Arama sonuçlarınız

1. Okan41

Wolksvagen Amarok Kamp Aracı Yapımı Hakkında Yardım

Arkadaşlar Merhaba, Amarok dan bir kamp aracı yapmak istiyorum, son bir kaç yıldır Discovrey TD5 kullanıyordum, yakın bir zaman önce elden çıkardım, şimdi ise amarok ile yola devam etme kararı aldım, 2011-2012-2013 modellerden bir tane satın alıp, ufak tefek oynamalar yapıp ( Yükseltme, Arazi...

2. Okan41

Araç Üstü Çadır

Panomarin Marka Balıkesir Ayvalık ta üretilen çadırım satılıktır, şuan güncel fiyatı 2500 TL+kargo bedeli var ben 1600 TL ye vereceğim... Çadır Kocaeli Derince de, gayet temiz sağlam ve kullanışlıdır, 2018 Temmuzda alınmış 3 defa kullanılmıştır, araç değişikliği ve Karetta karavan alımı...
  3. Okan41

L 200 2008 Model Alınırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Merhaba, Land Rover Discovrey 2 TD5 imden ayrılma zamanımın geldiğini düşünerek, L 200 araştırmalarına başladım, 2008 model bir hafif ofrodd donanımlı bir araç almak istiyorum, L 200 konusunda hiçbir fikrim yok, öncelikle olumlu veya olumsuz yorumlarınıza ihtiyacım var...konu ile alakalı...

4. Okan41

Çekme Karavan Kiralama

Merhaba, Çekme Karavan kiralama konusunda bilgisi olan var mı ? Hafta sonlarında kullanmak için Karetta tarzında küçük bir karavan almak istiyorum, doğal olarak sahip olmadan önce Kiralama yapıp biraz tecrübe etmenin faydası olacağı düşüncesi ile kiralama yapmak istiyorum... 2001 Landrover TD5...
  5. Okan41

Dİkmen Yaylasi Haftasonu Kamp Organİzasyonu

Merhaba Arkadaşlar, Sakarya Hehdek bölgesinde bulunan Dikmen ve Çiğdem yaylalarında kamp yapmak istiyoruz, özellikle haziran ve temmuz ayı içerisnde panlamaktayız katılımak isteyen arkadaşlar bu platform üzerinden iletişim kurmalarını rica ederim... Saygılar.....

6. Okan41

Discovrey 2 Td5 2001 Model Cam Fitili Arıyorum....

Arkadaşlar Merhaba, Camların dış alt kısmında bulunan plastik aksağama ihtiyacım var biyasada 400 TL den istanbulda çıkması Osmanda buldum, bu rakam bana çok yüksek geldi, konu hakkında yardımcı veya önerisi olanların bilgilendirme yapmasını rica ederim... Teşekkürler..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri