Arama sonuçlarınız

1. belka

80 Gün İtalya Fransa Belçika Hollanda Lüksemburg

13.nisan.2017 tarihinde yazdığım yukarıdaki yazıdan devam ederek yaptığımız geziden notlar, resimler, konaklanan yerler ve bir takım bilgileri sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Son hazırlıklar tamam.... .... Hareket tarihi belirlendi 18.Nisan.2017 Dönüş tarihi 13.Temmuz.2017 .... Yeşil kart...

2. belka

2017 Mayıs 90 Gün Italya - Almanya-hollanda-belçika-fransa-portekiz-ispanya

Merhaba Karavancı dostlar, 2017 Mayıs ayında başlayıp Ağustos ortasında bitirmeyi planladığımız gezi rotasını kaba taslak aşağıdaki gibi oluşturduk. Daha önce gezdiğim Sofya ve Belgrad da 1 er gece konakladıktan sonra Zagrepte 4 gün ve Slovenyada 4 gün geçirip İtalyaya geçmeyi planladık...
  3. belka

Uzakdoğu Da(tayland-kamboçya) 50 Günlük Gezi Planı

Merhaba dostlar, 2016 yılında Karavan ile yurtdışında planladığımız gezileri kızımın düğünü nedeniyle yapamadık. Bir taraftan 2017 yılı için Karavanımızla gezi planlamaları yaparken sıkılmaya başladığımızı, Eşimle birlikte kış dönemini nasıl geçiririz arayışı içerisinde iken karavan ile...

4. belka

Balkanlar 43 Gün (sofya-belgrad-bosna-dubrovnik-üsküp-selanik)

27 ağustosta başlayıp 7 ekimde yurda giriş yaptığımız turumuz bitti. Gezi güzergahımız aşağıdaki gibi gerçekleşti. Geziye ait günlük notları derleyip resimlerle birlikte birkaç gün içerisinde paylaşımlara başlayacağım. Resmin üzerine tıklayarak tamamını görebilirsiniz...
  5. belka

Balkanlar Turu 40 Gün (sofya-üsküp-bosna-tiran-selanik)

26 Ağustos 2015'de yola çıkmayı planladığımız balkanlar turunda aşağıdaki rotayı izleme niyetindeyiz. Kapıkule sınır kapısından çıkış yaparak sırasıyla BURHANİYE-KAPIKULE- SOFYA -...

6. belka

Izmirden Nemruta (gezi Basladi)

Merhabalar, Planladigimiz 60 gunde Nemruta varma gezisinin 1. Gunu basladi. Ogleden sonra seferihisardan basladigimiz gezinin ilk hedefi Sirince. Cay molasi verdigimiz Özdereden manzara resmi sonrasinda Sirinceden goruntuleri paylasirim.

7. belka

60 Günde İzmir'den Nemrut'a Hareket Tarihi 20 Nisan 2015

Merhabalar, Eşimle kabaca aşağıdaki harita üzerinde yaptığımız gezi güzergahını detaylandırmaya çalışıyoruz. Bölgelerde gezilecek, görülecek ve konaklanacak yerler hakkında bilgisi olanların yardımlarını talep ediyoruz. Sizlerden gelecek yorumlara göre araya ilaveler veya süre uzatımları yapmak...
  8. belka

Karavanımı Teslim Aldım

Yıllardır hayal ettiğimiz karavanımıza kavuştuk. 1.sınıf işciliğinden dolayı Dolphin karavandan Suat bey ve İsa beye teşekkür ederim.
  9. belka

Abant Gezi Rehberi

Abant ile ilgili aşağıdaki tanıtım rehberine rastladım. Karavan güzergahına eklemem gereken bir bölge.. http://www.seyirrehberi.com/tatil-yerleri.aspx?tatil-yeri=abant&sayfa=gezilecekyerler

10. belka

İznik Gezi Rehberi

Gezi planları yaparken araştırmada yapmaktayım. Rastladığım gezi rehberlerini sizlerle paylaşmak istiyorum.. İznik ile ilgili hazırlanmış pdf formatında 42 sayfalık rehber aşağıdaki linktedir, umarım işe yarar. https://docs.google.com/file/d/0Bw12oJNWHzeJYmxfM0EzeW1GRjg/edit

11. belka

Mayıs Ayı 20 Gün Malatya-elazığ-bingöl-tunceli Karavanla Gezi Planı

Merhaba, Yeni yaptırmakta olduğum karavanın son rutuşları yapılıyor. Ve Eşimle birlikte ilk gezi planını aşağıda verdiğim linkteki güzergahta 20 gün planlıyoruz. Gezgin arkadaşlardan katılan olurmu bilmem ama yorumlarınızı bekliyorum...
  12. belka

Ben De Karavan İcin İlk Adimi Attim

Merhaba karavanci dostlar, bugun karavan icin aracimi satin aldim ve istedigim ozellikte yapilmasi icin tercihimi DOLPHIN karavandan yana kullandim. Aracim 2010 model 147 bin km'de fiat ducato. Arac alimi icin benimle galeri galeri dolasan ve arac testine yardinci olan SUAT beye cok cok...

13. belka

Psa Gurubu Araçları İçi Ölçüleri

DUCATO - JUMPER - BOXER ARAÇLARIN İÇ ÖLÇÜLERİ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.
  14. belka

Karavanda Mobilya Olarak Mdf Kullanım Sıkıntısı

Merhaba arkadaşlar, Fiyat ve içerik olarak beklentilerimi karşılayan bir karavan buldum. Satıcı arkadaşla her konuda telefonda anlaştık sayılır. Tek sorun var mobilyalar MDF'den yapılmış. Tecrübeli karavancılardan yardım bekliyorum, bana yaratacağı sıkıntılar neler olabilir? Saygılarımla
  15. belka

Karavan Projesi 15 M3

Merhaba Arkadaşlar, önümüzdeki hafta almayı düşündüğüm 15 m3 psa araç için aşağıdaki cizimi yaptım biraz amatörce konu hakkında düşüncelerinizi paylaşmanızı rica ederim. Ön koltukları değiştirilmeden.. uygulanabilir mi? En büyük tereddüdüm masa nasıl olabilir ...

16. belka

Avrupa Gezisinde Euro-5 Olmayan Araçların Durumu

Avrupada araçların Euro-5 motor kullamaları konusunda bilgisi olan varmıdır. 2009 sonrası araçlar Euro-5 motorlu üretilmek zorunda, şayet 2008 model karavan ile Avrupada gezmemize engel var mı?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri