Arama sonuçlarınız

1. eroll

Karavanda Mobilya Yapımı Için En Uygun Malzeme

Ilker bey kontra ne tavsiyeniz olur.

2. eroll

Karavanda Mobilya Yapımı Için En Uygun Malzeme

Sevgili dostlar 15 m3 için kullanılan kontraları kendi halindeki kullanıyorlar yoksa kaplamak mümkün mü veya boyami ç Çözüm.15 m3 dukato yu karavana çevirmek isterim. Teşekkür ederim.
  3. eroll

Araç Üstü Çadir Sistemi.

Konuda bilgisi olan arkadas varsa minnettar olurum.

4. eroll

Araç Üstü Çadir Sistemi.

Doslarim bu çevirmeli sistemin alt kismi nasıl ve diğer kisma aktarim nasil . Fotoğraf cekme inkani olursa bu ihtiyari sevindirirsiniz. Saygilar.
  5. eroll

Araç Üstü Çadir Sistemi.

Kol ile çevrilerek açilan fiber glas arac üstü cadir nekanizmasi nasil çalisiyor

6. eroll

Araç Üstü Çadır Yapmak Istiyorum Yardım Ve Onerilerinizi Bekliyorum

polyester astar atılıyor daha sonra akrilik boya .

7. eroll

şimdi araç macunu ıle tesviye ediyoruz daha sonra poli üratan astar akrilik boyadan sonra dişi kalıp
  8. eroll

değısmeleri yazacağım. sorunuz olursa seve seve cevaplarım
  9. eroll

Sevgili dostum bu yaptigim ağac model bundan polyester cam elyaf ile kalip alacagim disi olarak ondan sonra tekrar aslini dökecegiz. Yapim asamalarınıda yayinlauacağim.

10. eroll

Yeni konu acma yerine bu kervana bende 2018 mart tarihinde katilmak istedim .sert kabuk arac üstü cadir yapmaya karar verdim. Bakalim ne olacak. Alacagım ile ayni parada olsa ben yaptım zevki baska .yakında başlıyorum :smiley:
  11. eroll

Merhabalar Karavanci Dostlar, Acilen Motokaravan Dönüşümündeki Mevzuattaki Son Durumu Öğrenmem Gerek

Dostum ben 2 sene oluyor t5 1.9 za proje çiziliyor ts den onay ve muayene . teferruat için 0532 3131037 den arayabilirsiniz

12. eroll

Yeni Ve İlk Karavanım Yuksek Tavan T5

Ynt: Yeni Ve İlk Karavanım Yuksek Tavan T5 Hayırlı olsun .İnsanın kendi yaptığı başka zevkli oluyor. bu benim 3 . karavanım kendi yaptıgım 94 senesinde mazda sonra t4 simdi t5. uzun zamandır GEZENBİLİR ailesinden uzaktım işlerin yoğulugundan. ve bu aracı hiç paylaşma zamanı olmadı ilk defa...
  13. eroll

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu ( Fizi alıntısı ) selamlar! nihayet aranızdayım. 4X4'üm de, kocaman bir objektifim de, çadırım da yok. Ama çooooookkkk merakım var çok! Şimdiye kadar hep tek gezdim. bakalım çok gezmek nasıl oluyormuş...
  14. eroll

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Levent (buralpdi)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Levent (buralpdi) Sayın Levent hayırlı uğurlu olsun Ben 93 de bir mazda panel ve daha sonra bir T4 caravan yaptım yapılmışı almak başka ama insanın yaptığı başka.O zevki yapan arkadaşlar bilir. Son bunu tadan Yusuf olmuştur. Şimdi T5 uzun şasem...

15. eroll

Motokaravan Örnek Model ve Fotoğrafları

Ynt: Motokaravan Örnek Model ve Fotoğrafları http://www.adria-deutschland.de/de/bilder/PDF2009/4twin-2009.pdf yeni ducato modelinde adria caravanın çok alternatifi var allah herkeze nasip etsin Yeni dukato büyük olanın içi 187 ye 4 metre yükleme alanı. Selamlar
  16. eroll

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek) Sayın Yaybek ben yaptığım karavandan aldığım zevki izah edemem .Ben dolapları koymadan tavanı döşemiştik kımızı diye pavyonmu dedler nezaman giri dolap koyunca anladılar . Çok duygulandım hayırlı uğurlu olsun.Bu vesile ile...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri