Arama sonuçlarınız

1. C

27.250 DEN 25.000 E DÜŞTÜ EMSALSİZ TURUNCU LR ADVENTURE ARACI

Ynt: 27.250 DEN 25.000 E DÜŞTÜ EMSALSİZ TURUNCU LR ADVENTURE ARACI arac ıcı fotolarını malum sıteye yukledım

2. C

Ynt: 27.250 DEN 25.000 E DÜŞTÜ EMSALSİZ TURUNCU LR ADVENTURE ARACI aracın motoru en son hazıran ayında konple bakımdan ve elden gectı zaten ondan sonra gurcıstan gezısını hıc sorun cıkarmadan tamamladı.kendımde gunluk olarak kullanıyorum su an zaten
  3. C

Ynt: 27.250 DEN 25.000 E DÜŞTÜ EMSALSİZ TURUNCU LR ADVENTURE ARACI güncel 24.750

4. C

Arac resimlerde görüldüğü gibi.25000 e cabuk satılması için çektim yoksa degeri cok cok daha fazla.Rengi orjinal ingiltereden getirilme.Land rover adventure türkiye grubu aracı turkiye icinde bi cok yeri yurtdısında gürcistan suriyeyi gormus bi arac.Motorunu yine bu grubun mekanik sorumlusu...
  5. C

mars dinamo sorunu

Iyi gunler duz dizel 2.5 110 sahibiyim.10 gundur 2 kere akumu takviye ettim sogukta calismadigi icin en son takviye etme sirasinda direksitonun altindan ufak bi duman geldi ve mars basmamaya basladi.vurdurarak calistirdik ve sanayiye goturduk araci ertesi gun usta dinamoyu komurleri degistirmis...

6. C

Kaçırılmaması gereken emsalsiz defender

Araç Land Rover Adventure Türkiye aracıdır bu sebepten araçta eksik yoktur yolda kalmaması için dizayn edilmiş motoru sil baştan yapılmıştır.Hali hazırda eksiği sorunu yoktur alan kişi kontağı çevirip kullanıcaktır.Boyası orjinal ingiltereden getirilmiştir.İlgi çekici bir araçtır.Fiyat diğer...

7. C

Takoser'den 1998 TDİ Beyaz inci 110 kapalı kasa daha.

Ynt: Takoser'den 1998 TDİ Beyaz inci 110 kapalı kasa daha. bu aracın maliyeti ne kadar olmuştur acaba ?
  8. C

YENİLENMİŞ SIFIR GİBİ LAND ROVER DEFENDER 2.5 110 DİZEL

Ynt: YENİLENMİŞ SIFIR GİBİ LAND ROVER DEFENDER 2.5 110 DİZEL aracınızla ilgileniyorum ama sahibindeki ilanınızı bulamadım
  9. C

SATILIK DEFENDER ARIYORUM

Ynt: SATILIK DEFENDER ARIYORUM pm attım

10. C

Ynt: SATILIK DEFENDER ARIYORUM aracın fotolarını gorebılecegım bı lınk varmı ?

11. C

15 20 bın tl arasındaki teklifleri degerlendırebılırım.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,481
Kayıtlı Üye Sayımız
172,136
Kaydolan Son Üyemiz
Huseyincivan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri