Arama sonuçlarınız

1. mdr

Pırıl Pırıl Yeni Gibi Jant-lastik Takımı

-Lastikler İnsa Turbo markadır. 265*75*16 ebadında olup dişler % 80 oranındadır.. -Jantlar powcan markadır..8*16 , 6*139.7 bijon ölçüsündedir. TAKIM halinde 1800 tl dir.

2. mdr

Dağ Aslanı - Nissan Patrol - 3.3 Turbo Dizel

Arazi araçlarımı satınca... bu mevsimde ..bu güzel offroad sezonunda neredeyse..1 ay araçsız kalmak çok zormuş... Dayanamadım..borç harç yapıp..hesaplısından aracımı aldım.. 1989 Model 6 silindir 3.3 turbo dizel Nissan patrol . Teknik verileri.. SD33T The SD33 is a turbo-charged 3.2 L...
  3. mdr

DİKMEN YAYLASI-KARDÜZ ALTI -PÜRENLİ YOLLARINDA 4 Kişi 2 gün

Cumartesi günü saat 09.00 gibi Hendekte Serkanla buluştuk. 4 kişi olacaktık. Dikmen yaylası tarafında Timur 'u alacaktık.Ögle sonu da Yusuf katılacaktı aramıza..Bu güzel hafta sonunda Kardüz yaylası taraflarında gölet yakınında kamp yapacaktık.Hava güzeldi..Gerçi meteoroloji hafta sonunu yagış...

4. mdr

BEYAZ MARTI Adriyatik Yollarında

Beyaz Martımızı 14 Martta aldıgımızdan bu yana 2.5 ay geçti. Aldıgımızdan düşünmüştüm aslında..bu yıl güzel bir gezi yapalım..güzel iklimlere direksiyon sallayalım . İlk seferini Adriyatik sahillerine yaptı. 7 Haziran Perşembe günü sabah başlayan gezimiz 23 Haziran Cumartesi günü geç...
  5. mdr

5. VW Bus Buluşması fotografları (12-13 Mayıs Orhangazi-İznik Gölü )

Karavancılıga ilk adımımdan sonra ilk etkinlik katılımım oldu. Karamürsel-Yalova ekibi olarak 6 araçla katıldık.Yurdun her tarafından Hatta Yunanistandan misafirlerimiz vardı. Güzel bir havada çok geniş katılımla bir organizasyon oldu.Emegi geçen bütün arkadaşlara buradan teşekkür ediyorum...

6. mdr

VW LT 31 Westfalia Karavanımız " BEYAZ MARTI "

İşte Beyaz MARTIMIZ.... 1993 Model VW LT 31 Teknik veriler..donanım. (internet çevirisi ile genel Florida özellikler..hangisi bizde var..bakacagız ) Wolkswagen LT 31 TD Florida, 2.4 litre, 6 silindir 70 KW (95 PS), 5 Şanzıman, yük ağırlığı 3100 kg, dingil mesafesi 2500 mm Turbo Dizel...

7. mdr

3 TOYOTA KARAMÜRSEL SIRTLARINDA

Hafta içinde ayarladıgımız..6 araç gelmesini planladıgımız etkinligimiz 3 araçla gerçekleştirdik. Yalovadan Mustafa ve Erhan arkadaşımız Toyota Land Cruiser Pradosu ile, Karamürselden Birol arkadaşımız Toyota Land Cruiser vx80 LJ70 ile Haluk ve Doktorumuz Cemalletin bey.
  8. mdr

KARAVAN DÜNYASINA ADIM ATMAM;PSA MOTOKARAVAN PROJEM

Degerli Karavan dünyası dostları.. Nihayet bende bu virüse bulaştım..Daha bugün Doktor kontrolünden geliyorum. Gereken tetkikler. momografi ve testlerden geçtikten sonra. Doktorum kesin teşhisi koydu....İsmail bey..1 yıla kalmadan karavan sahibi olmazsan..seni mutlaka ameliyat etmemiz...
  9. mdr

Delmece Yaylası Yollarında 3 Araç

Bu günde Yalova tarafındaydık..

10. mdr

Karamürsel-Eregli-Başkiraz Kar etabı 29 0cak

Bu etabı aslında geçen haftalarda geçecektik.. 2 arkadaşımızla beraber bundan 15 gün önce benim araçla önceden bir keşif gezisi yaptık..Kar o zaman normaldi.. Her nedense şartlar oluşmadı demekki..bu etaba kimseler ilgi göstermedi..yada zor etap diye gelmek istemedi.. Bizde hafta içerisinde...

11. mdr

Körfez Off Road Ekibi; İhsaniye - Yuvacık ve Aytepe Sırtlarında (08 Ocak 2012)

Pazar günü İzmit Outlet center önünde buluşuldu.12 araçlık katılımla saat 09.00 da start verildi. Mustafa Uzavcı arkadaşımız rotayı ihsaniye üzerinden mamuriye taraflarına yönlendirdi.Yagmur hiç durmadan gün boyu yagdı..Bazan şiddetli..bazande çisentili idi. Yer yer sis bayagı yogundu..bizi...
  12. mdr

Körfez Off Road Ekibi; Mamuriye ve Çenedağ Yollarında (25 Aralık 2011)

Evet...Bu hafta sonu da güzel bir etkinlik oldu.. Bol çamurlu arada karlı bir yogun gün yaşadık.. Fotograf çeken arkadaşlar sizden ricam sizler fotoları yüklerseniz bana zaman kazandırmış olursunuz... ;D ;D ;D ;D Cephane,mühimmat depoluyorum..

13. mdr

Fakülte Off Road; Gölcük Mamuriye Yollarında (18 Aralık 2011)

Sabah saat 08.45 de İzmit -Outlet centerde buluşuldu. -Umut Öcal-Gül hanım-Toyota Land Cruiser VX80 ile -Birol Öztürk -Mitsubishi Pajero ile -Alican Giray-Deniz Temizce-Burak Zengin-Daihatsu Feroza -Dündar Alp Özdemir-Rıdvan İyileksever-Chevrolet Blazer -İsmail Dönmez-Tuncay...
  14. mdr

SATILIK-TAKASLIK DUCATİ MOTOR

Temiz,Bakımlı Ducati Monster 620ie satılıktır. 28500 km de orijinal Fiyat 13500 tl Takas olabilir.Takas fiyatı 14500 tl dir.
  15. mdr

Yalovadan Türkiyenin Kuzeyine Yolculugumuz.

Uzun zamandır yapmayı düşündügümüz gezimizi nihayet Temmuz ayının ilk haftasında gerçekleştirdik. Araç olarak önce Toyota Land Cruiser ile gitmeyi düşünmüştüm. Ama sonradan bunu Reno clio HB ile yapmayı uygun gördüm. 5 Temmuz sabahı saat 05.45 de Yalovadan çıktık.Benzin fullendi.(dizel tabii )...

16. mdr

BOLOFF ile Buluşma ve Boludan dagyolundan ABANTA parkur.

Hafta arasında Boludan arkadaşım ÇAGRI ile konuşup karar verdik.Hem tanışma hemde imkanlar dahilinde bir etkinlik yapacaktık.. Sagolsun Çagrı cumartesi Bolof ekibinden bir arkadaşa Yasin arkadaşa yeni araç alınmış (98 discovery yeşil renk) hem onu hazırlamak hemde eksiklerini tamamlamak için...
  17. mdr

Sultanpınarında KAMP-Daglarına Bahar Gelmiş Memleketimin.

Hafta içi haberleşip karar aldıgımız şekilde ; İstanbuldan arkadaşım Ersan bey (Forester) ve arkadaşı Demir beyle İzmit Outlot Center parkında buluştuk. Hoşbeşten sonra Alışverişimizi yapıp doogru Sakaryaya dogru yola çıktık..Güzel pırıl pırıl bir bahar günü idi.. çıktık yolaa..
  18. mdr

LJ70

Recep arkadaşımız dün ifşaa etmeseydi.. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=73917.100 daha sonra yazacaktım..ama farz oldu artık.. ;D Sakın alınma Recep bey....tamamen espri anlamında yazdım ha.. Yeni aracım...

19. mdr

Sakarya-Karapürçek-Kirpiyan-Akyazı rotası...

Nihayet geldim arkadaşlar.. :D hemen başlıyorum...
  20. mdr

6 bıjon 6*139.7 ölçüsünde jant-lastik takımı satılık

Yeni aldıgım ama aracıma uymadıgı için jant-lastik takımını satıyorum. 16" jant 6*139.7 ölçüsünde 4 adet jant..ön jantlar porya kilitlerine göredir. 235*65*16 Pirelli Chrona 4 adet kış lastikleri.. takım halinde satılıktır. 500 tl dir.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri