Arama sonuçlarınız

1. G

Jeep Grand Cherokee 5.2 Yol Bilgisayarı Ve Abs Sorunu

İyi durumda 96 ABS pompası ve ABS beyni var lazım olursa SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. G

Grand Cherokee 5.2

Şu an tatildeyiz ama evet ikamet Ankara SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. G

1996 Zj (zg Avrupa Versiyon) Sahibi Oldum.

Hocadır beğenmiş eyvallah abimizdir uzmandır SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. G

Grand Cherokee 5.2

Yağ damlatiyor mu ? SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. G

Araç Hakkinda Yorum Alabilir Miyim ? Lr D2 Içerir

Arkadaşım selam boyadan önce çürüktür bunlar...defender olsa neyse...tabanına bak almadan önce. .taban dosemelerinden belli ikinciye bakmadım ama kusura bakma sana çok masraf çıkarır ve sonra o fiyatları etmez bunlar 3 ay sonra bak yine aynı araçları görürsün orada. ..parça pahalı. ..sanayiden...

6. G

2004 2.2 Frontera Yardımınız Gerekiyor

Araçta turbo var mı SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. G

Satilik Daihatsu Terios Prime 2011

Grand cherokee zj takas olur düşünürseniz SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. G

Moskova-ankara

Evet kaza yapmazsan yok ben her yıl gidiyorum neyse amaç arkadaşa faydalı olmak... SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. G

Moskova-ankara

Rusya da ön kamera zorunlu biz arkaya da koyduk herhangi bir kazada sd kartı çıkarıp polise vermeniz gerekiyor iki çakmak soketi yoksa coklayici alın 2 tane de 32 gb sd kart yeter ama rus kasko önemli onu ilk acenteden yaptırın SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. G

Moskova-ankara

Moskova üzerinden volgograd oradan pyatigorsk oradan da Tiflis ve sonra Kars Türkgözü sinir kapısını öneririm. Araca rus kasko ve ön arka kamera ayrıca surate dikkat hiçbişey olmaz konaklama günlük booking com oteller ucuz SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. G

Alttan Gelen Tıkırtı Lıkırtı..

Geçmiş olsun SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. G

Sol ya da sağ kulaksa çift değiştirin ilave 75 tl den kaçmayın çünkü bir süre sonra o da kırılır aynı işçilik tekrar ödersiniz SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. G

Motor kulaklarından biri kopmuş olabilir. Kanala çekip alta girip bakın o arada bir arkadaşınız yandan arabayı sallasın o zaman sesin yerini anlarsınız muhtemelen kulak gibi SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. G

Gaza yüklenince yapıyor mu ya da dönüşler de SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. G

Motor kulaklarını kontrol edin SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

16. G

Satilik Daihatsu Terios Prime 2011

Kafanızdaki fiyat ne hocam SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  17. G

Evet 5.2 ve birşey söyleyeyim çok iyi araştırın toplama almayın paraya biraz kıyın gerçek ustalarına expertiz yaptırın. Bu aracı aldığımdan beri 2012 Passat im var binmez oldum tornet gibi geliyor SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  18. G

Hoşbulduk teşekkürler yoğunluktan dolayı ancak bakabildim buralara.. bu arada geçen sürede sorunu da çözmüş oldum SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

19. G

Zj Sahipleri Dikkat Chrysler'e Can Güvenliğini Ihlalden 150 Milyon Dolar Ceza ...

Recep Bey paylaşımınız için teşekkürler ben de dün akota yetkili serviste taktirdim SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  20. G

Satılık Tavan Sepeti

Suat Bey teşekkür ediyorum. Ben de Ankara dayım. Pazartesi günü görmem mümkün mü acaba. ? SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri