrübem var bu araç da muhtemelen karbüratörlü ve lpg...

7. cnrcavusoglu

Toyotacılar'ın Gezenbilir Listesi

Ynt: Toyotacılar'ın Gezenbilir Listesi selamlar 1 ay önce ben de bir bj 60 sahibi oldum ve aranıza katıldım beni de listeye ekler misiniz caner çavuşoğlu 87 BJ 60 istanbul
  8. cnrcavusoglu

BJ 60 Tercihi

Ynt: BJ 60 Tercihi konya dan alıp istanbul a getirdim, uzun yolda 10 litre yaktı 100 km de 33 mt lastikle istanbul da debriyaj balatasının değişmesi için servise verdim, klima vs tamir edilecek, bir kaç ufak elektrik arızası var onlar yapılacak daha henüz arazide denemedim, zaten ben o işten...
  9. cnrcavusoglu

32" - 33" LASTİK ARIYORUM (ÇIKMA)

Ynt: 32" - 33" LASTİK ARIYORUM (ÇIKMA) rıfat bey iletişim bilgilerinizi paylaşır mısınız, lastikler duruyor mu

10. cnrcavusoglu

4,56 AYNA MAHRUTİ

Ynt: 4,56 AYNA MAHRUTİ merhaba, land cruiser bj 60 87 model için kullanabilir miyim kullanabilirsem bu ayna mahrutiye göre kaç inç lastik kullanmalıyım şu anda 33 mt lastik var ama zor çeviriyor, yokuşta zorlanıyor

11. cnrcavusoglu

BJ 60 Tercihi

Ynt: BJ 60 Tercihi teşekkür ederim, o zaman benim kaçırdığım bir nokta var çünkü ben 33 lastikle bile yokuşu kamyonlardan daha yavaş çıkıyorum, belki de ayna mahruti oranlarında sıkıntı vardır, yarın bir ustaya göstereceğim muhtemelen sorunu söyler bana
  12. cnrcavusoglu

BJ 60 Tercihi

Ynt: BJ 60 Tercihi Merhaba, konya dan ekteki linkte resmi görünen aracı aldım kabul ederseniz aranıza katılmış sayıyorum kendimi yardımlarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim , araçla ilgili en büyük sorunum şu anda çekiş sorunu, üzerinde 33/12,5/15 maxxis mudder buckshot lastik var ve...

13. cnrcavusoglu

BJ60 Acil yardım

Ynt: BJ60 Acil yardım ekteki araca da bakmak istiyorum fakat konya da bu araçlardan anlayan biri var mı bildiğiniz http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-1987-model-toyota-land-cruiser-84236779/detay
  14. cnrcavusoglu

BJ60 Acil yardım

Ynt: BJ60 Acil yardım bir de bu var, buna da bakmanın bir yolunu bulursam bakacağım http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-toyota-land-cruiser-bj60-dizel-53909782/detay
  15. cnrcavusoglu

BJ60 Acil yardım

Ynt: BJ60 Acil yardım http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-orman-krali-toyota-land-cruiser-bj-60-diesel-84454535/detay bu araca gidip baktım, daha doğrusu Modoko nun orada Özcan ağbi baktı sağolsun, aracın güvenli bir şekilde uzun yola çıkabilmesi için 5bine ihtiyaç...

16. cnrcavusoglu

BJ60 Acil yardım

Ynt: BJ60 Acil yardım tekrar merhaba, kırklarelindeki araba satılmış ona yetişemedim arayışlarım devam ediyor giresun da bu arabayı satıyorlar terrano dizel motor takılmış, yaklaşık 2000 tl kaporta masrafı var http://www.araba.com/4589548/Toyota-Land-Cruiser-BJ-60 motorunun değişmiş olması...
  17. cnrcavusoglu

BJ60 Acil yardım

Ynt: BJ60 Acil yardım http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-daha-guzeli-yok-81232463/detay bu arac hakkında ne dersiniz ben de bu araca bakıp almanın yollarını düşünüyorum
  18. cnrcavusoglu

BJ 60 Tercihi

Ynt: BJ 60 Tercihi değerli yorumlarınız için teşekkürler hafta sonu çanakkale ye dalışa gittim, şehitliğin orada orman bakanlığı nın aracını gördüm 87 model bj 60, arabaya 2 dakika bakma fırsatımız oldu 641.000 km idi araç sekman atıldı dedi kullanıcısı, onun dışında başka bir arızası yokmuş...

19. cnrcavusoglu

BJ 60 Tercihi

Merhaba, Aranıza yeni katılmak üzereyim, uzun zamandan beri bir 4*4 almak istiyorum, hem hafta sonları şehir içinde sürmek ve dalışa giderken kullanmak için. Çok off road yapmayacağım, gezi aracı olacak daha çok kullanılacak bj 60 lar kasa olarak çok beğendiğim araçlar ve bütçeme de uygun ...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri