Arama sonuçlarınız

1. wastiee

President Jimmy AM Telsiz + President MS145 Anten

1. President Jimmy AM Telsiz (CB) 2. President MS145 CN Anten (orjinal kablosu dahil) 2 sene kadar birlikte kullandım, sorunları yoktur ikisi birlikte 100TL

2. wastiee

Markalı anahtar ve lokma takımları - Çok az kullanılmış

2011 Haziran-Eylül arasındaki arabayla İzmir-Moğolistan yolculuğu için topladığım tamir takımlarını satmak istiyorum. 3 ay boyunca 2 Lada Niva'nın yol boyuncaki tamir ve bakımlarını yapmak için kullanıldılar, çoğu parça kullanılmadı bile. Çöl koşullarında risk alınamayacağı için herşeyin...
  3. wastiee

20 LİTRE JERRY CAN BENZİN BİDONU

Mayıs 2011'de Ankara Bauhaus'tan alınıp 3 ay boyunca yurtdışı gezisinde kullanılmıştır. Elimde 2 adet var. Tanesi 40 TL 0536 352 5994

4. wastiee

Uzaktan kumandalı benzinli uçak (model) - 174cm

Hobbico NexSTAR .46 (Select) 174cm kanat genişliği. Ready-to-fly modeli, uçmaya hazır. Yanında simülasyon CDsi, uzaktan kumandasını bilgisayara bağlamaya yarayan USB aparatı, üstünden çıkan AFS sistemi, kumanda vs ; kendi kutusundan çıkan herşeyi var. Hazır RTF kitin haricinde uçuş çantası da...
  5. wastiee

Uzaktan kumandalı yelkenli (model)

Model Sea-Lite yelkenli tekne uzaktan kumandayla: + Ön ve ana yelkenin ne kadar açılacağı + Dümen + İleri/geri motor kumanda edilebilir. Az rüzgarlı / sakince havalarda, göl ve havuz gibi yerlerde yelkeni oldukça keyifli oluyor. 100 TL, 0536 352 5994 Ürün Ankara'dadır Şu da yenisi...

6. wastiee

Lada Niva Tek Nokta Enjeksiyon elektronik parçaları (GM enjeksiyon sistemi)

Elim de GM Model700 enjeksiyon sisteminin yedek parçaları mevcut, bildiğim kadarıyla Lada Niva'dan başka eski Astra'larda ve Tipo/Uno 'da da kullanılan sistem, ama emin değilim. Tek Nokta Enjeksiyonlu Lada Niva için almıştım. Hiç kullanılmadılar, elimden çıkması için aldığımdan daha ucuza...

7. wastiee

Orjinal Niva jantı + OK144 (2 adet)

Elimde 2 adet orjinal jant ve üstlerine takılı OK144 var. Ankara'dalar. Tanesi 70tl 0 536 352 5994
  8. wastiee

Samurai jantı + 195/80/15 lastik (4 adet)

Elimde ihtiyaç fazlası 4 adet Suzuki Samurai jantı ve 195/80/15 Goodyear Radial Wrangler lastik var. Jantlar beyaza boyalı. Niva'da kullandım, Niva için hafif offsetliler, takım olarak 350tl. Ankara'da elden vermek tercihimdir 0536 352 5994
  9. wastiee

Satılık YBR-125, 2300km

2006 model 2008 trafiğe çıkışlı Orjinal 2300km'de. 3100 TL Sadece okul ev arasında kullanıldı. Benzin deposunun üzerinde dizliklerden tek tük çizikler var (motoru 800km'de aldım, aldığımda onlar da yoktu). Motor ODTÜ'de görülebilir. 0536 352 5994

10. wastiee

Şanzıman Diferansiyel Hava Delikleri

bugün sürpriz bir şekilde şanzımanı indirmem gerekti. hazır indirmişken ön / arka diferansiyel ve arazi / normal şanzımanın hava alma verme deliklerini hortumla hava filtresi hizasına kadar çektim. şimdilik haberler bunlar, fotoğraflar yarın :)

11. wastiee

Niva İçin OK144 Dışında Arazi Lastiği ?..

Merhaba, 2001 nivamı satıp sıralı sistemli daha yenice bir taneye yükseltmeye karar verdim. Aracın üstünde alalı daha 1 sene olmamış OK144leri de vereyim, yeni nivaya da daha düzgün ama araziye de gelecek lastik takayım diye düşünüyorum (daha düzgünle kastım, yağmurlu günlerde asfaltta kaza...
  12. wastiee

Metal Gözüken Boyasız Yere Ne Yapılır ?..

merhaba arkadaşlar, 23 nisan haftasında rizeye gittik tek araba, çamlıhemşin yaylalarına (yayla yolları yeni açılmış, o da hepsi değil). arabayı bir güzel kara sapladık kimse olmayan telefon çekmeyen en yakın yerin 20 km ötede olduğu bir yerde, sonra da hi-lift + balta + odunlar kullanarak zar...

13. wastiee

2. Defa Muayeneye Giderken Gereken Belgeler ?..

Merhaba arkadaşlar, biraz acil bir sorum var aslında 15 gün kadar önce muayeneye gitmiştim tüm belgelerle, ağır kusur vardı, geçemedim onları yaptırdım fakat şimdi gaz sızdırmazlık raporunu bulamıyorum :( 1 ay içinde 2. defa muayeneye gidince o raporu istiyorlar mı, yoksa sadece tuv belgesi...
  14. wastiee

Niva Orta Konsoluna Ivır Zıvırlık

geçenlerde internette gezinirken bir fotoğraf gördüm, orta konsol için çok başarılı bir fikir yapmışlar (fotoğrafın konusu o değildi muhtemelen:) ). Normalde orta konsola bir şeyler atmak imkansızdır nivalarda, zaten ufacık bir çukur alanı vardır, oraya da ne atsanız tıngırtı yapar yolda, illa...
  15. wastiee

Vinç, Vinç Tamponu, Ruhsat

merhaba arkadaşlar, yavaş yavaş vinç düşünüyorum nivaya :) ne yapılır nasıl yapılır bilenlere sorayım dedim önce sahibinden'de fiyatlara bakındım biraz, ama sanırım vinç tamponu vs ile birlikte takılıyor. ayrıca ruhsat işi var mı bilmiyorum, proje yaptırıp onaylatmak ruhsata işletmek mi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri