Arama sonuçlarınız

1. macellaio

Grand Cherokee Zj Hakkında

@M3CSL yakıtının farkındayım benim için sorun değil. zaten aşırı derecede yükseltme fikrimden de vazgeçtim. eğer yükseltirsem 3.5" ya da 4" yaptırmayı düşünüyorum maks. mauvais'nin dediği gibi günlük kontrol ediyorum sahibinden'i falan. şu anda çok acelem yok, kafama yatan bir araç bulana kadar...

2. macellaio

@DEŞİFRE bir anda arka arkaya bildirim gelince ne oluyor dedim ahaha. teşekkür ederim tablo için şu an youtube'dan bakıyorum birkaç şeylere. birde yabancı forumlarda okuyorum bakalım. sizce wj için ne kadar bütçe ayırmalıyım? yani belli bir fiyat aralığı var mı? alırken nelere dikkat etmeliyim...
  3. macellaio

@DEŞİFRE evet katılıyorum. o düşüncemden vazgeçtim zaten iyice araştırdıkça. ama ben işte o görsellerdeki gibi bir görünüm istiyorum. öyle bir donanım. yani dediğiniz gibi sanırım en fazla 3.5" yükseltme yapabileceğim. yukarıda mauvais'nin de dediği gibi wj kasa bakıyorum şu anda wj'ye yöneldim...

4. macellaio

@dnz35 çekme karavan olarak mantıklı aslında, bir zamanlar çok bakıyordum böyle. hatta normal bir panelvan alıp komple içini söküp kendim dizayn etmeyi bile düşündüm zamanında ama o kadarı bana fazla hocam yani gereksiz olur. o kadar sık ihtiyacım yok şu anda. belki birkaç yıl sonra...
  5. macellaio

@dnz35 kesinlikle katılıyorum, bizde çocuk yok ama eşimle birlikte çok fazla seyahatlerde gidiyoruz. hatta bundan dolayı karavan bile almayı düşündüm. dediğiniz gibi ben de bir sürü yeri keşfetmeyi, kimsenin ayak basmadığı yerlere gitmek istiyorum. aklımda hep var olan bir araçtı, dedim ki neden...

6. macellaio

@mauvais tam görüntü olarak istediğim araçlar aslında bu şekildeler.

7. macellaio

@mauvais şimdilik Bursa.
  8. macellaio

elbette ki bunu da yapmak kolay değil hiçbir zaman insanın istediği olmuyor. herkes istiyor şöyle olsun böyle olsun diye ama şartlar olmadıkça istediğin kadar iste dur. sadece hayalindeki gibi kalıyor. e haliyle bu da sinir bozucu bir durum. ben alıp güzelce bakacağım bu araca sonuçta atıp...
  9. macellaio

@dnz35 merhabalar, öncelikle şunu belirtmeliyim. ben ilandaki aracı almak istemiyorum zaten. sadece kafamdaki görüntü olarak donanım olarak öyle bir araç istiyorum. yani ilan isterse çok güzel isterse çok berbat olsun o sorun değil. ben fotoğraf açısından paylaşmak istedim birazca. dediğiniz...

10. macellaio

cahilliğime ve off-road bilginin yetersizliğine verin. haklısınız evet sizinle konuşarak kafamda bir şeyler oturtmaya başlıyorum öncelikle sizlere teşekkür ederim. benim birkaç sorum var sizin bu söylediklerinizden sonra. 1- yüksek bir görünüm çok ağır off-road girmeyecek bir araç için kaç...

11. macellaio

çok teşekkür ederim. şu anda not alarak okuyorum bakalım sonuç ne olacak bizde. dediğiniz gibi bana hazır araç lazım o da türkiye'de çok zor. bir şeyi iyi olsa bir tarafı berbat oluyor araçların illa ki. o yüzden insanın büyük heveslerle bir sürü zorluklarla aldığı şeyler birkaç gün sonra...
  12. macellaio

hah ben de onu diyorum işte. bu jeepler 60-70 eder mi anlamında. ilana çok takılmayın siz. kafamdaki araç o tarz bir araç donanımı falan sorun değil. tam olarak o yani ben oldukça yüksek olmasını istiyorum ama türkiye'de nasıl olacak inanın kafam çok karışık. o yüzden hazır olanları almak...

13. macellaio

yok ben yanlış anlaşıldım hocam. tamamen öyle demiyorum elbette. hani aldıktan sonra çok yüksek fiyatlarda masrafım olmasın. ufak tefek elbette olacak kaç yaşında arabalar bunlar sonuçta. yani ben stock araç bile alsam ona gidip yükseltme vereceğim çünkü hani istediğim şey o. forumda Volkan Bey...
  14. macellaio

öncelikle merhabalar. çok büyük bir zj hayranıyım ve şu sıralar zj aramaktayım. benim için maddiyat çok önemli değil fakat off road araçları hakkında en ufak bir bilgim yoktur (ama küçüklüğümden beri aşırı aşırı seviyorum). şu an da birkaç ilan beğendim açıkçası ve siz değerli tecrübeli...
  15. macellaio

Zj Ve Xj Konulu Youtube Kanalları

merhaba Volkan Bey, bunları hiçbir bilgimiz olmadan sadece izleyerek yapabilmemiz mümkün müdür yani? benim bu tarz şeylerle aram pek yoktur.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR