Arama sonuçlarınız

1. Z

Vw Transporter T6.1 Dönüşümü

merhabalar, sorularınıza cevap bulabildiniz mi?

2. Z

Lithium (lifepo4) Aküler Parasını Hak Ediyor Mu- Test

Çok teşekkürler. İçlerinden fiyat olarak en uygununu seçiyorum o zaman.
  3. Z

Benim ilk karavan deneyimim olacak deneyimleyip göreceğim:) Planım şu şekilde; Dc-dc şarjlar elinde sonunda alınacak. Ben de ilk deneyimlerimi kampinglerde yapacağım. Belki arada 1-2 gün kamping dışında deneyimim olacak. Bu durumda da yollarda olacağım için zaten dc dc şarjım akümü bana 2-3...

4. Z

Yorumlar için çok teşekkürler. @Havensis in de katlılarıyla havensis dc-dc şarj aleti ve 100 amper lityum akü bana yeterli olacğına karar verdim. 100 amper lityum akü hesaplamalarıma göre bana 3 gün yetecek. 3 günde 1 kere, 3 saat arabayı çalıştırmam yeterli olacak. Yanlışım var ise...
  5. Z

hortlatmış gibi olacağım ama dc-dc charger gibi bir ara bağlantıya gerek olmaz mı?

6. Z

Karavanda Araç İle Yaşam Aküsünün Bağlantı Metodları

LFP akü istememin sebebi 100 amper agm aküden alacağım verim ile 50 amper LFP aküden alacağım verimin aynı olduğunu araştırmış olmam. Ama internette yazılanların yalancısıyım. Agm yerine LFP tercih edersem yüzde 70e varan bir ağırlık ve yer kazanımım olacak gibi. Sizin yazdığınız Solar + mppt...

7. Z

Öncelikle yazdıklarımı önemseyip bu kadar uzun açıklayıcı yazdığınız için teşekkür ederim. Size de @bartek ile birlikte cevap vereyim konu karışmasın:)
  8. Z

Alternatörden Yaşam Aküsüne Elektrik Kazanımı

Mesaj attım ve aradım ama açmadılar. Belki de haftasonu yasaklarından dolayı olabilir:)
  9. Z

lityum uyumlu şarj cihazı için sizin tavsiyeniz nedir? Güneş enerjisi sistemine yapacağım yatırım yerine 100 değil 200 amper lityum batarya alıp 5-6 gün rahat rahat gezebilirim diye düşünüyorum. Bir de sizin sattığınız dc-dc şarj aleti boş 100 amper lityum aküyü kaç saatte doldurur.

10. Z

çok teşekkür ederim hocam. Şebekeden şarj için iyi bir alet bulamazsam sanırım dc-dc charger almak en mantıklı çözüm olacak.

11. Z

Alternatörden Yaşam Aküsüne Elektrik Kazanımı

Buradaki 2. ürün acaba euro 6 araç ve lityum aküler için uygun mudur?
  12. Z

Öncelikle konu için çok teşekkürler. 1 aydır transporterimi campervana çevirmeye çalışıyorum ve elektirik işine sora geldi. Şimdilik güneş enerjisi düşünmüyorum. Alternatörden şarj düşünüyordum ama aracım euro 6 olduğu için dc-dc charger almam gerekiyormuş. Benim sorularım şunlar; 1- Araç...

13. Z

Satılık PSP + 3 Oyun + 2gb Hafıza Kartı

Ynt: Satılık PSP + 3 Oyun + 2gb Hafıza Kartı özel mesaj attım abi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri