Arama sonuçlarınız

1. AKSAKAL92

Satilik Aselsan 4021 Vhf Ve 4011

Elimde bulunan cihazları devretmek istiyorum. 1 Ad. Aselsan 4021 vhf. Maykı hoparlörü Araca bağlama aparatı ve Yıldırımlar marka güç kaynağı ile satılıktır. Amatör frekanslar yüklüdür. fiyatı 500 lira. Kargosu bana ait. 1 Ad. Aselsan 4011 vhf el telsizim satılıktır. Anten şarz aleti şarz...

2. AKSAKAL92

SATILIK VX7R YAESU SIFIR GİBİ

resimlerde görülen cihazım 800 liraya satılıktır. kendı kutusu ile şarz aleti bataryası orjinal çift parçalı anteni kemer klipsi ve kılıfı mevcuttur. çiziği kırığı vuruğu yoktur. kenwood tmd710a ile takas düşünülür.
  3. AKSAKAL92

YAESU VX7R BLACK

Nerdeyse sıfır sayılır çizik kırık bozuk yok. made in japan..orjinal kılıfyla kullandığımdan tuşlarında gövdesinde en ufak bir deforme yok. cihazın resimlerini özelliklerini her yerden ulabilirsiniz. cihazın kendisi, orjinal çift parçalı anteni, anten kılıfı cihazın kendı orjınal kılıfı...

4. AKSAKAL92

YAESU-VX7R KEMER KLİPSİ ARIYORUM.

elinde olan varsa haberleşelim aksakal92@gmail.com TA6ALİ
  5. AKSAKAL92

YAESU-VX7R KEMER KLİPSİ ARIYORUM.

elinde olan varsa insanlık namına irtibata geçelim :) TA6ALI

6. AKSAKAL92

SIFIR BOAFENG UV-3R PLUS...

Bir kaç güne kadar elime ulaşacak olan kargoda 2 adet boafeng uv3r plus cihaz satılıktır. benim elime ulaştığı gün alana kargo ederim. ptt den kapıda ödemeli de gönderebilirim. Sağlamlık ödüllü olan cihaz 2w güce sahip ve dual dinleme göndereme yapabiliyor. Cihazın diğer özelliklerini...

7. AKSAKAL92

SATILIK BOAFENG UV3R PLUS

2 adet sıfır kutuda cihaz var. çok sağlam yapmışlar. aşağıdaki videoyu izleyiniz. Tanesi 200 lira .. ikisini birden alırsa 380 lira. kutuda cihaz batarya ajan kulaklık anten ip askılık usb li şarz adaptörü ve şarz ünitesi mevcut. TA6ALI aksakal92@gmail.com 73s...
  8. AKSAKAL92

SATILIK WOUXUN UVD6 D SIFIR KUTUSUNDA 375 lira

Sıfır kutusunda tüm kutu içeriğiyle beraber. dual band 5w yeni versiyon. El telsizim satılıktır. en çok alınıp satılan sınıfında en kolay ve kullanışlı cihazdır. Orjinal çakmak şarzı 1700 ma. lik bataryası bel klipsi ip askılığı ile 375 lira ya satıyorum. Temiz yaesu ft51 ile veya uygun...
  9. AKSAKAL92

Heider CF1 Super Power El feneri Bilgisi Olan Varmı

Arkadaşlar Merhabalar. Son zamanlarda reklamlarda ve internette sıkça görüdüğüm bir el feneri var. Reklama bakılırsa çok güzel kullanışlı. Acaba bu feneri alıp kullanan varmı? memnun olan olmayan bilen gören varmı?m Fikirkerinizi Bekliyorum. Fener cepfeneri.com diye bir sitede 59 liraya...

10. AKSAKAL92

Boafeng UV-3R Türkçe Kullanma Klavuzu

İlgililere...

11. AKSAKAL92

Boafeng UV-3R Cihaz Hakkında

Arkadaşlar geçtiğimiz Şubat ayında bu işlere meraklanıp mayıs ayında sınava girdim. A sınıfına yeterli puan aldım ve belgemde gelmek üzere. Bu işlerdeki tecrübem bu kadar işte siz tahmin edin. Bu acemiliği atmak içinde edindiğim ilk cihazımda Boafeng UV 3 R oldu. Öncesinde gerek internetten...
  12. AKSAKAL92

2006 Suzuki Swift hatasız 67 binde

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-suzuki-tertemiz-swift-67000-de-47438707/detay

13. AKSAKAL92

Çankırı link Çalışması

Çankırı Kalesine Çankırı Radyo Amatörleri Derneği ve amatör adayı arkadaşlarla birlikte link çalışması yapıldı. çok rüzgarlı olan hatta bir ara dolu yağdığı gün bütün hava şartlarına rağmen yeni antenler yerlerine takıldı gerekli denemeler yapıldı. Ankara ile görüşme sağlandı. Ancak ankaranın...
  14. AKSAKAL92

Ford Motorları ile alakalı

http://www.limk.com/golimk.php?lid=148472 Arkadaşlar bir parçayı ararken buldum linkteki siteyi.benim işime yaradı. Belki birine daha yarar diye düşündüm..
  15. AKSAKAL92

Satılık land dıscovery Güzel fiyata

Arkadaşlar. İleride alacağım landın hayallını kurduğum şu dakikalarda guzel bır araba buldum resımlerden gördüğüm kadarıyla temiz gibi fiyatıda piyasaya göre gayet uygun. Ben şu an sadece hayal aşamasında olduğum için niyet edemiyorum ama en azından niyeti olanlara bılgı vereyım dedım...

16. AKSAKAL92

4x4 Nasıl Rezil Edilir..Yazık Oldu.

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FVideoPortali&h=8cdc3dec02386bcbeafe4613502957c2
  17. AKSAKAL92

Satılık Land Roverler 110 turbo dizel

Arkadaşlar selam. türk telekomda 5-6 tane land var. kablo ölçüm aracı olarak kullandıklarından bunlar yorulmamıştır. bir çok arayan arkadaş varı Telekomun sitesinden bakabilirler.. hatta başka araçlarda var transit ranger 50nc gibi... Ben aşağıya ilgili linki koydum ama olaki çalışmazsa...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri