Arama sonuçlarınız

1. yenerh

buda benim 69'um :)

Ynt: buda benim 69'um :) satılık mı?

2. yenerh

2000 Model 5 Kapılı Suzuki Vitara Arıyorum

Ynt: 2000 Model 5 Kapılı Suzuki Vitara Arıyorum Pas hariç hediye :) ön koltuklarda çok az deforme sadece...
  3. yenerh

Ynt: 2000 Model 5 Kapılı Suzuki Vitara Arıyorum arkadan görünüşü..

4. yenerh

Ynt: 2000 Model 5 Kapılı Suzuki Vitara Arıyorum ARACIM RESİMLERDE GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ MASRAFSIZ BAKIMLARI YAPILMIŞTIR DEĞİŞENİ YOK PARCA BOYA VARDIR ... LASTİKLER YENİ MOTOR SIFIRLANMIŞ OTOMATİK ŞANZIMAN BAKIMLARI SIFIR YAPILDI ALT TAKIM FRENLER ÖN ARKA PALATALAR DEĞİŞMİŞ YAĞI YAĞ YAĞ FİLTRESİ...
  5. yenerh

1.6jlx rampada durunca hararet göstergesi yükseliyor

Ynt: 1.6jlx rampada durunca hararet göstergesi yükseliyor Teşekkürler bilginize....

6. yenerh

Ynt: 2000 Model 5 Kapılı Suzuki Vitara Arıyorum ilgilenirsen 1999 otomatik vitara var sıfırlamak için satıyorum bakımları yapılmış 19.000

7. yenerh

ÇIKMA VİTARA HUB

Ynt: ÇIKMA VİTARA HUB Bunlar nasıl bendekiler çevirmeli...:??
  8. yenerh

1.6jlx rampada durunca hararet göstergesi yükseliyor

Ynt: 1.6jlx rampada durunca hararet göstergesi yükseliyor Selam arkadaşlar Sevgili oğuz kardeş öncelikle teşekkür ederim her konuya parmak basıyorsun konu açılmışken bende bir şey söylemek istiyorum arkadaşım da 2001 jlx vitara otomatik var hararet göstergesi normal fakat kısa bir yol gitse de...
  9. yenerh

1996 model suzuki vitara 1.6jlx alıcam link iceride

Ynt: 1996 model suzuki vitara 1.6jlx alıcam link iceride Bence 98 de aşağısı alınmaz.. ;)

10. yenerh

otomatik 1,6 JLX??

Ynt: otomatik 1,6 JLX?? ben arabayı sıfırlamak istiyorum düşünürseniz 1999 otomatik 19.000 saygılar...

11. yenerh

Satılık TÜV'den Onaylı Uzun Şase Jeep

Ynt: Satılık TÜV'den Onaylı Uzun Şase Jeep Bende de var satılık 61 model jeep ilgilenen varsa http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-bu-fiyata-bu-ozellik-de-jeep-kacmaz-90534609/detay/
  12. yenerh

Vitara'da Çalışırken Sarsıntı Yapıyor.

Bence de elektrik arızasına benziyor inşallah en yakın zaman da buluruz arızayı yardımlarınız için teşekkürler...

13. yenerh

sonunda benimde bir vitaram oldu :D

Ynt: sonunda benimde bir vitaram oldu :D Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan samsuna gidiyorsan sakın fam otoya gitme tavsiye etmem yetkili servise git arkadaşım....
  14. yenerh

Teşekkürler rölanti ayarını yükseltik braz düzeldi ama tıtreşim var yine sarsıntılı calışıyor motorda yapılacak bişey olduğunu sanmıyorum bakımlar yapılmış tüp ayarını da 3 ay önce yaptrmışdım ondan olsa benzınde yapmaz benzin de de aynı...
  15. yenerh

Selam vitara sever dostlar Benim 1999 jlx otomatik vitaram da rölandi de sarsındı yapıyor direksiyonu tam sağ yada sol yapınca stop ediyor, normal çalışırken hafif sarsındı yaparken ''D'' ye alınca sarsındı bir anlık dahada fazlalaşıyo devir saati 1 den sıfıra inip cıkıyor hafif sarsındılı...

16. yenerh

Vitara benzin bombası

Ynt: Vitara benzin bombası Teşekkürler arkadaşlar allah razı olsun verdiğiniz bilgiler için allaha emanet olun....
  17. yenerh

Vitara benzin bombası

Depodaki benzin pompası lazım en uykun fiyata nereden alabilirim marka öneriniz var mı? araçım 1999 otomatik suzuki vitara jlx ...
  18. yenerh

vitara'da buji değişimi

Ynt: vitara'da buji değişimi ABDULLAH kardeş teşekkür ederim verdiğin bilgiler için ...

19. yenerh

vitara'da buji değişimi

Ynt: vitara'da buji değişimi teşekkürler arkadaşlar aracım benzinli Lbgli 1.6 faklı değildir umarım ... BKR6E da kullanan var fark eter mi ..?? netten de buldum son cıkan bujiler bunlardan hakisi olabilir yardımcı olursanız sevinirim...
  20. yenerh

vitara'da buji değişimi

Arabam 1999 otomatık vitara 1,6 jlx bujileri değişdirecem özel servis de belli bir marka varmı model numarası filan bilgi veririseniz sevinirim..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri