Arama sonuçlarınız

1. alper5005

Satılık Patrol

Ynt: Satılık Patrol Memnun kalmanıza sevindim. Sizlerle tanışmak güzeldi. Görüşmek ümidi ile. Patrol'a iyi bakın.

2. alper5005

Satılık Patrol

Arkadaşlar aracım satılıktır. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-bakimli-orj-118-binde-3-kapi-patrol-159015409/detay
  3. alper5005

Bayburt Doğa Ve Offroad Şenliği

Selamlar dostlar, Bayburt eğitim ve kültür derneği BEKDER 7-8 Temmuz'da Bayburt'ta iddialı bir offroad parkuru hazırlıyor! Katılımcılar Çoruh nehri kenarında doğal ve yapay parkur karışımı dışardan killi toprak getirilerek yapılmış bir parkurda yarışacaklar. Parkurun bazı kısımları çoruh...

4. alper5005

Nissan Patrol Tarihçe

Ynt: Nissan Patrol Tarihçe Nasıl bir şey istersiniz :D
  5. alper5005

Nissan Patrol Sahipleri Kaç Kişiyiz?

Ynt: Nissan Patrol Sahipleri Kaç Kişiyiz? Çok güzel. Döşeme rengi ve konsola bakılırsa devletten çıkanlardan değil galiba. Gerçekten de Patroller çok kıymetli ve sağlam araçlar. İyi günlerde kullanın.

6. alper5005

1986 Kısa Şase Nissan PATROL-SD33 günlüğüm..

Ynt: 1986 Kısa Şase Nissan PATROL-SD33 günlüğüm.. Buruk bir his ile hayırlı olsun diyeyim..

7. alper5005

Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

Ynt: Nissan Patrol 3300 TD Modifiye Bir aracı sevmenin yolu onu tanımaktan geçiyor. Bence toplamakta tanımanın en iyi yolu. Hiç merak etmeyin Patrol toplanmaya değer bir araç .Sizi memnun edecektir. Hiç bir terrano eline su dökemez :) Takipteyiz :)
  8. alper5005

Nissan Patrol Tarihçe

Ynt: Nissan Patrol Tarihçe daha fazlası da var muhakkak ama ne yazık ki pek zaman olmuyor. Bu arada Murat bey'in aracını satacağını dutdum ve üzüldüm. Çok emek harcamıştı.
  9. alper5005

Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

Ynt: Nissan Patrol 3300 TD Modifiye Herkese merhaba, Merakla bekliyorum bu gidişin sonu ne olacak diye. SD33T çok güzel ve sağlıklı bir motordur. Bu kasa da favori motordur. Makineyi 20 Psi a kadar zorlayanlar mevcut. Stok değerin 8 psi civarında olduğunu tahmin ediyorum...

10. alper5005

1986 Nissan Patrol-SD33 Günlüğümün Fotografları

Ynt: 1986 Nissan Patrol-SD33 Günlüğümün Fotografları ben de hala buralardayım :)

11. alper5005

Nissan Patrol

Ynt: Nissan Patrol Selam Murat bey, Çok iyi ve yoğunum bu aralar patrola binemediğim için pek kederliyim. Teşekkür ederim. Umarım tüm patrolcular bu aralar benim gibi değildirler.
  12. alper5005

KAYOFF; Geleneksel 1. Erciyes Off-Road Oyunları ve Kış Festivali Duyurusu (12 - 13 Mart 2011)

Ynt: KAYOFF; Geleneksel 1. Erciyes Off-Road Oyunları ve Kış Festivali Duyurusu (12 - 13 Mart 2011) bu da Kayseri ve Sivas'ın offroad da çok etkin olduğunu ispatlıyor. Bu ekip Türkiye'nin her yerine gidiyor. Ama dur bakalım yahşi biraz daha vakit var eminim onlarda da bir kıpırdanma olacaktır.

13. alper5005

KAYOFF; Geleneksel 1. Erciyes Off-Road Oyunları ve Kış Festivali Duyurusu (12 - 13 Mart 2011)

Ynt: KAYOFF; Geleneksel 1. Erciyes Off-Road Oyunları ve Kış Festivali Duyurusu (12 - 13 Mart 2011) Alper Burak Erginer ------------- Nissan Süper Patrol ------------2 kişi :)
  14. alper5005

Ynt: 1986 Kısa Şase Nissan PATROL-SD33 günlüğüm.. selamlar 160 patrolların kronik ender sorunlarından biri direksiyon titremesidir. Çoğunlukla makas üst burçlardan ki bunlar bronzdur. direksiyon mili bağlantı noktalarındaki boşluklardan lastik balanslarının zayıflığından direksiyon...
  15. alper5005

Ynt: 1986 Kısa Şase Nissan PATROL-SD33 günlüğüm.. Paylaşım için teşekkürler.. ;)

16. alper5005

KAYOFF; Kayseri Erciyes Gezisi (28 Kasım 2010)

Ynt: KAYOFF; Kayseri Erciyes Gezisi (28 Kasım 2010) Herzamanki gibi sayın Fındık bugün de bizim belkemiğimiz olmaya devam ettin. Ama vinçle güreşmeyecektin :)
  17. alper5005

Kayseri Ambardan Kuzey Çevre Yoluna Off Road Gezisi (15 Kasım 2010)

Ynt: Kayseri Ambardan Kuzey Çevre Yoluna Off Road Gezisi (15 Kasım 2010) bu video yu merakla bekliyordum. tlf ile haber almıştım patrola iş düştü gel çekiver çıkar diye... :d ama meğerse çok ciddi bir kalma durumu varmış. bu kadar ciddi bir kalmayı ancak bir unimog yapabilirdi. tebrikler engin :d
  18. alper5005

Kayseri Off-Road Grubunun Buluşması

Ynt: Kayseri Off-Road Grubunun Buluşması Fındık'ın rotası iyi fikir gibi geldi. Hele bu mevsimde 16 km demek tam macera demek :)

19. alper5005

Kayseri Off-Road Grubunun Buluşması

Ynt: Kayseri Off-Road Grubunun Buluşması OOO hayırlı olsun nasıl bi iş bu :) Bulaşıcı mı nedir. Samurai cilerden uzak durmalı..
  20. alper5005

Nevşehir Zelve Gezimiz (24 Ekim 2010)

Ynt: Nevşehir Zelve Gezimiz (24 Ekim 2010) Offroad seven eş iyi bir fikir olabilir:) Ancak bu sporla ilgili daha iyi bilgi edinmek için bizim gezilerimizden birine katılabilirsiniz. Bu sayede bahsettiğiniz çevreyi de edinmiş olursunuz. Gezilerimizde sadece araç sahipleri değil aynı zamanda...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri