Arama sonuçlarınız

1. Ufuk3434

Sorunsuz T3 Karavanim Satiliktir

922862460 ilan no ile detaylara bakabilirsiniz bize küçük geliyor üzülerek satıyorum ilgili arkadaşlara duyrulur

2. Ufuk3434

T3 Karavanim Satiliktir :(

Merhaba arkadaşlar hicbir sorunu yoktur ama malesef bize küçük geliyor ilgililer için ilan no 922862460
  3. Ufuk3434

T3 Karavanım Ile Yollardayım Abone Olurmusunuz :)

merhaba arkadaşlar yeni keşfettiğim yerlerin videolarını ve basımdan gecen maceralarımı kayıt ediyorum destek amaçlı abone olursanız minnettar olurum. https://www.youtube.com/channel/UCDM3xUbqoOZnVJmzCIjikjQ

4. Ufuk3434

Vw T3 Izolasyon ?

Merhaba arkadaşlar konuyu dogru yere mi açtım bilmiyorum ama benim teneke 3 gündur süren yağmur sonrası on 2 paspas altlarında islana oldu yani bir yerden su alıyor delik yok baktığım kadariyla kapı fiilleri de sorun yok gibi acaba gormedigim hir yerdemi delik var Böyle bir sorun ile...
  5. Ufuk3434

Özel Amaclı Motokaravan M1 Sınıflı Muayane ?

merhaba abılerım kardeslerım benım 1982 model t3 karavanım var ruhsatta ozel amaclı motokaravan yazıyor arac sınıfı da m1 olarak gorunuyor ben bugun randavu aldım otomobıl katagorısınden cunku karavan secenegı yoktu dogrumu yaptım acaba, sıtede bır kac yerde artık sadece m sınfıı yazması...

6. Ufuk3434

Sonunda T3 Alabildim

Merhaba arkadaşlar. Hep hayalimdi deniz kıyısına aracımi çekip o küçük camindan yağmurlu hava da denizin dalgaları eşliğinde rakımı yudumlamak :) Neyseki sonunda bu hayalim gerçek oldu ve t3 umu aldım Sormak istediklerim var Araç sabahları çok yüksek sesle çalışıyor adete traktör gibi sonra...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri