Arama sonuçlarınız

1. ukaratas

Vw Transporter T6.1 Dönüşümü

Merhabalar, Daha önceki girdilerimde boyumun uzun olması nedeniyle Iveco Daily alıp dönüştürmeyi hedeflediğimi paylaşmıştım. Geçen sürede otomatik uygun bir Daily bulamam ve Transporter kısa kasanın araba kadar boyutta olduğunu öğrenmemle birlikte çok hızlı bir karar alıp geçen günlerde sıfır...

2. ukaratas

5 Yaşını Doldurmadan Karavan Dönüşümü Yapmak

Kamyonet ruhsatlı panelvan aracın karavan dönüşümü konusunda bir konuyu danışmak isterim. Ocak 2018 Tescil tarihi olan bir araç alsam ve Ocak 2022 yani muayene tarihine kadar sadece yalıtım, elektrik tesisatı gibi muayenede sorun çıkarmayacak işlerini halletsem. Ocak 2022 tarihinde muayenesini...
  3. ukaratas

Ruhsat Ve Muayene Konusu

Merhabalar, bir sorum vardi. Uzun zamandie arac ariyorum fakat malesef istedigim araci bulamadim. Simdi bir arac cikti karsima Nisan 2017 tecilli. Bu araci alip nisan sa muayenesini yaptirip donustursem fakat karavan ruhasati icin beklesem bes yasini bekleme durumundan. Gelecek sene yani 2021...

4. ukaratas

Iveco Daily 17m3 Dönüşümü

Merhaba Arkadaşlar, Uzun zamandır keyifle takip ettiğim forum sayfanıza karavan yapma kararımla ile birlikte öneri, görüş ve özellikle uyarılarınızı almak için üye olup planımı görüşlerinize sunuyorum. Hem elimde net bir kılavuz olması açısından hem bilgiye ulaştırmayı kolaylaştırmak adına geri...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri