Arama sonuçlarınız

1. E

Girişimcinin Dikkatine (Kamp yeri Ortakları Aranıyor)

Değerli arkadaşlar; Bir süredir; Çanakkale, Geyikli civarında genel olarak kamp yeri olarak değerlendirilecek bir proje üzerinde çalışıyorum. Projede ana felsefe tabiat ve kültür varlıkları ile onları bozmadan içiçe olmaktır. Elbette bu arada kampçıların tüm gereksinimlerinin karşılanması da ön...

2. E

Kampçılık ve Karavancılıkta Önerilerinizle Yeniden Yapılanma

Ynt: Kampçılık ve Karavancılıkta Önerilerinizle Yeniden Yapılanma Sayın Oral; Nazik davetiniz için sizlere teşekkür ederim ancak İzmir'den katılmam pek te kolay olamayacak gibi.. Sizler netleştiğinizde - ki sizin fikirlerinize katılıyorum- Geyikli tarafını düşünürseniz eğer lütfen bilgi verin...
  3. E

Kampçılık ve Karavancılıkta Önerilerinizle Yeniden Yapılanma

Ynt: Kampçılık ve Karavancılıkta Önerilerinizle Yeniden Yapılanma Bir süredir Çanakkale Geyikli tarafında kamp ve karavancılığında içerisinde olduğu bir proje yürüttüğümü açtığım bir konuda bildirmiştim. Ayrıca bu günlerde Çanakkale'li bir girişimcinin karavan üretmek istediğini de öğrendim...

4. E

1973 CJ İçin Yardım...

Ynt: 1973 CJ İçin Yardım... adı üstünde arazi aracı ona binen tekerlekleri hissetmeli... lastik konusuna gelince onu yeni tip muayene istasyonu görevlilerine sorun..
  5. E

Bir Jeep Cj7 Hikayesi

Ynt: Bir Jeep Cj7 Hikayesi Yazık etmeyelim arkadaşlar bu yakışıklıları kesip biçerek..

6. E

1973 CJ İçin Yardım...

Ynt: 1973 CJ İçin Yardım... Segili Metin 49; Bir 1973 model cj5 i Muş'ta toplamak istiyorsun.. Orada jeep ustası varsa ondan da fikir al öncelikle.. Aynı parca değişik modellerde değişiklik gösterebiliyor. Parcayı ararken modelini bildir. Belki diyelim motorü, difransiyeller, vites kutusu...

7. E

CJ 5 Hakkında Bilgi İstiyorum

Ynt: CJ 5 Hakkında Bilgi İstiyorum Sevgili bed-des ; şu ana kadar bir cj5 edinip edinmediğini bilmiyorum ama bir cj5 sahibi olarak sana bazı tavsiyelerim olacak.. Benim 1977 model bir cj5 im var ve onu kullanıyorum şehir içi ve dışı. Onu aldım, kullandım iki yıl ve bir yıl süren restorasyondan...
  8. E

Mocamp Kuralım

Ynt: Mocamp Kuralım Karavancı dediğin sanırım doğası gereği bireyci... Ona göre de beklentileri olabilir.. Müşteri memnuniyeti meselesi ise parayı veren herkes için geçerli... Devam edelim lütfen..
  9. E

Mocamp Kuralım

Ynt: Mocamp Kuralım Haklısınız Ömer Bey. Toplu karavan barınma ve bakım mekanı münferitler haricinde yok sanırım. İş büyüyor:)

10. E

Mocamp Kuralım

Ynt: Mocamp Kuralım Görüldüğü gibi UKKF bile mevzuatı takip etmemiş...:)

11. E

Mocamp Kuralım

Ynt: Mocamp Kuralım Turizm Tesislerinin Belgelendirilmesine ve Niteliklerine İlişkin Yönetmelik 10.05.2005 - 2005/8948 Madde 0023: Kampingler Kampingler; karayolları güzergahları ve yakın çevrelerinde, deniz, göl, dağ gibi doğal güzelliği olan yerlerde kurulan ve genellikle müşterilerin...
  12. E

Mocamp Kuralım

Ynt: Mocamp Kuralım KAMPİNG STANDARDLARI Bu belge, Ulusal Kamp ve Karavan Federasyonu(UKKF) tarafından örnek bir kampingte olması gerekenler saptanarak, mevcut kampingler ile yeni kamping açmak isteyenlere yol göstermek amacıyla hazırlanmış özet bilgi ve tavsiyeleri içermektedir...

13. E

Mocamp Kuralım

Ynt: Mocamp Kuralım Cavid Bey merhaba. Umarım siz de önümüzdeki günlerde o küçük yere sahip olacaksınız. Sanırım karavancılık henüz bireysel bir faaliyet olarak görülüyor. Dilerseniz şimdilik ilgilenenler olarak devam edelim. Beyin fırtınası bu bakarsınız bir sinerji yaklarız. Selamlar.
  14. E

Mocamp Kuralım

Ynt: Mocamp Kuralım Geçtiğimiz çarşamba ve perşembe Çanakkale Geyikli tarafında idim. İşlerimin yanısıra karavan kamp için uygun yerleri tespit ettim. Arazi fiyatları oldukça uçuz. Elektrik-su-telefon hizmetleri yaygın. Yöre turizm diyarı. Yöre insanı ve tabiat koşulları bilirsiniz elverişli...
  15. E

Mocamp Kuralım

Ynt: Mocamp Kuralım İstanbul iyi fikir sanırım arazi maliyetleri küçük girişimcileri düşündürebilir.

16. E

Mocamp Kuralım

Ynt: Mocamp Kuralım Sevgili D.M. girişiminizden bahsetmişsiniz. Bürokrasi ve maliyet engelleri olarak nelerden bahsedebilirsiniz?
  17. E

Mocamp Kuralım

Ynt: Mocamp Kuralım Sevgili arkadaş şu karavan mevzunu iki yıldır takip ediyorum. Moto/çekme, yerli/yabancı birçok alternatif var. Kişinin hayata bakışı ve kullanım amacı tercihini belirliyor. Karavan yapımı konusunda gördüğüm kadarı ile burada eli öpülecek kişiler var. Ben sadece kamp ile...
  18. E

Mocamp Kuralım

Ynt: Mocamp Kuralım bu karavan edinmekten çok daha kolay ama

19. E

Mocamp Kuralım

Ynt: Mocamp Kuralım Sanırım kimse daha bu konuya gelememiş....
  20. E

Mocamp Kuralım

Ülkemizde karavancılığın henüz yeterli seviyede olmadığı konusunda sanırım herkez hemfikir. Yerli karavan sanayi de karavan kampları da yetersiz. Karavancılar şahsi çabaları ile karavan elde edebiliyorlar. Ama etkinlikler haricinde karavancıların bir arada bulunabileceği uygun mekan yokluğu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri