Arama sonuçlarınız

1. memorian

Grand Cherokee 2001 Vitesi D'ye Aldıgımızda Kaç Saniyede Devreye Girer?yardım?

Ynt: Grand Cherokee 2001 Vitesi D'ye Aldıgımızda Kaç Saniyede Devreye Girer?yardım? 1 saniyeden daha kısa süre içinde aracın ilerlemesi beklenir.. kendi aracımda (wj) düz yolda D'ye alır almaz araç kendini ileri atıyor. siz de 2 saniyeye kadar bi tepki vermiyorsa baktırın derim şanzumana

2. memorian

Wj'ye Bir Türlü Geçemeyiş, Sıra Bu Araca Geldi, Bilen Duyan?

Ynt: Wj'ye Bir Türlü Geçemeyiş, Sıra Bu Araca Geldi, Bilen Duyan? çok teşekkürler
  3. memorian

Ynt: Wj'ye Bir Türlü Geçemeyiş, Sıra Bu Araca Geldi, Bilen Duyan? çok çok teşekkürler iyi dilekleriniz için, inşallah dediğiniz gibi olur :) en kısa sürede ekleyeceğim daha çekmeye vakit bulamadım

4. memorian

Jeep Grand Cherokee (WJ)'ciler kaç kişi ?

Ynt: Jeep Grand Cherokee (wj)'ciler Kaç Kişi ? 1) 1999 - 4.7 V8 - WJ - Sedat Yılmaz (GC99) - Ankara 2) 2002 - 2.7 crd - WJ - Hasan Uygun (hasan uyg) - İstanbul 3) 1999 - 4.7 V8 - WJ - Sercan Özaydın (dr_sercan) - Erzurum 4) 2003 - 2.7 crd - WJ - Uğur Kaya (uğur23) - Bulgaristan 5) 1999...
  5. memorian

Jeep Sahipleri Listesi

Ynt: Jeep Sahipleri Listesi 1- Necmi Çevirme .com 96 ZJ 5.2 Ankara 2- onur Nlb. katenerci 93 ZJ 5.2 Ankara 3- Barış...

6. memorian

Ynt: Wj'ye Bir Türlü Geçemeyiş, Sıra Bu Araca Geldi, Bilen Duyan? Değerli tavsiyeleriniz için çok teşekkürler.. Haklı yorumlar, farkındayım ama işte biraz da gönül işi benim ki :) Ki zaten aldım arkadaşlar, bir haftalık istanbul seferine çıktım, söylediğiniz gibi ucuz olanların çoğu topu...

7. memorian

Ynt: Wj'ye Bir Türlü Geçemeyiş, Sıra Bu Araca Geldi, Bilen Duyan? ikinci araçta da haciz çıktı, çekilecek çilem var galiba
  8. memorian

Ynt: Wj'ye Bir Türlü Geçemeyiş, Sıra Bu Araca Geldi, Bilen Duyan? Direksiyon benim de dikkatimi çekti, nerdeyse dağılmış, ama koltuklar düzgün? Direksiyonu benim gibi eli hemen terleyen biri tutuyosa belki ondandır.. Bu arada istanbulu pek bilmiyorum araç ulus showroomdaymış oraya yakın düzgün...
  9. memorian

arkadaşlar zj'den sonra alfa romeo alarak yaşadığım hayal kırıklığını, hatta kendime kaybettiğim saygımı wj ile yeniden kazanmak için bir süre önce harekete geçmiştim :D önce alfa'yı sattım, sonra bu aracı buldum...

10. memorian

ZJ'den WJ'ye geçiş, peki farkları neler, hadi tecrübe konuşsun

Ynt: Zj'den Wj'ye Geçiş, Peki Farkları Neler, Hadi Tecrübe Konuşsun Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için tekrar teşekkürler.. 2001 sonrası 4.7 için yeterli bütçem yok gibi, kaldı ki vergi de sıkıntı.. Eğer bi aksilik olmazsa 2000 model 4.0 laredo bi wj'de karar kıldım, pazartesi giresun'a gidip...

11. memorian

Ynt: ZJ'den WJ'ye geçiş, peki farkları neler, hadi tecrübe konuşsun virajlarda zj'den başarılı diyorsanız benim açımdan sevindirici. zj ile bazen şöyle diyaloglar yaşadığımı hatırlıyorum: ben - şurdan 80'le döneyim zj - dur lan napıyon ben - sen napıyon dönsene.. yatma devrilecen dön dön...
  12. memorian

Ynt: ZJ'den WJ'ye geçiş, peki farkları neler, hadi tecrübe konuşsun ömrüne bir milyon km biçilen v8 bir aracı 8-9 senede nazlı eşşek kıvamına getirmeyi nasıl başarıyolar bende hayret ediyorum. ki bu araçların hemen hiçbiri ağır arazi de görmüyorlar. yurdum insanı şehir sokaklarında başarıyor...

13. memorian

Ynt: ZJ'den WJ'ye geçiş, peki farkları neler, hadi tecrübe konuşsun Durmuş bey özellikle fren olayı güzel. ben yazmayı unutmuşum yukarıya, zj'nin frenleri pek güven vermiyordu açıkçası, güçlendirdilerse ne ala.. Ayna konusuna da katılıyorum, aynam iki defa çatladı benim, her iki seferinide...
  14. memorian

3 sene zj kullandıktan sonra yine 3 sene kadar önce satmak zorunda kaldım, çünkü öğrenciydim, çünkü ocağıma incir ağacından orman dikmişti kendisi, takatim kalmamıştı :) fakat bunu satıp alfa romeo 1.6 bi araç aldığımda da mutlu olamadım, böylece herşeyin para olmadığını da anladım, en kibar...
  15. memorian

2014 Chrokee

Ynt: 2014 Chrokee son modellerin böyle çıkması bence daha iyi, şimdi onlar çok güzel olunca alamadığım için benim canım sıkılıyo, bu wj'den güzel değil bence, o halde wj alırım daha iyi, bitti :D

16. memorian

Karavanda Kediyle AB Ülkelerine Seyahatte Gerekli Hazırlıklar Nelerdir?

Ynt: Karavanda Kediyle AB Ülkelerine Seyahatte Gerekli Hazırlıklar Nelerdir? Merhabalar Kimse birsey yazmamis ama ben yine de merak edenler icin yazayim Gezimizi tamamladik.8ulkeye gittik ve hic birinde kopegimizle ilgili problem olmadi. Yalnizca yunanistana ve kosovaya girerken asi karnesine...
  17. memorian

Karavanda Kediyle AB Ülkelerine Seyahatte Gerekli Hazırlıklar Nelerdir?

Ynt: Karavanda Kediyle AB Ülkelerine Seyahatte Gerekli Hazırlıklar Nelerdir? Merhabalar Biz de kopegimizi birakmak istemedigimiz icin karavani tercih ettik ve bu ayin 19unda cikmak uzere kiraladik. Veterinerimiz bize de cip takilmasi gerektigini bir de almanyada yaptirilmak uzere kuduz...
  18. memorian

Avrupa turu

Ynt: Avrupa turu Merhabalar Biz agustos ayında yunanistandan kiralamis oldugumuz camper ile bir avrupa turu yapmayı planladık. Once arabamizla İpsala gumrukten cikis yapacagiz, selanikten itibaren de oradan internet uzerinden kiraladigimiz camperimize gececek ve onunla Fransaya kadar devam...

19. memorian

Satılık Grand Cherokee ZJ

Ynt: Satılık Grand Cherokee ZJ güncell
  20. memorian

Satılık Grand Cherokee ZJ

Ynt: Satılık Grand Cherokee ZJ araç hala satılıktır

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız