Arama sonuçlarınız

1. ZerVenT

Wk 3.0 Crd Turbo Sorunu Yardim!!

Nerdesiniz? İl ilçe? SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. ZerVenT

Bakım Zamanı..

Profesyonel ekiple bakımdayız 185.000km eskittik SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. ZerVenT

Yükseltme Kiti Zj Kasa Için

Doğru tercih bostanjı jeep garage. Uğur Usta samimi dürüst adamdır. SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. ZerVenT

5.9 A Alternatif Arıyorum...

Aracınız satışta mı? SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. ZerVenT

Grand Cheeroke 2006 Kullananlar Bilgi Talep Ediyorum

Arka kapı üstü tutamakların altındada aydınlatma var. Kapı açılınca yanması için ayar gerekiyor. 0 konumunu değiştirince kapıyla yanar. En sona getirince hepsi yanar SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. ZerVenT

Sinyal kolunun üzerinde kolun dibine doğru bir halka var. farı yakmak için yaptığın çevirme hareketinin aynısını yaparsan iç aydınlatma ışık gücünü ayarlar son hareketide tavandaki tüm ışıkları yakar SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. ZerVenT

2.1 tonluk makinayı 200km hızda kullanmak elbette riskli fakat bu ağırlıkta böylesi boyutlarda bir araç alıp asfaltta bu hızlara çıkabilmeniz için en az 150bin liraya alacağınız alternatif markalarında frenlemesi riskli olacaktır. Nerdeyse yarı fiyatına alabileceğiz wk asfaltta istediğiniz gücü...
  8. ZerVenT

Hoşgeldiniz. SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. ZerVenT

80-90.000 Tl'ye 4x4 Suv Önerisi

Jeep Grand cherokee WK. 3.0crd 218bg eğer düzgün araç bulursanız üçe veşe bakmadan almanızı öneririm. Güç performans yakıt asla üzmez. Yağı suyuna bakıldığı sürece asla masraf çıkarmaz. Bulunduğunuz şehre göre işin ehli ustasına gösterip alırsanız köyde bayırda çekinmeden binerken asfalttada...

10. ZerVenT

Sakinden kasıt gaz pedalının altında kırılmaya hazır yumurta varmış gibi pedala ani yüklenmelerden kaçınarak aracı fazla ivmelendirmeden 2000-2500 devirlerde olabildiğince gazsız sürüş modunda ilerlemek olabilir mi acaba? Bizim trafik akışımıza pek uygun olmayan bu sürüş tekniği yoldaki "sert"...
  11. ZerVenT

OM642 kodlu 3.0crd 218hp mercedes mıtorun gücünü bu güçte 10lt mazotu hiçbir bu bütçede hiçbir araçta bulamazsınız. Limited versiyon doluluğu ve konforu ile rahat ettirir sizi. Bir 2006 wk kullanıcısı olarak kesinlikle tavsiye ederim düzgün araç bulursanız üçe beşe bakmayın derim SM-N920C...

12. ZerVenT

2005 Grand Cherokee 2.7 Crd Limited Vision Almak Üzereyim

Bulduğun zaman almak lazın hayaller parayla ölçülmüyor. Hayırlı uğurlu olsun inşallah SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. ZerVenT

Otomopar Otomotiv

96 GMC Jımmy 4.6 V6 ya bakıyormusunuz? SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri