Arama sonuçlarınız

1. diver6

Can Dostumuz Bülent Kök'ü Kaybettik...

Ynt: Can Dostumuz Bülent Kök'ü Kaybettik... Allah rahmet eylesin ..güzel insandı ..ailesine sabırlar dilerim ..okan tozun

2. diver6

Kamp Yeri Seçimi

Ynt: Kamp Yeri Seçimi Haklısınız uyarmamıza rağmen insanlar hem cam kenarı olsun; hemde ön koltuk istiyorlar :) dikkat etmekte fayda var ...
  3. diver6

Mitsubishi'ciler Peki Biz Kaç Kişiyiz?

Ynt: Mitsubishi'ciler Peki Biz Kaç Kişiyiz? 01- Umut ÖCAL (umutkaptan) - L200 4x4 - Kocaeli 02- Serhat Çakır (semuca) - L200 2008 - Samsun/İstanbul 03- Hakan Gürel (hagurel) - L200 Magnum 4X4 2001 Mengen / BOLU 04- Barış Sezgin (jeeper)...

4. diver6

Üyemiz Sefa Sevim'i (meteeor) Kaybettik Hepimizin Başı Sağolsun :(

Ynt: Üyemiz Sefa Sevim'i (meteeor) Kaybettik Hepimizin Başı Sağolsun :( allah rahmet eylesin çok üzücü.bu genç yaşta ..ailesine sabırlar
  5. diver6

Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik...

Ynt: Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik... Seni unutmayacağım güzel insan ,cenazendende belli olduğu gibi çok sevenin varmış... HOŞÇAKAL FARUK KAYHAN HOŞÇAKAL

6. diver6

Açılışımıza davetlisiniz

Dostlar, 04.12.2010 Cumartesi 14:00 - 17:00 arasında Maslak Atatürk Oto Sanayi Sitesindeki açılışımıza tüm dostları bekliyorum. www.akislpg.com Selamlar,

7. diver6

İzci Grubu ve Yaban Tv İnegöl'de (25-26 Eylül 2010)

Ynt: İzci Grubu ve Yaban Tv İnegöl'de (25-26 Eylül 2010) Yahsi bey biz teşekkür ederiz .Okan beye ve tüm kayserili dostlarımıza selam ve saygılar ... sizlerle olmaktan mutluluk duyarız :D İZCİ GRUB -YABAN TV
  8. diver6

İzci Grubu ve Yaban Tv İnegöl'de (25-26 Eylül 2010)

Ynt: İzci Grubu ve Yaban Tv İnegöl'de (25-26 Eylül 2010) Öncelikle İnegöllü dostlarımıza ,Ekrem kardeşim basta olmak üzere İZCİ grubu olarak çok teşekkür ederiz.Çok güzel çok başarılı bir gezi oldu ,kış aylarında bir gezi daha yapacağımız konusunda gitmeden sözleşmiştik umarım oda...
  9. diver6

Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Projesi

Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Projesi herbirinize ayrı ayrı teşekkür ederiz. iyiki sizlerde varsınız. saygılar ve sevgiler.. :) okan tozun

10. diver6

Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Yollarında Yaban Tv'den Resimlerle

Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Yollarında Yaban Tv'den Resimlerle kemal bey elinize sağlık çok hoş olmuş... selamlar.

11. diver6

Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Projesi Saygıdeğer Erdoğan hocam nezaketiniz için şahsım ve ekibim adına çok teşekkür ederim. Umarım faydamız dokunmuştur. Bu programda reyting kaygısı, hard dramatize, kurum sahiplenmesi (yaban tv gibi)vs. minumum seviyede kullanılarak, yapılan işin maksadı...
  12. diver6

Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Projesi Kameraman arkadaşım Ercan ve ben Okan Tozun ayrıca sanada çok teşekkür ederiz mustafa bey çok koşturdun sağ olasın...

13. diver6

Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Projesi Arkadaşlar olumlu olumsuz tüm eleştiriler için teşekkür ederim.Yoğun olmamdan dolayı siteye pek giremiyorum. ;D 2 sorun var sanırım. 1.ilk bölüm olmamış falan denmiş,takdir edersinizki yemek yenirken bile önce çorba vs sonra arasıcaklar,sonrada...
  14. diver6

Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Projesi Arkadaşlar , bu projenin mimarlarından olan SEVAL' e kocaman bir alkış isteğinde bulunduktan sonra ;D Yayında ve yapımda emeği geçen herkese çok ama çok teşekkür ederim. :D Tek tek şuna buna teşekkür etmek istemiyorum,güzel başarılı planlı bir ekip...
  15. diver6

İzci

Ynt: İzci Muammer bey , gerçekten o bölgede cimlere zarar verdiğimizi düşünmüyorum.Nedenide araçlar yaklaşık 40-50 cm karın üzerinde gezdiler.Bir çok kayak pistinde kayak sezonunda binlerce insan ,araç gereç gezmektedir.Fakat sezon bitip bahar geldiğinde çayır çimen olarak geri dönüyor. O...

16. diver6

İzci

Ynt: İzci sevgili dundaralp tabiki organize ederseniz geliriz. saygı ve sevgilerimle..
  17. diver6

İzci

Ynt: İzci arkadaşlar tüm dostlarımıza çok teşekkür ediyorum. HARPUTLU GAKKOŞ bey sizede nazik davetiniz için çok teşekkürler,siz organizasyonu yapınız hay hay bizde mutlaka dahil oluruz. neden olmasın top sizde .... ;D
  18. diver6

İzci

Ynt: İzci Arkadaşlar çok teşekkür ederiz.fakkat programımız 45-50 dk arası sürmekte ve televizyonculukta zaten limit sayılmaktadır. :D gönül isterki 1-2 saat sürsün o zamanda sıkılırız. ;D ben zor yolları hayranlık ile izliyorum oda 20 dk .yapacak birşey yok malesef.görüşlerinize teşekkür...

19. diver6

Zor Yollar Programı; TRT TÜRK Kanalında

Ynt: Zor Yollar Programı; TRT TÜRK Kanalında Aydın bey programınızı hayranlıkla izliyorum gayette başarılı buluyorum.Benzer bir programı yaban tv de İZCİ olarak becerebildiğimiz ölçüde yapmaya çabalıyoruz.bizim program 45 dk olmasına rağmen kısa diye çok eleştri alıyoruz. TRT bu konuda dahada...
  20. diver6

İzci

Ynt: İzci Ayrıca geçen haftalarda iğneada gezimiz için ulusal basında AKŞAM GAZETESİNDE bir köşe yazısı çıkmıştı. offroad tutkunları için sn.Tuğça Tatari tarafından kaleme alınmış .Başlık çok hoş RAHAT MI BATTI GEL O ZAMAN...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR