Wj Yükseltme Ve Lastik Için Yardım.

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Doruk Durukan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,003

Doruk Durukan

Ana Kamp
Mesajlar
21
Tepkime Puanı
6
Yaş
41
Yer
Ankara
Merhaba arkadaşlar. WJ'e 33/12,5R15 lastik takmayı düşünüyorum. Çamurluklara işlem yapıp dodik takmak şartıyla en az kaç inç yükseltme yapmam lazım. Elde etmek istediğim görüntü eklediğim resimdeki gibi.


IMG 3822
 

Etiketler

benzin deposunun kapağına kadar çamurluğu kesmeye razıysanız takabilirsiniz tabiki de
ama benim gördüğüm bu araçta orjinal alt kollar kullanılmış ve de toplamda 6-7 cm lik get yeterli olacaktır daha fazla yükseltmede arka alt kolların uzaması lazım çünkü arka lastik ön basamağa çarpar o ebattaki lastik ile
 
Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Mesajlar
1,518,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst