Arama sonuçlarınız

1. MuratHoca6887

2008 Kia Sorento Alt Koruma

Merhaba arkadaşlar. Uzun bir aradan sonra yeniden bir sorento aldım. 2008 model x-Force 99 bin km de. Bundan önceki aracım Nissan Pathfinder R51 idi. Ona çelik alt koruma almıştım ve taşlı yollarda içim rahat kullanıyordum. Şimdi Sorento için de aynı şekilde çelik alt koruma almak istiyorum...

2. MuratHoca6887

İnfiniti Fx35 Hakkında Bilgi

Merhaba arkadaşlar. Bu aralar Fx35'lere takmış durumdayim. Büyük ihtimalle de alacam. Ama araç hakkında çok bilgim yok. Bu aracın kronik problemleri hakkında bilgi verebilir misiniz? Yakıt, vergi gibi konulara girmeyelim lütfen. Bu konuları kafama takmıyorum. Alırken nelere dikkat edeyim...
  3. MuratHoca6887

R51 Pathfinder 2.5dci Motor "aracınız Kaç Lt. Yakıyor?"

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim R51 kasa pathfinder 2.5 dci motor araçların yakıt tüketimi hakkında pek bir bilgi bulamadım. Fabrika verileri var sadece. Kullanıcıların "Şehir içi/Şehrilerarası/Ortalama" yakıt tüketimi hakkında bilgi vermelerini rica ediyorum. Yakın zamanda almak istediğim bir...

4. MuratHoca6887

Pathfinder 4 Çeker Sistemi

Arkadaşlar 2006 Pathfinder almayı düşünüyorum fakat aracın 4 çeker sistemiyle ilgili bilgiye ihtiyacım var. Bu araçta diferansiyel kilidi mevcut mu? Yoksa sadece 4L modu mu var? Sadece 4L modu varsa 2003-2009 sorentodan bi farkı olmayacaktır çekiş sisteminin. Daha önce sorentom vardı ve 4L...
  5. MuratHoca6887

2011 Kia Sorento Için Yükselme Kiti

Merhaba arkadaşlar. Sorentolar için bu tarz aksesurlar pek yok sanırım ama yinede sorayım dedim. 2011 Sorentolar için yükseltme kiti mevcut mu? Yaptıran ya da yapan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim. Amacım Offroad değil. Aracı biraz yapılı göstermek istiyorum. 5 cm yükseltme ve...

6. MuratHoca6887

Dizel Araç Almak

Arkadaşlar malum son zamanlarda piyasada dizel araçların üretimleriyle ilgili bol bol haberler çıkıyor. Birkaç marka üretimini durdurdu zaten. Forumda bu konu belki vardır ben bulamadım konu açayım dedim. Diğer forumlarda bulduğum sohbetlerde de konu hep benzinli/dizel tartışmasına...

7. MuratHoca6887

2010 Hyundai Santa Fe 2.2 Crdİ 197 Ps

Arkadaşlar bu araç hakkında biraz bilgiye ihtiyacım var.. * Yakıt tüketimi * Bakım Masrafları * Parça Sorunu * Kronik Sorunları(varsa) * Konfor... vs... Bu araçtan almayı düşünüyorum bu ara. 7 kişilik olması önemli kriterlerimden biridir. Bildiğim bir araç değil. Forumlarda da genelde 2010...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri