Arama sonuçlarınız

1. flamable

8-9-10 Mayıs Artvin Borçka Karagöl Kampı

Öncelikle herkesin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu, Regaip kandili mübarek olsun.. Arkadaşlar 8-9-10 mayıs(yedek 15-16-17 mayıs) tarihlerinde Borçka Karagöl de ben , eşim ve 1,5 yaşındaki oğlumla birlikte kamp yapmayı düşünüyoruz. Daha önce deniz kenarında çok kamp yaptık fakat...

2. flamable

Shark Marka Motosiklet Pantolonu Ve Montu

Herkese selamlar, 2008 yılında başlayan motosiklet macerama evlenince ara vermek durumunda kaldım, bi daha ne zaman başlarız kısmet. Shark marka mont ve pantolonumu satıyorum fiyat 100 tl. Fotoğrafları ayrıca eklerim fakat montun modeli şu...
  3. flamable

Almera Karavan Çeker Mi??

Arkadaşlar twingomu elimden çıkardım, sıra geldi karavan çekebilecek kapasitede bir araç almaya, fiyat/performans açısından 2005 sonrası Nissan Almera bakıyorum, 1.5 motor olması çok sıkıntı mı? illa 2.0 motor bi araç mı almamız gerekir? Almayı düşündüğüm çekme karavan pino nun 4,25 i veya o...

4. flamable

+750 Kg Karavan İçin D Sınıfı Ehliyete Artık Gerek Yok!!!

29 Mayıs 2013 tarihli "MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ÖZEL MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜLERİ KURSU YÖNETMELİĞİ" gereği artık 750kg üzeri römork çekebilmek için B sınıfı otomobil ehliyetleri yeterli. Ancak bunun için sürücü kurslarından "Römork Sınıfı Sertifika" eğitimi almamız gerekiyo. İnternetten ve...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri