Arama sonuçlarınız

1. M

Orji̇nal Soft Top Tente 2002 Wrangler Tj İçi̇n

Aracımın orjinal Wrangler tj 2002 tentesini satıcam hiç bir hasarı yoktur isteyenlere yardımcı olurum 05537131953

2. M

Jeep Wrangler Tj 2002 Orji̇nal Soft Top Tente

Merhaba,aracımın orjinal soft top tentesi satılıktır. Hiç bir yırtığı söküğü yoktur. 2002 model tj aracındır İhtiyacı olan varsa yardımcı olabilirim. 05537131953 Murat Şimdim
  3. M

CJ 7

Ynt: CJ 7 Yahu abi sen illada nazarımız mı değsin istiyorsun :))))))))))Maaşallah sonuçta saçma aksesuarlarla bozulmamış bir araç ve saf kan

4. M

CJ 7

Ynt: CJ 7 Mükemmel temizlikte bir araç .Ben eski bir cj7 sahibi olarak kesinlikle aşık oldum.Aracın ruhu var.
  5. M

Antoff Gezilerimiz.....

Ynt: Antoff Gezilerimiz..... Vavvvv herkes süper valla; Abilerim ben benim sarı cj7yi sattım.Düzeceye gitti ve Gezenbilir offroad oyunlarında derece aldı.Bendeyken çamura bile sokmamış hiç keyfini çıkaramamıştım.Ondan gelen para ile eşime bir araç aldık.şimdi bir bütçem var 15000 lira gibi...

6. M

Gelmiş Geçmiş En Büyük Efsane Citroen 2CV

Ynt: Gelmiş Geçmiş En Büyük Efsane Citroen 2CV Üniversitede bu araçlardan bir tane arkadaşımda vardı ,sattıklarında ailece ağladılar;adamdan gidip geri aldılar.Bu araçlar bir bağımlılık yapıyor galiba.

7. M

Merhaba Arkadaslar Artık Bu Sitede Bende Varım

Ynt: Merhaba Arkadaslar Artık Bu Sitede Bende Varım Darılmayın ama bence aracı mahvetmişsin gerçekten de şurdan burdan toplandığı belli;kare farlar ama wrangler değil,jantlar,lastikler inanılmaz iyiki siteye geldin
  8. M

ZJ'm Su Alıyor.

Ynt: ZJ'm Su Alıyor. Merhaba;ön cam ızgarasının tahliye borusu aracınızın içerisinden geçiyor.Bir tamir sırasında sökülmüş ya da hiç takılmamış olabilir.Eğer emin olmak isterseniz yağmur yağmıyorken ızgaranın oraya su tutun nasıl girdiğini göreceksiniz.Kalorifer arkasında çıkışının akü altında...
  9. M

Gezenbilir'in CJ' leri

Ynt: Gezenbilir'in CJ' leri Hasan bu çamurlar karda tanker çekerken mi oldu?Maaşallah çok güzel Değerini bil :(

10. M

CJ7 ile İlk Off-Road Denemelerim

Ynt: CJ7 ile İlk Off-Road Denemelerim Yakup süer bir raliciydi şimdi süper bir offroadçu olacak iyiki aracımı ona vermişim;millet dikkat edin bu cj7 adamın anahtarını alır gibi gözüküyor

11. M

Sonunda Ben de Bir CJ7 Aldım

Ynt: Sonunda Ben de Bir CJ7 Aldım Sağol Hasancım hemde Tanker çekeninden var galiba :) O güzel kızlarınıza sahip çıkın çok güzel onlar.Kimbilir belki bir hurda bulursam yeni bir proje başlatabiliriz;bakın bakalım.....
  12. M

Sonunda Ben de Bir CJ7 Aldım

Ynt: Sonunda Ben de Bir CJ7 Aldım Valla sizinle özellikle bir şey paylaşmak isterim.Eşim istediği için benim sarı kızı Yakup kardeşime verdim.Benim kadar güzel bakacağına ; arazide hakkını vereceğine eminim çok sıkı direksiyonu varmış.Ama konum şu bu araçlara dert sıkıntı problem demeyin.Çünkü...

13. M

Kemerburgaz Off - Road Gezisi :) (10 Ocak 2010)

Ynt: Kemerburgaz Off - Road Gezisi :) (10 Ocak 2010) Hepsi çok güzel araçlar ama sanırım Unimong alırım anahtarınızı demiş arazi benim işim demiş
  14. M

Gezenbilir'in CJ' leri

Ynt: Gezenbilir'in CJ' leri http://i664.photobucket.com/albums/vv3/MURATSIMDIM/Resim268.jpg
  15. M

Gezenbilir'in CJ' leri

Ynt: Gezenbilir'in CJ' leri Ben de benim kızı ekleyim ya böyle kötü bir şey yok eşim bir türlü ısınamadı ailece binemedik ama olsun o benim hep sarı kızım bir yıldır kavga dövüş bazen satıyorum bazen aşkıma yenik düşüyorum sevgilerle Biliyor musunuz daha hiç offroad yapmadı :(((( <a...

16. M

Gezenbilir'in CJ' leri

Ynt: Gezenbilir'in CJ' leri Hasan hard toplı fotolar yok mu?
  17. M

74 Model Cj5 ?..

Ynt: 74 Model Cj5 ?.. Merhaba; İStersen benim araca da bir bak. http://www.sahibinden.com/cj7_renagade-96WQQaXQQ4823329WQQpXQQdisplayitem ilan no 4823329 Ben değiştirmeyi düşünüyorum.Hasanlar da benim aracı biliyor. Sevgilerle
  18. M

Cj7 için HardTop

Ynt: Cj7 için HardTop Öncelikle teşekkürler; camları özellikle bu şekilde yaptık.Sonradan yapılan Hardtoplarda ne olursa olsun esme olduğunda camın atılma gibi bir problem var.Bu şekilde olmuyor .İç bağlantısı bütün hangi noktaları istiyorsanız çekebilirim. Saygılarımla

19. M

Jeep Fotoğrafları

Ynt: Jeep Fotoğrafları siyah xj ebayde satılık Amerika da 4000$
  20. M

Jeep Fotoğrafları

Ynt: Jeep Fotoğrafları Ufuk abi benim kızda 33lükler var ordan geçerken kalır mıyım?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR