Arama sonuçlarınız

1. M

Suzuki Jimny Için Sac Jant Arıyorum

Suzuki Jimny (yeni kasa) için uygun yuvarlak delikli sac jantlardan 4 veya 5 adet arıyorum. Tercihen sıfır ancak kaynaksız, düzeltmesiz olmak kaydı ile temiz ikinci el de olabilir...

2. M

Carpento 360 Karavan Hakkında

Merhabalar, Bir süredir Carpento 360 marka karavan kullanıyorum. Tecrübelerimi paylaşmak isterim. Karavan resmi olarak 750 kg altı. Webasto, Truma su ısıtıcı, güneş paneli, akü, kasetli WC gibi tüm eklentiler dahil edildiğinde bile 700 kilogramı bulmuyor. Tüm Carpento karavanlar Alko şase...
  3. M

Suzuki S-cross'a A/t Lastik Taktım...

Merhabalar, 2022 model Suzuki S-Cross aracım için kış lastiği ihtiyacım vardı. Kaliteli kış lastiklerinin neredeyse A/T lastiklerle aynı fiyatlarda gezindiğini görünce A/T lastik arayışına girdim. S-Cross'un orijinal jant/lastik ölçülerinden dolayı çok seçenek olmadığını kısa sürede...

4. M

Suzuki Jimny Ile Karavan Çekiliyor...

Merhabalar, 2018 model yeni kasa Jimny aracımla karavan çekebilir miyim, çekemez miyim diye araştırıp konuyla ilgili doyurucu kaynak da bulamayınca riske girip aracıma çeki demiri taktırdım ve Carpento 360 modeli, 750 kg altı bir karavan satın aldım. Karavan Antalya Elmalı'da idi, oradan Bey...
  5. M

Satılık 1998-2017 Jimny Şnorkel

Jimny Snorkel İlan

6. M

Jimny Ile Kazdağlarında Kurt Kovaladık..!

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri