Arama sonuçlarınız

1. aTa1

Satılık Ox Kilit

OX ÖN KİLİT, Çokaz kullanıldı, orjinal kutusunda, kurulum klavuzu vs hepsi mevcut.. Dünyanın en sağlam diferansiyel kilitlerinden kabul edilir, manuel sistem kollu-telli mekanizma ile çalışır, kompresör bozuldu, hava kaçırdı, elektrik teli koptu vs gibi sizi yolda bırakacak dertler...

2. aTa1

Araç telsizi montajını en iyi yapacak servisler

Herkese merhaba, Offoad amaçlı kullandığım arazi aracım için Yaesu FT-8900R bir telsiz aldım birkaç aydır zamansızlıktan taktıramadım.Dual bant araç üstü antenimde mevcut.Araca monte işini temiz ve olması gerektiği gibi nerde yaptırabilirim?? Bu camiada çok çevrem olmadığı için rastgele bir...
  3. aTa1

CB ile iletişim kurmak

Amatör telsiz lisansına sahibim ancak telsiz konusunda çok bilgili değilim.Yaesu VX-8DR el telsizimi offroad gezilerinde diğer CB telsizler ile iletişim kurmak için kullanabilir miyim?? Kullanmak mümkün ise ayarlarını ne şekilde yapmam gerekir?? Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

4. aTa1

röle frekanslarını nasıl kayıt edebiliriz?

Herkese merhaba, Çömez bir amatör olarak ( TB2PMK ) röle frekanaslarını ve diğer frekansları telsizime nasıl edebilirim? kullanım klavuzu var, ing ve 180 sf !! telsizim Yaesu VX-8DR yardımcı olacaklar için çok teşekkürler..
  5. aTa1

GPS ve akıllı harita ikilisi

Konusu hakkında bilgisi olanlardan yardım isteyeceğim konu GPS ve akıllı haritaları IPAD ile birleştirmek ( windows işletim sistemi olan ) ve araca sabitleyip internet bağlantısı ve google earth olmadan da arazide rota çizmek.. Neler yapmam lazım, nasıl bir donanım ( marka, model ) ve yazılım...

6. aTa1

98 Chrokee XJ freze sayısı nedir??

98 model XJ sahibiyim.Arka aks diferansiyelde freze sayısı 27 midir? 30 mudur? acaba bir de XJ lerde arka aksta C-Clip mi vardır? Bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.teşekkürler

7. aTa1

hangisi????

C Sınıfı lisans almaya hak kazandım, sizce bu telsizlerden hangisi doğru seçim olurdu? neden? yurtdışından gümrüksüz gelebiliyor mu? Cevaplarınız için çok teşekkürler YAESU VX-8DR **APRS ENHANCED VX8R HT 6/2/220/440 http://www.hamradio.com/images/spacer.gif Regular Price: $429.95 -$10.00 HRO...
  8. aTa1

telsiz lisansı için prosedür nedir?

24 Kasımda yapılan telsiz sınavını geçtik, şimdi bundan sonrası için prosedür nedir, bilen arkadaşların yardımlarını bekliyorum, teşekkürler
  9. aTa1

Bayramda kamplı gezi yapmayı düşünen arkadaşlar

Kurban Bayramında yakın-uzak farketmez kamplı gezi yapmak isteyen arkadaşlar bir grup oluşursa ben de katılmak isterim. Dağlar bizi bekliyor bekletmeyelim..ayıp olur..

10. aTa1

suunto core

Suunto Core All Black bir saat aldım.Saati daha önce hiç elime alıp incelememiştim, internetten resimlerine bakarak beğendim, internetten sipariş vererek aldım.Ancak iç aydınlatma ve rakamlar o kadar silik okunuyor ki, gündüz dahi okumakta zorlanıyorum.İçi de siyah olmasına rağmen digital...

11. aTa1

Esence Yedigöllere İstanbuldan gidecekler var mı?

16-18 Temmuzda Erzincana Esence Yedigöller Dağcılık Festivaline araçla gitmeyi düşünen arkadaşlar var ise konvoy olarak gidilebilir eğer öyle ise buluşma yer ve zamanı bildirilirse ben gitmeyi düşünüyorum
  12. aTa1

Offset Jantların Avantaj ve Dezavantajları

Jeep XJ 1998 aracımda 15 inç Procomp Offset jant takılı.Offroad ile ilgilenen bazı abilerimiz bu jantları pek beğenmemekte ve aracın sürüş emniyeti, frenaj mesafesi, viraj dengesi..vs gibi bir yığın tehlikeye davetiye çıkardığını söylemekteler. Ben bu konularda oldukça çömez birisi olarak gerek...

13. aTa1

XJ Lastik Ölçüleri ve marka yardımı :-(

Aranızai yeni katılmış ve henüz yolun çok başında bir Jeep XJ sahibiyim.1998 model aracımı yeni aldım ve üzerindeki eskimiş lastikleri değiştirmek istiyorum. Ölçü, tür ve marka tercihi konusunda değerli önerilerinizi talep ediyorum.Kullanıcının Jeepini kullanacağı yolun durumuna göre ( çamur...
  14. aTa1

yardım

Merhaba, Aranıza yeni katılmış bir kardeşiniz olarak tecrübeli üstadlarımızdan küçük bir yardım talebim olacak.Kısmetse bu hafta 1997 model bir Jeep xj 4.0 alacağım. Aracı standart olarak kabul ederek; 1- Üzerinde ilk etapta yapılması gereken elzem uygulamalar nelerdir ve bana ne kazandırır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,139
Kaydolan Son Üyemiz
Didocet

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri