Arama sonuçlarınız

1. sesezgin

Gc 4.0 1994 Model Arac Hk.

Bugün mevcut aracìm ile takas olacak sekilde bir 1994 model 4.0 limited araca baktim. Aracin vitesin ordaki ekran calismiyor. Birde kalorifer sistemi sadece high konumunda ufluyor. Bunlarin tahmini tamir maliyeti nedir? Ekran tamir mi olur cikma olarak mi bulunur ? GT-I9500 cihazımdan...

2. sesezgin

235*85*16 Bf Goodrich Mt Lastik

235*85*16 bf goodrich mt lastik 4 adet 1200 tl istanbul SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. sesezgin

Terrano Ii Ama Hangisi

Terrano sahipleri merhaba Terrano II almayı düşünüyorum. Evin tek aracı olacak hem şehiriçi hem hafif arazi koşullarında yeterli gibi görünüyor. Ilk tercihim land rover discovery 1 300 tdi otomatik ti ama fiyatlardaki ciddi artışlar ve çoğunun arazi yapmış olması alımını benim için imkansız...

4. sesezgin

Satılık Land Rover Series 2 - 3 için stepne taşıyıcılı kaput

Fiyati 500 tl Istanbul içi elden teslim
  5. sesezgin

Satılık Land Rover Series 3

http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=199322658

6. sesezgin

ALİNİK OFSETLI DEFENDER JANT

Land Rover Series 3 aracım için ofsetli defender janti arıyorum 4 adet. Öncelikli istanbul içi

7. sesezgin

1982 land rover series 3

1982 land rover 3 Türk Petrollerinden çıkma kırmızı beyaz aracımı Uşaktan satın aldım. Aslında hayalim defender almaktı ama safari tavanlı bi seriese hayır diyemedim. [emoji1][emoji1] Işte seriesim [emoji12][emoji12]
  8. sesezgin

Seriesler de defender şanzıman uygulaması

Herkese merhaba Land Rover Series alma arefesindeyim. İlgilendigim araçlarda defender şanzıman uygulaması yapılmış. Araç sahipleri ile yaptığım görüşmede yakıtın düştüğü, son hızın arttığı ama arazi performansında herhangi bir düşüş olmadığını soylediler. Series hakkında tecrübesi olan...
  9. sesezgin

Alınık Land Rover Series Iıı

Herkese Merhaba Arkadaşlar Land Rover Series III arıyorum. Özellikle İstanbul ve yakın illerde olması tercihimdir. Ayırabildiğim bütçe maksimum 7 bin TL ye kadar. Şimdiden ilginize teşekkür ederim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri