Arama sonuçlarınız

1. Aknsrp

Gc 5.2 Performans!

Arkadaşlar herkese merhaba.Bir sorum olacak 95 5.2 zj sahibiyim.Işıklarda ilk kalkınca eyvallahi yok ama sanki araç belli bir mesafeden sonra çok hızlı gitmiyor gibi geliyor. Tapa gaz yapsam bile.Hani 5000 cc uçak gibi gitmesi lazım.Acaba hepsi mi öyle yoksa bana mı öyle geliyor.Teşekkürler...

2. Aknsrp

Kritik Soru Çözen Daha Yok!

Arkadaşlar şimdi 95 zj de şu sorun var. Marşa basınca hemen almıyor. Buji buji kablosu değişti. Benzin pompası değişti. Ama hala sabah marşa basınca tek seferde almıyor.Ve çok uzatıyor.Ayrıca aldıktan sonra gün içinde çalıştırmak istersem de tekrar hafif gazla alıyor. Sorun nedir sizce?
  3. Aknsrp

5.2 Her Sabah Akü Bitmesi Acil

Günaydın herkese sabahları aracım 4 5 marş dan sonra akü zayıflıyor bitiyor.Aktarma yapıp çalıştırıyoruz tekrar bitiyor.Akü temmuzda alinda değiştirmem mi lazım? Teşekkürler

4. Aknsrp

95 Zj 5.2 Klima Ekranında Err Yanması

Arkadaşlar aracı çalıştırdığım da klima ekranında err yazıyor ve çalıştığından sadece ön cam dibini ısıtıyor sorun nedir sizce?
  5. Aknsrp

Arkadaslar Zj De Fren Sorunu

Gunaydin herkese zj ile frene bastigimda tam durmaya yakin zzzzz diye bir ses geliyor ve tir tir tir edip sanki biri frene aralikli vuruyormus gibi oluyor. Tabi bu olay 3 saniye gibi bir zamanda oluyor. Ayraci yavaslarken onden tak diye bir ses geliyor alttan her yavasladigimda bir...

6. Aknsrp

Herkese Merhaba 5.2 Zj Sabah Geç Çalışma Sorunu

Arkadaşlar merhaba 5.2 zj aracım sabah 3. marşta çalışıyor bunun sebebi nedir. ayrıca araç lpg de gaz ayarsız ve bazen kendi kendine gaz veriyor benzinde böyle birşey olmuyor.Teşekkürler.

7. Aknsrp

95 Zj Arazi Şanzıman Sesi

Merhaba aracı boştayken arazi moduna alınca sıkıntı yok ama tekrar 4 çeker moduna getirince gürültülü bir ses geliyor şanzımandan bunun sebebi nedir. Teşekkürler
  8. Aknsrp

Erzurum Zj Ustası Acil

Şaft arızası var Erzurum da bildiğiniz usta var mı?
  9. Aknsrp

95 Xj Aldım. Ankara'da Kime Gösterebilirim

Merhabalar.Xj aldım.Ben bu aracı ustaya mı expere mi sokayım.Çünkü herşeyini yaptırıp bulunduğum yere öyle getirmek istiyorum.Ya da araçta bütün arızayı sıkıntıyı gösterecek bir özellik var mı? Teşekkürler

10. Aknsrp

95 Grand Cherokee Alıcam Nerde Off-road Tarzı Yaptırabilirim.ayrıca Bu Aracı Almalı Mıyım?

Arkadaşlar 95 5.2 Cherokee buldum bu aracı almalı mıyım? Ayrıca off-road haline hangi ustada uygun fiyata yaptırabilirim.Teşşekkürler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri