Wj'ye Bir Türlü Geçemeyiş, Sıra Bu Araca Geldi, Bilen Duyan?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan memorian Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,692

memorian

Kamp II
Yer
ankara
arkadaşlar zj'den sonra alfa romeo alarak yaşadığım hayal kırıklığını, hatta kendime kaybettiğim saygımı wj ile yeniden kazanmak için bir süre önce harekete geçmiştim :D önce alfa'yı sattım, sonra bu aracı buldum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-4,0-laredo-fiyat-sondur-107261947/detay/

bu gece ankara'dan giresun'a gidip bi sıkıntı yoksa alıcaktım, biletimi bile aldım, sonra plakayı bi sorguladım ki 4 haciz bir banka rehni mevcut araçta, kaldık öyle, sahibi iyi niyetli gibi, borçların ödendiğini söyledi, hallediceğini söyledi ama bütün plan alt üst oldu tabii.. o haciz şerhlerinin kolay kolay kalkacağını sanmıyorum zira ben de avukatım.. borçlar kapanmış olsa dahi fekk yazıları vesair, bir sürü iş.. pek bekleyecek vaktim yok, sonra bu arada şu ilanı gördüm..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-suba-2002-grandcherokee-220.000-km-mat-siyah-emsalsiz-lpg-li-117349837/detay/

pazartesi plakayı falan sorgulatıp salı gidebilirim istanbul'a.. bu araca aranızda daha önce bakmış, aracı bilen tanıyan arkadaşlar var mı? varsa benim için bilgilerini fikirlerini paylaşırsa minnettar kalırım.. yoksa da genel olarak görüşlerinizi esirgemeyin lütfen.. kaplama olması düşündürücü, altında ne var şüpheli, ama benim bütçem ancak bu fiyatları kaldırıyor.. cevaplarınız için şimdiden teşekkürler, saygılar, sevgiler

Etiketler
Ynt: Wj'ye Bir Türlü Geçemeyiş, Sıra Bu Araca Geldi, Bilen Duyan?

Aracin fiyati oldukca düsük, direksiyon km ye gore fazla yipranmis birde aracin disi komple mat kaplama icinde ne oldugu belirsiz.Risk fazla gibi...

Direksiyon benim de dikkatimi çekti, nerdeyse dağılmış, ama koltuklar düzgün? Direksiyonu benim gibi eli hemen terleyen biri tutuyosa belki ondandır.. Bu arada istanbulu pek bilmiyorum araç ulus showroomdaymış oraya yakın düzgün bi servis var mı bildiğiniz?

ikinci araçta da haciz çıktı, çekilecek çilem var galiba

kolay gelsin dilerim bukursunuz guzel bir wj kafaniz rahat binersiniz
Demekkk cok isterimmm ama bencee biraz zor. 25 bine birakinn iyi bir WJ için 35 bini gozden cikarirsaniz bulursunuz.
Problemli araclardan bence kacin.
Ufacik sanzıman sorunlusu 3-5 bin bir o kadar da motor problemli 5 bin. 10 bin kafada sizi iceri ceker. Amaa birdaha zor duzen tutar. Temiz alin kafanizmrahat etsin.
25 bine o kadar kofte yani
İnsallah guzel temiz bulursunuz

kesinlikle katılıyorum...

ben de yola 1998 model ucuz yollu bir Cherokee alıp toplaya toplaya adam ederim diye çıkmıştım, en sonunda 37.000TL ye 2004 4.7 aldım; ama boya bile yok, tüp hiç takılmamış ;)

p38 kasa range roverlarada bakın derim wjlere göre daha dolu ve konforlu

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-range-rover-4.6-lpg-li-temiz-115280852/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-kazasiz-masrafsiz-range-rover-4.6-hse-132.000km.orjinal-120981470/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-4.6-hse-range-122555066/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-vogue-4.6-range-122578414/detay/

Değerli tavsiyeleriniz için çok teşekkürler.. Haklı yorumlar, farkındayım ama işte biraz da gönül işi benim ki :smiley:

Ki zaten aldım arkadaşlar, bir haftalık istanbul seferine çıktım, söylediğiniz gibi ucuz olanların çoğu topu dikmiş çoktan, geriye silüetleri kalmış onları satıyolar :smiley: neyse ki bi tane buldum, 9 bin küsüre yeni motor yapılmış, şanzuman vs kusursuz, içi dışı güzel, 2003 model bi 4.7.. Resimleri buraya eklicem ama daha çekemedimalalı bir gün oldu. Tavsiyeleriniz için tekrar, tekrar teşekkürler

Hayırlı olsun, inşallah kazasız belasız ve sonradan baş ağrıtan şeyleri çıkmadan binersiniz :smiley:. Aradığınız fiyatlara temiz bir WJ bulabildiyseniz çok şanslısınız, adınıza sevindim. Fotoğrafları merakla bekliyoruz.

memorian' Alıntı:
Değerli tavsiyeleriniz için çok teşekkürler.. Haklı yorumlar, farkındayım ama işte biraz da gönül işi benim ki :smiley:

Ki zaten aldım arkadaşlar, bir haftalık istanbul seferine çıktım, söylediğiniz gibi ucuz olanların çoğu topu dikmiş çoktan, geriye silüetleri kalmış onları satıyolar :smiley: neyse ki bi tane buldum, 9 bin küsüre yeni motor yapılmış, şanzuman vs kusursuz, içi dışı güzel, 2003 model bi 4.7.. Resimleri buraya eklicem ama daha çekemedimalalı bir gün oldu. Tavsiyeleriniz için tekrar, tekrar teşekkürler

hayırlı uğurlu olsun güle güle binin

çok çok teşekkürler iyi dilekleriniz için, inşallah dediğiniz gibi olur :smiley: en kısa sürede ekleyeceğim daha çekmeye vakit bulamadım

Hayirli ugurlu olsun WJ KASA ALIRKEN BAKILACAK topik faydali olduysa ne mutlu bana.
SOLDAKI ADIMIN OLDUGU YERE BIR TESEKKUR ET. TIKLARSANIZ SEVINIRIM.
Kokay gelsin

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri