74 Model Cj5 ?..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan amaç Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,138

amaç

Kamp II
Yer
istanbul
Merhabalar,

1974 model CJ5 3000 motor 170 beygır denılıyor. Fiyatı 12500.

http://www.sahibinden.com/acil_satilik_cj_5_jeep-51WQQaXQQ16419190WQQpXQQdisplayitem

CJ 5 seçiminde araştırdıgım kadarıyla 78 model ve ustu tavsıye edılıyor. Bu fıyatlarda bır CJ5 arayan bır hasta olarak :smiley: . Bana kesınlıkle 78 model altına bulaşmamamı mı onerıyormusunuz. Ben 4.2 den zıyade 3 olmasını tercıh edıyorum. Gideri kısmak ıcın. Kullanım amacı offroad ve agırlıklı asvalt olacak.

Etiketler
Ynt: 74 Model Cj5 ?..

cj lerde kullanılan 2 motor tipi vardır biri 3.800 biri 4.200..
araştırmısınız zaten + ve- lerini biliyorsunuzdur...araç 3000 diyorlarsa ya farklı bir motor var yada aracı tanımayan birinin elinde..170 bg cj lerdeki motorlar çıkarmaz..en fazlası yani 4.200 yanlış bilmiyorsam ki arkadalarım düzeltir..105 bg..

hayırlısı olsun

Tesekkurederım.

3800 ile 4200 arasında yakıt sarfıyatı konusunda fazla bır fark var mı.

hasanfb' Alıntı:
Amaç bulaştı dimi.. :smiley: Almışken 4.2 olsun cok fark olacagını sanmıyorum... Arazide güç lazım... Alıcağın araca bakmaya beraber gideriz..Haber ver yeter... ;)

merhaba hasan bey sizin araç kaç modeldir özellikleri nelerdir
sitede takip ettiğim cj lerden biri sizin araçtır

ilker5276' Alıntı:
merhaba hasan bey sizin araç kaç modeldir özellikleri nelerdir
sitede takip ettiğim cj lerden biri sizin araçtır

Jeep cj-7 1980 model
4.2 cc
4 ileri şanzuman
elektronik ateşleme
hidrolik direksiyon
wasten house fren
Ön defransiyellerde Hubs
komple polariteren kit
MT lasitk
yükseltme.vs.. gidiyor valla sonu yok .. :D
ilkay bey.. ;)

1974 modelde önler kampnadır ve frenlr her zaman problem çıkartır 1978 den sonrası disk frendir 4 ileri şanzımanlısı bulunur ayrıca elektronik beyinlidir diferansiyel daha seridir parçası daha fazladır.Bulduğunuz fiyata daha iyi araçlar bulunabilir acele etmeyiniz ve biraz daha araştırıpta iyi bir araç almanızı tavsiye ederim .Jeep konusunda yeterli bilginiz yoksa temiz toplanmış bir araç almak sizi daha fazla tatmin eder Jeep işi bilgi emek ve birazda cepte para ister.size tavsiyem bulabilirseniz orjinal bir CJ7dir her yönden CJ5e göre avantajları vardır.

Merhaba;

İStersen benim araca da bir bak.

http://www.sahibinden.com/cj7_renagade-96WQQaXQQ4823329WQQpXQQdisplayitem ilan no 4823329

Ben değiştirmeyi düşünüyorum.Hasanlar da benim aracı biliyor.

Sevgilerle

hasanfb' Alıntı:
Amaç bulaştı dimi.. :smiley: Almışken 4.2 olsun cok fark olacagını sanmıyorum... Arazide güç lazım... Alıcağın araca bakmaya beraber gideriz..Haber ver yeter... ;)

bulastı valla :smiley: almak ıstıyorum 10000 tl cıvarı bırsey senınde aklında olsun. Arac bulalım beraber bakarız tabı.

marmariscj7' Alıntı:
1974 modelde önler kampnadır ve frenlr her zaman problem çıkartır 1978 den sonrası disk frendir 4 ileri şanzımanlısı bulunur ayrıca elektronik beyinlidir diferansiyel daha seridir parçası daha fazladır.Bulduğunuz fiyata daha iyi araçlar bulunabilir acele etmeyiniz ve biraz daha araştırıpta iyi bir araç almanızı tavsiye ederim .Jeep konusunda yeterli bilginiz yoksa temiz toplanmış bir araç almak sizi daha fazla tatmin eder Jeep işi bilgi emek ve birazda cepte para ister.size tavsiyem bulabilirseniz orjinal bir CJ7dir her yönden CJ5e göre avantajları vardır.

acıklama ıcın tesekkurederım. tavsıyenıze uyacagım. fazla masraf ıstemeyen bır jeep bakıyorum. araştırmaya devam :smiley:

MURAT SIMDIM' Alıntı:
Merhaba;

İStersen benim araca da bir bak.

http://www.sahibinden.com/cj7_renagade-96WQQaXQQ4823329WQQpXQQdisplayitem ilan no 4823329

Ben değiştirmeyi düşünüyorum.Hasanlar da benim aracı biliyor.

Sevgilerle

aracı daha oncede gormustum cok guzel gorunuyor. oncelıkle sıyah renk olsun ıstıyorum. bırde 78 model dusunuyorum. En onemlısı okadar param yok :( umarım gezenbılır aılesınden bır alıcı bulur.

herkeze slm arkadaşlar ben cj 5 yada 7 düşünüyorum toplanmışmı alsam yoksa ucuza alıp toplatsammı karar veremedim parasal açıdan hangisi cazip hasan beyin gibi bir alet toplamaya kalksam neye mal olur pejo 306 ım var satıp almayı düşünüyorum kısıtlı mütçe malumunuz saygılar

esperanto' Alıntı:
herkeze Selam arkadaşlar ben cj 5 yada 7 düşünüyorum toplanmışmı alsam yoksa ucuza alıp toplatsammı karar veremedim parasal açıdan hangisi cazip hasan beyin gibi bir alet toplamaya kalksam neye mal olur pejo 306 ım var satıp almayı düşünüyorum kısıtlı mütçe malumunuz saygılar

Aramıza hoşgeldiniz...

CJ lerde yapılmış emek harcanmış bir araç herzaman daha karlıdır... ;)

Yapılmış bir cj yi modifiye etmek daha kolaydır...Yapacağınız masraf off-road ekipmanı olur...

Bu arada sadece cj yi tek araç olarak düşünürseniz belki zor olabilir 306 kalabilirse kalsın... ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR