Arama sonuçlarınız

1. D

Araç Altı Yıkatmak

Ankara'da aracın altında ki çamuru yikatabilecegim yerler var mı aracın kaldırılıp yıkanması gerek pursaklar dayım bildiginiz yikattiginiz yerleri yaparsanız sevinirim nerde olduğunu ve foyatida olursa iyi olur şimdiden teşekkürler

2. D

Duster Mazot Bitti.

Iyi günler Duster kullanıcıları geçenlerde mazotum bitmişti. Kenera çektim 4 litre daha mazot alıp araca ekledim ve hemen olmasada ikinci marşta çalıştı o 4 litreyle bugün 40 km yaptığımı farkettim yarın mazotu fullerim deyip eve dönmeye karar verdim bir ara araç tekler gibi oldu garaja girdim...
  3. D

El Freni Işığı

El freni lambası indirince yanmaması gerekirken çok az da olsa yanıyor çekince ışık çoğalıyor indirince kaybolmuyor az da olsa yanıyor yolda giderken hafif çoğalıyor el frenini biraz oynayınca az yanar hale geçiyor bugün başladı bu olay servise gitmeli miyim ? Birde bu olay garanti kapsamına...

4. D

Far Zayıflaması

Direksiyonu 10 dereceye kadar hızlı çevirdiğimde farlarda gözle görülür bir azalma oluryor ama devamlı sağa sola döndürdüğümde herhangi bir sorun olmuyor akümü zayıf ondan mı acaba ? Aküde hala yeşil yanıyor yani hala iyi düzeyde yorumlarınız bekliyorum.
  5. D

Dacia 4x4 90bg 2012 Model Yakıt Tüketimi.

İyi günler arkadaşlar aracımı dün Kocaelinden aldım. Aracı aldım yakıt az göstergesi yanıyordu yani hiç diş yanmıyor benzin pompası görüntüsü çıkmıştı 4.54 den 125 liralık mazot koydum arabama ve Ankara ya kadar geldim kızılhamamdan girdim pursaklara çıktım aynı ışık gene yandı aracı ilk aldığım...

6. D

Duster 100.000 Km

İyi günler forumu yaklaşık 2 aydır takip ediyorum ve bir kaç güne kadar 2. el bir duster 4x4 alıcam 100.000 km yapılmış 2012 model nasıl yapıldığını bilmiyorum galeriden alıcam ilk sahibi 50.000 km ye kadar servis bakımlı olduğunu söylemiş geri kalan bakımlarına özel tamircide yapıldığını...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR