Arama sonuçlarınız

1. nrlates

Defender 1988 Model 300 Td

110 TD Defender - 1988 Model - KLİMALI - 300 TD Motor - Askeriyeden paşa aracı olarak çıkmıştır. Kupa km. 46,000 km. dedir. Kupa ile hiç oynanmamıştır. - Yürürüne inanamayacaksınız. Otomobil gibi kullanımı ve yüür vardır. - Motor çok az km. dedir. Saat gibi çalışıyor. - Off-road yapmamıştır. -...

2. nrlates

Defender 1992 Model 300 Td

110 TD Defender - 1992 Model - KLİMALI - 300 TD Motor - Askeriyeden paşa aracı olarak çıkmıştır. Kupa km. 46,000 km. dedir. Kupa ile hiç oynanmamıştır. - Yürürüne inanamayacaksınız. Otomobil gibi kullanımı ve yüür vardır. - Motor çok az km. dedir. Saat gibi çalışıyor. - Bütün bakımları...
  3. nrlates

Volkswagen 1303 Big Çok Temiz Çok Özel

- 1973 Model 1303 Big - Tüm bakımları yeni yapılmıştır... - Fren balataları hortumlar mobil yağ filtre vs.. komple yapılmıştır... - Lastikler yenidir - Çelik jant - Full kromdur - Döşemeler temizdir - Torpido çatlaksız tavan döşeme yenidir. - Komple güvenlik filmli - Motor...

4. nrlates

Amerikan Araçlar İçin Jant / Lastik Center Line

AMERİKANCILAR CenterLine Jant Takımı / 15 Jant Arkalar 10" Lastikler BF Goodich Önler 295/50 yanak önler 8.5" 50 yanak Lastikler iyi durumdadır. Ölçüleri tam yazamamış olabilirim tam ölçü isteyenlere telden daha net bilgi veririm. Toplam Fiyatı: 2.300
  5. nrlates

Pajero Jantları

Satılık Orjinal PAJERO Jantları -4 adettir -Çok Temizdir -Bijonları ile birliktedir. Toplam Fiyat: 450 TL

6. nrlates

Amerikan Araçlar İçin Jant

JANTLAR 4 ADETTİR VE RUBİCONDAN ÇIKMIŞTIR. Oksijen Sensörleri ve Sübapları üstündedir. Kırık, çizik, ezik, darbe yoktur çok az kullanılmıştır. Fiyatı: 800 TL dir. Ayrıca 35/11.5/16 SilverStone Extrem sıfıra yakın lastikleri de vardır onların fiyatı 2.000 TL dir.

7. nrlates

Silverstone Extreme 35/11,5/16 Lastikler

35/11,5/16 Lastikler sıfır ayarındadır. Rubicondan dan çıkarılmıştır. Araca takılmış ve ilk gezisinde arıza verdiğinden geri çıkarılmıştır. 20 km dahi yapmamıştır. Sıfır lastiği aracınıza takıp evinize kadar geldiğinizde ne kadar yıpranırsa okadar yıpranmıştır. Tamir, aşınma, yırtılma...
  8. nrlates

Yeni bir GAZ geliyor.

Çok emek vererek büyük bir zevkle yaptığım, kullanırkende bir okadar zevk aldığım ve sattıktan sonra bir çok araç değiştirmeme rağmen o tadı alamadığım GAZ marka araçtan uzun aramalar sonunda bir tane daha almış bulunuyorum. 1959 Model Gaz69A Kısa bir süreliğine bu haliyle kullanacağım...
  9. nrlates

Bu Araçların Hepsi Land Rover mu?

Bu araçların hepsi Land Rover mudur? Çok güzel resim.

10. nrlates

Gitti Gidiyor! Galloper, Full Off-Road Donanımlı / Satılık

Aşağıda linkini ve özelliklerini verdiğim aracım satılıktır. İlk ciddi fiyat teklifinde bulunan arkadaşa hayırlı olsun. Artık bir K5 almanın vakti geldi. 19.900 TL http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-hyundai-off-road-donanimli-dizel-tek-kapi-galloper-73974440/detay/ Aracın...

11. nrlates

4. Beykoz Off-Road Oyunları Yapıldı Görseller Videolar

4. Beykoz Off-Road oyunlarının parkuru cuma gününden hazırlandı. Cumartesi günü yağan yoğun yağmurla sular altında kalan parkurumuz yarışmacıar, seyirciler ve bizleri hayli düşündürdü. Yarışlar iptalmi sorularının sorulmaya başladığı dakikalarda sabah ola hayır ola diyerek gece dinlenmeye...
  12. nrlates

Japon Araçlara Orjinal Nissan Jantı 15" 4 Adet

4 Adet Orjinal Nissan Navara Jantı Çok sağlamdır. Tamir, Ezik, Deforme yoktur. Tüm Japon Araçlara uyar. Toplam Fiyatı: 500 TL dir. Nurullah Ateş 0532 522 76 96 Kargo Fiyatı: 40 TL civarı tutar Türkiye'nin heryerine karogoya verebilirim.

13. nrlates

Pajero Jantı İnsa Torbo 235/85/16 Lastik 5 Takım

İnsa Turbo Çok Az Kullanılmış Yırtık Yama, Yıpranma, Tamir Yoktur 5 Takım Orjinal Pajero Jantı Bijonları ile birlikte 5. Lastik Hiç kullanılmamıştır. Lastikler, asfaltta sessir, çamurta başarılıdır. Toplam Fiyatı: 2.200 TL dır. Nurullah Ateş 0532 522 76 96
  14. nrlates

Galloper ile Off-Road

Pajero'ya alan hayranlığım sonsuz. Ancak Off-Road yaparken çok avantajlı olan dizel modelleri ancak 5 kapılarda mevcut. Bundan dolaya incelemeye aldığım Hundai Galloper 2.5 TDI araçları yakından tanık için 1999 model satın aldım. İlk yaptığım ise çok basit bazı araçlara 33" silverstone lastik...
  15. nrlates

GAZ Arıyorum.

Herkese selam. Bir türlü vazgeçemediğim GAZ sevdam yeniden canlandı. Aynı dertlerden yeniden geçmek için yeni bir GAZ arıyorum hurdası bile olur. Gören bilen arkadaşlardan yardım istiyorum. Teşekkürler.

16. nrlates

Mersin Tarsus'ta Bir Servis Telefonuna İhtiyacım Var Yardım.

Mersin Tarsusta bir araca baktırmak için Oto Servisine ihtiyacım var. Yardımcı olacak olan varmı?
  17. nrlates

OhhRoad Grubu Göktürk Gezimiz 03.12.2011

Bugünkü gezi başlığımızı bir geyik yapma sohbeti sırasında çıkan ismimiz Ohhroad Grubu diye koydum. Yine Cumartesi sabah Seyrantepe'de kahvaltiyla başlayan gezimzin bukadar zor, zevkli ve camurlu geçeceğini sabahki güneşli havayı görünce kimse tahmin etmemişti. İki haftadır yağmur yoktu peki...
  18. nrlates

30 x 9.5 x 15 BF AT Yeni Ayarında Lastik

Bir tanıdğıma ait lastikler satılıktır. 30 x 9.5 x 15 BF AT Yeni Ayarında Lastik 4 adet Lastiklerde patlak yırtık yoktur çok az kullanılmıştır. Mercedes G serisi araçtan çıkartılmıştır. Toplam Fiyatı: 600 TL dir. Beni arayabilirsiniz: 0532 522 76 96

19. nrlates

Cherokee 5,2 Tırmanış

İsoff Yarış alanında tırmanış. <iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/CQ28tlPc89E" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
  20. nrlates

"Afrika İçin İftar Vakti"

“Her Evden Bir Fitre, Bir İftar Afrika’ya” Dünyanın en fakir kıtası olan Afrika’da 40 milyonun üzerinde insanın kronik açlık tehlikesiyle karşı karşıya kaldığı, her üç Afrikalıdan birinin yetersiz beslendiği, bu yıl Doğu Afrika ülkelerinin son 60 yılın en büyük kuraklığını yaşadığı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri