Arama sonuçlarınız

1. K

Xt660r Çanta Taşıyıcı Arıyorum 2. El

Herkese selamlar. Yeni satın almış olduğum XT660R motosikletime arka çanta taşıyıcı arıyorum. Elinde yan çanta demiri olan varsa onu da değerlendirebilirim. Ama önceliğim arka çanta taşıyıcı. Satmak isteyenler özel mesaj ile yada konunun altından bana ulaşabilir.

2. K

Kafa Lambasındaki Kırmızı Işık

Arkadaşlar kafa lambası alacağım fakat bu kafa lambalarındaki kırmızı ışık ne işe yaramaktadır ? Arkadaşımın verdiği bilgiye göre kırmızı ışıkta akrep yansıma yaparmış falan bişeyler söyledi ama başka ne gibi işlevleri var öğrenmek istiyorum. teşekkürler.
  3. K

Kampta Balık İçin Öneri Bekliyorum.

Herkese merhaba. Kamp alanlarında balık tutanları görmüşsünüzdür. Forumda da bazı arkadaşların kampta balık tuttuğunu okudum. Bu sezon katrancı koyuna gideceğim. Orada hangi balıklar çıkmakta? Yanıma ne tür olta ve olta takımı almalıyım? Şimdiden teşekkürler. Fethiye çevresinde yaz mevsiminde...

4. K

Kamp İçin Pil Sarjı

Arkadaşlar merhaba. Kampta çoğu şey pilli. Usb ile çalışan pil şarj aleti buldum. Bunu şu batarya ile sarj edebilir miyim? Eğer olursa çok işime yarar. Elektrik sıkıntısı çekmem. Ürün satıcısına mesaj attım ama henüz dönmedi. Bilen varsa elektrikten anlayan filan yardımcı olursanız sevinirim...
  5. K

2 Ürün Arasında Kaldım. Yardımcı Olursanız Sevinirim.

Öncelikle merhaba. Linkini vereceğim şu 2 ürün arasında kaldım. Telefon ve radyo gibi ürünler için 4-5 günlük kamplarda kullanacağım bir batarya alacağım. Samsung 6000mAh universal baktım 85 tl. ebaya bakayım derken şu 2 ürünü buldum. Ben normal batarya ararken bir de solarlısını buldum iyice...

6. K

Ebay

Merhaba. Ebaydan ürün satın aldım ama ilk ürün alışım olduğu için tam çözemediğim bir nokta var. Free Shipping bir ürünü satın alınca kargo parası veriyor muyuz ? Adı üstünde Free Shipping ama belki bir mebla ödüyoruzdur diye sordum.

7. K

Öneri Bekliyorum Lütfen.

Arkadaşlar merhaba. Geocaching etkinlikleri için gps almayı düşünüyordum. Fakat bir telefona da ihtiyacım var. Bir gps mi almalıyım yoksa smart destekli bir telefon mu almalıyım sizce? Şuan en kötü gps 450tl ye geliyor. Daha ucuzunu bulamadım. Ebaydanda güvenemedim gps için.
  8. K

İlgili Yöneticiler Ve Kurucular Buyrun Lütfen.

Öncelikle merhaba. Bu define avı etkinliğini gerçekten çok beğendim. İş ve okul sebebiyle siteyi her zaman takip edemiyorum. ama bana akekum@gmail.com dan maille tanışma buluşma görüşme gibi toplantılarınızı mail atabilirseniz katılmaya çalışırım. Geçen dicem olmicak 2009 yılında...
  9. K

Kamp Rotam İçin Yardım.

Arkadaşlar kendime bir kamp rotası çizdim. Gideceğim yerlere gitmiş arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim. Önce doğu karadeniz istiyordum. Sonra kararımı değiştirdim. Kamp günü istanbuldan otobüse bineceğim. Bursada arkadaşımla buluşup birlikte izmire geçeceğiz. İzmirden karaburuna...

10. K

2. El Kampçılık Malzemeleri Arıyorum.

Merhaba arkadaşlar. 2. el kampçılık malzemeleri arıyorum. 2 adet 50 litreden fazla çanta, 1 adet 3-4 kişilik yazın kullanacağım çadır, kamp için ocak, kamp mutfağı malzemeleri, 2 kişilik şişme yatak, kamp için kürek,kazma,balta vs. , kamp çakısı , kamp için ilk yardım seti. Elinde kamp...

11. K

Dalış Ve Sinüzit ???

Arkadaşlar merhaba. Bu konuda çok şey duyuyorum. Belki bilen vardır diye buraya yazayım dedim. Dalışın sinüziti patlattığını duymuştum. yurtta kalıyorum. Oda arkadaşım su altı okuyor. Oda aynı şeyi söylerdi hep. Bende de sinüzit var. Geçen doktora gittim. Randevu alamadığım için özele gitmek...
  12. K

Ayakkabı Seçimi Yardım.

Öncelikle merhaba. Forumda yeniyim. Ayakkabı konusunda da yeniyim açıkçası. Dün mağazada Columbia marka bir ayakkabı baktım. 460 tl. pahalı geldi. ama alıcaktım. çünkü harika özellikler sıraladılar. sonra bi internetten araştırayım dedim. ayakkabı konusunda Türkiye den iyi yorum pek yok. adam...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri