Arama sonuçlarınız

1. D

27 Ekim 2015 Defender Ihalesi

Merhaba arkadaşlar Ambulans kasa defender arıyorum forumda bir arkadaşın tavsiyesiyle MKE sitesini inceledim 27 ekimde ihale olduğunu gördüm 5 tane ambulans kasa defender var ama durumları nasıl bilmiyorum geçen ihalede bu araçlara teklif gelmemiş Balıkesir deyim kalkıp araçları görmeye gitsem...

2. D

Ambulans Kasa Defender Arıyorum

27 Ekimde bi ihale var bu ihale katılmadan önce bu araçları görebiliyormuyuz?
  3. D

Ambulans Kasa Defender Arıyorum

Merhaba Arkadaşla, Ambulans kasa defender arıyorum satmayı düşünen arkadaşlarla görüşebiliriz.

4. D

Defender Motor Numarası Sorunu

Ynt: Defender Motor Numarası Sorunu Benim orjinal motordu bi sorun çıkmadı daha doğru motor no aramadılar bile.
  5. D

Defender Minibüs Ruhsat Sorunu

Ynt: Defender Minibüs Ruhsat Sorunu Alıp satarken sorun yok sorun tüv de çıkıyor

6. D

Ynt: Defender Minibüs Ruhsat Sorunu Banada çok mantıksız geldi ama minibüs yapmak için abs fren sistemi isteyen mantık bunuda isteyebilir diye düşünüyorum.

7. D

Ynt: Defender Minibüs Ruhsat Sorunu Arkadaşlar beni yanlış anladınız zannedersem şimdi aracım benim arazi taşıtı minibüs diye geçiyor ruhsatta bir sıkıntı yok her yıl muayene giriyorum 9+1 minibüs ruhsatım var benim cevabını almak istediğim soru koltuklarım karşılıklı düzen ama yeni düzenleme...
  8. D

Merhaba arkadaşlar 2013 mayısta muayene girdim aracımının ruhsatında 10 kişi minibüs yazmakta 3 kapılı arkadaki koltuklar karşılıklı düzen 4+4 oturuluyor o günlerde birinden duydum artık koltuklar cam tarafına bakma şartı getirilmiş böyle durumda bulunan araçlar muayene geçemiyor diye duydum...
  9. D

Defender Şaft

Ynt: Defender Şaft Vuruntu sesi baya fazlalaştı acayip gıcırtılar geliyordu kayıcıların işi bitmiş ankara özüpek otodan sipariş verdim ön arka şaft komple 354 TL KDV dahil fiyatı baya uygun bir fiyata satın aldım.

10. D

Defender Şaft

Merhaba arkadaşlar Defender 110 aracımın ön ve arka şaftını değiştirme lazım parçayı kayalar otoya sordum 10 gün sonra gelecekmiş ingiltereden ama o kadar bekleyemem AKKARDAN türk malı bulabileceğimiz parçacı ismi verebilirmisiniz izmir tercihimdir.

11. D

Defender Motor Yağ Kapağı Sorunu

Ynt: Defender Motor Yağ Kapağı Sorunu Aynı sorun bendede var kapağın contasını değiştim yinede kaçırıyor
  12. D

Çekiş Düştü Ve Yakıt Arttı

Ynt: Çekiş Düştü Ve Yakıt Arttı Araç geziyor diye lastik havalarını indirmiştim büyük ihtimalle artışın sebebi o olabilir deneyip son durumu bildirecem.

13. D

Çekiş Düştü Ve Yakıt Arttı

Merhaba Arkadaşlar, 2.5 düz dizel bir araca sahibim günde yaklaşık 130 km yakın yol yapıyorum aracımın yağ filtresini mazot filtresini ve hava filtre temizliğini yeni yaptırdım ama eski gücünden eser yok yakıtta belirgin bir şekilde artış var ve çekiş eski tadını vermiyor sizce sebebi neden...
  14. D

DEFENDER MOTOR MUHAFAZA KORUMA SACI 125 TL

Ynt: DEFENDER MOTOR MUHAFAZA KORUMA SACI 125 TL Görüntüsü ve fiyatı çok iyi ilerde gerekecek takip
  15. D

'egeli' 2013

Ynt: 'egeli' 2013 İlkkez duyuyorum ismini görünüşe göre tarihi dokusunu bozmazsa turist çekecek yerlerden biri olabilir.

16. D

Acil 3500 cc v8 motor arıyorum

Ynt: Acil 3500 cc v8 motor arıyorum Faturasız motorları alıp faturalandırma şansımız yokmu acaba hiç araştırdınız bu konu hakkında bilgisi olan varmı yada?
  17. D

HAYAT GEZİNCE GÜZEL-6-

Ynt: HAYAT GEZİNCE GÜZEL-6- Fotoğraflarda sorun var
  18. D

Orfoz'dan Sualtı Fotoğrafları

Ynt: Orfoz'dan Sualtı Fotoğrafları Canlı çeşitliği gerçekten çok iyi güzel fotoğraflar tebrik ederim.

19. D

LAND-BAR (geyik ve çamur muhabbeti için)

Ynt: LAND-BAR (geyik ve çamur muhabbeti için) Korkutucu :)
  20. D

DEFENDER 110"a 3000cc Nissan BD30 Montajı

Ynt: DEFENDER 110"a 3000cc Nissan BD30 Montajı takip ilerde lazım olacak.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri