Takoser'den 1998 TDİ Beyaz inci 110 kapalı kasa daha.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan takoser Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 162
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,064
Ynt: Takoser'den 1998 TDİ Beyaz inci 110 kapalı kasa daha.

Elinize sağlık çok güzel olmuş.Acaba karadeniz turu konvoyu Rize Çamlıhemşin tarafına uğrayacak mı bilginiz var mı?

Etiketler

doskuda_53' Alıntı:
Elinize sağlık çok güzel olmuş.Acaba karadeniz turu konvoyu Rize Çamlıhemşin tarafına uğrayacak mı bilginiz var mı?
Merhabalar,
İlgilenen tüm dost'larımıza sonsuz teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunuyoruz.
Güzergah konusunda tam bilgimiz yok malesef inşallah uğrarlar da sizde aracı yakından girme fırsatı bulursunuz, herkese hayırlı işler ve günler dileklerimizle.

Merhaba,
Çalışmalarınızdaki özen, başarı, titizlik ve hızınızdan dolayı tebrik ederim. Ben de bu araca benzer bir araç araştırıyorum(özelden de mesaj yazdım bu arada). 96 model 300 TDI.
Kabaca bu hale gelmesi(motoru da sıfırlayarak) ve ön göüş-iç döşeme de yapılacak şekilde ne kadara mal oluyor acaba? Bütçe belirleme konusunda çalışıyorum şu sıralar yine. Yaklaşık 1 yıldır (zaman zaman ara vererek de olsa) Defender araştırıyorum. Yaptığınız işleri de uzun süreden beri takip ediyorum. Bilgi vermenizi rica ederim...

Sevgiler...

Her offroad gönüllüsünün hayalindeki arabayı yapmışsınız...
umarım bir gün yeterince paraya sahip olur, sizin kapınızı çalarım :smiley:
elinize sağlık
selamlar

emeğinize sağlık çok süper bi araç masallah nazar değmesin ...

hem hızınıza hem de zevkinize diyecek yok. gerçekten harika bir kamp arabası olmuş. çok beğendim, güle güle kullanın.

Tek söylenicek şey var. TEBRİKLER !
LR için başka ne yapılabilir ki !

Merhaba Takoser.... Takoser üretim bantından sürekli sıfır km defenderlar çıkmakta olup...Otakar firmasına rakip bir kuruluştur.....Üstelik Takoser firması çok daha zevkli vede donanımlı araçlar üretmektedir...Ürettiği araçlar tamamen isteğe göre montaj bantından çıkmaktadır...Dünyadaki hiç bir defender montaj bantından bu rakkamlara vede böylesine özel donanımlı defender sahibi olunamaz.....Ben şahsen hayranlıkla Takoser firmasının önünde saygı ile eğiliyorum.....Çok teşekkürler Takoser....İyiki varsın.....Çalışanlarına tek tek ellerine sağlık diyorum...İyi bayramlar diliyorum....Saygılarımla...

ali fuat yongacı' Alıntı:
Merhaba Takoser.... Takoser üretim bantından sürekli sıfır km defenderlar çıkmakta olup...Otakar firmasına rakip bir kuruluştur.....Üstelik Takoser firması çok daha zevkli vede donanımlı araçlar üretmektedir...Ürettiği araçlar tamamen isteğe göre montaj bantından çıkmaktadır...Dünyadaki hiç bir defender montaj bantından bu rakkamlara vede böylesine özel donanımlı defender sahibi olunamaz.....Ben şahsen hayranlıkla Takoser firmasının önünde saygı ile eğiliyorum.....Çok teşekkürler Takoser....İyiki varsın.....Çalışanlarına tek tek ellerine sağlık diyorum...İyi bayramlar diliyorum....Saygılarımla...

Merhabalar,

Sevgi ve titizlikle yaptığımız araçları ilgi ve sevgi ile takip eden, iyi dileklerde bulunan ve yorum yapan tüm arazi araç sahibi veya gönüllüsü olan siz değerli dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunar sağlıklı sıhhatli ve uzun ömürlü nice bayramlar geçirmelerini temenni eder saygılarımızı sunarız.

saygılar sebgiler sizi takip etmek bayağı zevk veriyor bana nasipse yakında bende bir deffender alacağım yakından görüşme şansımız olacak amaaa size 2 sorum olacak 1 aracın kaputunu veyahutta herhangi bir yerini dogrulturken boyayı neden tamamen soymuyorsunuz 2. sorum aracı madem bukadar dağıttınız soydunuz şaseyi neden kumlama yapmıyorsunuz merakettim saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR