Arama sonuçlarınız

1. feyz

Jeep Ekibi, Neredesiniz!

Herkese selamlar. 29 Ekim'de kortejimiz var, hepiniz davetlisiniz. -> 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Korteji / İstanbul - 2018 Whatsapp grubumuza da bekliyoruz. -> Gezenbilir Whatsapp Grubu ? [only Jeep :)] Aynı zamanda haftasonu Uludağ'dayız. Yolu düşen herkes davetlim. Sağlıcakla, Feyz...

2. feyz

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Korteji / İstanbul - 2018

29 EKİM CUMHURİYET KORTEJİNDE BULUŞALIM ! Bu özel ve güzel günde gezenbilir ekibi olarak hepinizi bekliyoruz. Gezenbilir Jeep ekibi tam kadro orada olacağız. TMP(Türkiye Motosiklet Platformu)'nun düzenlediği Cumhuriyet Bayramı kortejinde yer almak için ekiple gerekli görüşmeler tarafımdan...
  3. feyz

Gezenbilir Whatsapp Grubu ? [only Jeep :)]

Jeep kategorisini takip eden bir çok jeeper var. Günlük yaşadığımız ufak tefek sorunlar için, lastik, ekipman, aksesuar konularında hızlıca fikir alış-verişi yürütebilmek için, aciliyeti olan sorunlarımıza pratik çözüm üretmek için, tanışmak kaynaşmak için, yeri gelince çay kahve içmek için...

4. feyz

4.7wj Şanzıman Sorunu

merhaba arkadaşlar, bazen aracı çalıştırıp vitese atınca araç kartal gibi yerinden ırgamıyor ve pek de gaz yemiyor. böyle olunca kickdown yapmıyor ve 4.vitese geçmiyor. biraz gidip stop ediyorum, bir daha çalıştırıyorum sorun çözülüyor. bazen de devam ediyor. vites geçişlerinde de vuruntu...
  5. feyz

06koc29 Satilik!

Grand Cherokee 4.7 v8 Limited Bulunduğu yer: Giresun/Merkez Km: 205000mil Model: 1999 (2005 mayıs trafiğe çıkışlı) Motor: 4.7 258hp. 2.jenerasyon(sandık motor, 10bin kmde) --------------------------------------------------- Araç tamamen amerikan versiyondur. Plakadan anlaşılacağı gibi...

6. feyz

Radyatör Sistemindeki Hava

merhaba arkadaşlar, g.c wj 4.7 v8 aracımda radyatörün üst/alt hortumları normal sürüş sonrasında sertleşiyor. sistemde hava var. lakin hararet yükselmiyor, normal. ve borular şişince şu borunun bağlantısından antifirizli su yani sistemdeki su damlıyor. geçen kelepçeyi iyice sıktım ama sorun...

7. feyz

Yağ/filtre Olarak Ne Kullanıyorsunuz?

merhaba arkadaşlar, araçlarımızın motoru ve hp.siyle beraber, hangi marka-model yağ kullandığımızı/önerdiğimizi bu başlık üzerinden paylaşalım. 4.7 overland h.o aracımda benim kullandıklarım, hava & yağ & polen filtresi, mann filter motor yağı , mobil 10w40 şanzıman yağı, mopar atf4...
  8. feyz

06 Koc 29

merhaba arkadaşlar bugün sizi 4.7 h.o motorlu koç ile tanıştırıyorum önerilerinize açığım. ayrıca; pasta ve cila için öneri bekliyorum.
  9. feyz

Stoplar Açıkken Frene Basınca Sönmesi?

merhaba arkadaşlar. aracımın park lambaları normalde çalışıyor. lakin park lambaları açıkken frene basınca sağ arka park lambası komple sönüyor, yani sağ stop yanmıyor ama diğerleri sorunsuz çalışıyor. park lambaları kapalıyken frene basınca sorunsuz yanıyor. sizce sorun nedir? aracım wj limited.

10. feyz

4.7 Overland H.o Kilitli Difransiyel Uğultusu

merhaba arkadaşlar. 4.7 overland h.o sıfır sandık motor, sıfır difransiyelli aracım var. difransiyellerde lsd kilit var sonradan takıldı lakin araçta 80 90dan sonra emin değilim ama sanırım arka difransiyelden hafif uğultu geliyor. ve baktığımda terleme gördüm. gerçi kilitli difransiyel olduğu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri