Arama sonuçlarınız

1. K

Kargo

Arkadaslar. Anbar kargo hiyatlari kakkinizda bir bilginiz varmi?

2. K

Satılık Cj Çıkma Yükseltme Kiti Çıkma ,fırsat!!

Ynt: Satılık Cj Çıkma Yükseltme Kiti Çıkma ,fırsat!! Bu makaslara kavıs mı verılmıs yoksa orgınal yuksetme kıtı mı?
  3. K

Cj8 Den Cikma Dana30,amc20 43/13 Ayna Mahruti Amc20aks Ve Alcak Dana30 İstavroz Kutusu

Ynt: Cj8 Den Cikma Dana30,amc20 43/13 Ayna Mahruti Amc20aks Ve Alcak Dana30 İstavroz Kutusu Fitati nedir? Cj5 77 ye uyar mi?

4. K

Cj Jeep Elektronik Ateşleme

Ynt: Cj Jeep Elektronik Ateşleme Merhaba!! Bir sorum olacakti performans dispiriroru nasil memnunmusunuz kacaaldiniz markasi nedir? Bende almayi dusunuyorum
  5. K

Satıyorum 1978 Cj5

Ynt: Satıyorum 1978 Cj5 Bilmem... Giresunada trabzondan gelme.. At yarisi oynayanlar tay in bavadini anasini dedesini her seyini bilirler bizlerde jeep in tr ye nereden gectigini biliyoruz

6. K

Aracımdan Çıkma Birkaç Satılık Parça

Ynt: Aracımdan Çıkma Birkaç Satılık Parça Selam aynalar duz aynamı bonbelimi? Bikini bidonluk ve ayna icin tek rakam soyleyebilirmisiniz?

7. K

Satıyorum 1978 Cj5

Ynt: Satıyorum 1978 Cj5 Bu arac bulancakta yenı satılmadımı?
  8. K

Dana 300 Arazi Sanzumani

Arkadaslar elinde satilik dana 300 arazi sanzumani olan varmi t4 sanzumana takmak icin dana300 ve muhafaza ariyorum
  9. K

Acıl Yardım Cj5

Ynt: Acıl Yardım Cj5 Cj jeepler ogrenci isi deyil size tavsiyem dizel 206 bulun kucuk arac olsun az yaksin okulunu bitir calismaya basla istediyin cj aracini al bu tavsiye.. Cj araclarina gelinçe 1977 den dusuk olanlari almani tavsiye etmem yaptigin tum masraflarda bosa gider sonra satmaya...

10. K

Benimde Jc5 İm Oldu :)

Ynt: Benimde Jc5 İm Oldu :) Hayirli ugurlu olsun. Bende yeni bir cj5 almistim 6 ay once andim kullandim orjinalligi bizulmamis bir aracti 77 cj5 fren hisuma gitmedi diks ve restenavuz yaptirdim cift bara carbirator viraj kolu 10x15 jant su bu derken su an 20 nin i gecti daha cok is var...

11. K

T5 Sanzuman

Ynt: T5 Sanzuman Inceledim ayni bir fark goremedim fransaya boyle uretmislerdir belki cunku fransada cj7 ler var dizel reno 21 motorlu ve 2000 benzinli
  12. K

T5 Sanzuman

Ynt: T5 Sanzuman Benim aldigin sanzuman geri vitesi sol onde fort yaziyor referansida var sizin dediyinizle aunili oluyor RF-D9ZR-7222-AA 13-32-097-902

13. K

T5 Sanzuman

Ynt: T5 Sanzuman Buldum t4 sanzuman tranfer yok uzerinde t4 e dana300 normalde bendeki dana20 uyar mi
  14. K

T5 Sanzuman

Merhaba arkadaslar cj7 lerde cikan t5 warner sanzuman cj5 e uyarmi, kullanan arkadasimiz varmi,
  15. K

Diks Firen

Ynt: Diks Firen Sezedemi lazim.

16. K

Diks Firen

Selam arkadaskar elinde diks fren olan varmi 1977 cj5 icin
  17. K

Bu Cj 5 Alınır Mı?

Ynt: Bu Cj 5 Alınır Mı? Selam okudum tum yazilanlari ve yorumlari.tek bir sey soyleyeceyim meraklisin al arabayi jeep i ogren ve arac bilgin gelisir uzerinde ugrasarak yolda giden cj nin kac vites oldugunu bile ogrenirsin cok bagiriyor 41,10 def var bile dersin. Vites tokmaklarina bakmazsin ve...
  18. K

Acil Bilgi Talebi

Ynt: Acil Bilgi Talebi Merhaba.. Hayirli ugurlu olsun gule gule kullanin

19. K

Herkese Merhaba Benimde Cj5 Var Km Halatı Bozuk Gayzer Şanzuman Var Üzerinde H

Ynt: Herkese Merhaba Benimde Cj5 Var Km Halatı Bozuk Gayzer Şanzuman Var Üzerinde H Bu konu acilmisken, sanzumandaki disli sabit aracta lastik ebati orjinal fabrika ebati deyilse km. Eksik yada fazla gostzrmez mi?gittigin km tam olarak yazarmi buyuk lastik bir tur tamamladiginda iki metre yol...
  20. K

Cj5 Yenilemek

Ynt: Cj5 Yenilemek Tesekkurler burdan nasil konusuluyor bilmiyorum

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana