Arama sonuçlarınız

1. M

Karavan Camı Şikayeti Gold Glass

Arkadaşlar karavanıma bu firmadan cam aldım.tavan hatchleri su aldı fitillerini değiştirdik kaliteli olanlarla başarılı olduk.Firmayı aramadık bir sürü zaman kaybı olacak diye. Ancak özenle yaptığımız Mercedes kamyon karavanımızın yan camları 50x120 olmalı ölçüsü bunlar dışarı açılan...

2. M

Erdem Ticaret Ankara Hakkında Uyarı

Erdem ticaret ankara hakkında uyarı Daha evvel bir kaç defa unimoguma parça aldım.Karavan yapmak için kendisinden bir 4x4 mercedes kamyon aldım konuşulan rakkam 120 bin varılan rakkam 132 bin. Aslında almazdım ama o sırada bulunmayan michelin lastik bulup aldığım için (30 bin tl)kamyonun 5-10...
  3. M

Kendi Karavanını Yapanlara Cam Sorusu Sormak Istiyorum

Yerli cam markalarından doğuş cam,bayrak kabin ve cam san,karavan camı firması,gold autoglass firmaları dan cam kullanan varmı veya bunları boş ver en iyi yerli üretici şudur diyeceğiniz bir firma varmı.teşekkürler

4. M

Yerli Karavan Camı Konusu

Arkadaşlar yerli cam da doğuş cam,bayrak kabin ve cam sanayi,karavan camı firması,goldautoglass bu firmalardan cam kullanan varmı.avantaj ve dezavantajları hakkında bilgi verecek.teşekkürler
  5. M

İzmir De Motokaravan

Arkadaşlar ducato veya sprinteri izmirde istediğim özelliklerde fiyat kalite oranın da ve söz verdiği şekilde en iyi kim yapar

6. M

Araç Üstü Çekme Karavan

4x4 kamyon üzerine sıfır ithal çok güzel karavanlar var alıp bir tane oturtsam ne olur ? elektrikçilerle uğraşmam kapalı kasa yaparken karavan olduğunu duyup fiyatı uçuranlarla muhatap olmam marangozlardan müthiş sıyrılır ulaşamayacakları finisinge sahip olurum boyacı izolasyon malzemesi...

7. M

Series Için Parça

Arkadaşlar land rover series topluyorum..elinde çalışır vaziyette smith marka göstergesi olup değerlendirmek isteyen varmı.kontak varsa ortadan anahtarlı ilgilenirim
  8. M

Çekme Karavancı Arkadaşlara Sorular

Kısa bir özet 4x4 bir motorhome yapmak yaptırmak istedim.senelerce ingiliz motosikleti antİka araç ıvır zıvır toplamaktan artık yeni bir şey yağacak takatım kalmadığına usta yüzü görmek istemediğime karar verdim.kendim uğraşmaktan vazgeçip Bursa bölgesinde işini iyi yapan iki üreticiye...
  9. M

Off Road Çekme Karavan

Arkadaşlar çekme karavan hakkında fazla bilgim yok.Crawler off road karavan hakkında bilgisi olan varmı.Kullanıcı görüşleri ve bu konunun tecrübeli kişileri artıları eksileri hk bir iki not atarmısınız veya linke yönlendirmenizi rica ederim

10. M

G 460 Satılık

Arkadaşlar yeni G aldığım için benim G satılık. 1986 model orjinal görünümlü araç bayağı diri oynanmamış.Senelerdir problemsiz kullandım.tabi ki yaşına bağlı bazı eskimeler var. Amaca yönelik aksesuar var üzerinde ıvır zıvır değil.yedekleri var.kaza vs hiç yok.iç donanım vs her şey orjinal...

11. M

Alınık Unimog

1984 ve yukarısı unimog ile ilgilenirim
  12. M

Pick Up Karavanlar

arkadaşlar tuv de konuyu doğru dürüst bilen yok.yerli de sıkıntı yaşayan arkadaşı okudum kolay helsin.peki daha evvel yurtdışından bunun karavanını ithal etme isteğiyle yola çıkan oldumu bilgi paylaşırsanız sevinirim. İthalde gerekli belgeler olacağı ıçin pickup üzeri karavan olarak izin...

13. M

Series Sahibi Arkadaşlar

merhaba ben G kullanıcısıyım. Bir tane kısa series im olsun istiyorum ancak şöyle.yenice model bir defenderi backdate yapmak istiyorum.110 dan kesme olur kamyonetten olur diye düşünüyorum Yani yeni model şasi motor şanzıman vs aksamı üzerine series lerden birinin kaporta aksamı.kaportasını...
  14. M

Pickup Uzeri Karavan

Arkadaslar artik cadirdan konforlu bir sey istiyorum.off road bolgelerde cekme karavan olmaz.simdi bana avustralya mali o guzel karavanlardan bahsetmeyin,dingili ozel filan.. pickup uzerine konan karavan gormustum ispanyada fiyatlari cok makuldu hatirladigim kadari ile. Kullanilacagi zaman...
  15. M

yukseklik farkı

nadir veya huseyin beyler 2 arac aynı model ikisine de aynı yay aynı amortisör aynı yerden alındı. Yüksek olan beyaz benzinli 230 yay altında arada takoz get filan hiç bir şey yok.bir tek şasi kasa arasına bakmadık yazarken şimdi aklıma geldi. Soru şu niye beyaz araba benimkinden daha yüksek...

16. M

alaçatıda off road

yazılanlar bir şekilde siliniyor neyse..bu gün 2 Mercedes G ile alaçatı güney sahillerinde gezi yaptık.Fotograf ve film eklemeye çalısacagım.biz herzaman hafta içi hafta sonu yapıyoruz hadi demeniz yeterli.
  17. M

g lerde vibrasyon sorunu

arkadaşlar transfer ile arkaya giden şaftın üzerindeki balans parcası var türkcesini bilmiyorum.benim arabada bir vibrasyon vardı neyse sonunda uyandıkki bu balans parcası ortasında kaucuk var kaucuk ile metal birbirinden ayrılmış.guidoya rica ettim 110 euroya 2 el yolladı bir tane.Yenisi 1100...
  18. M

G sahipleri biraz hareketlenelim mi

Arkadaslar G toplantisi offroad bir seyler yapacakmiyiz.hus55 yok oldun hocam insallah iyisindir.bu kis biraz kipirdasak diyorum. Gecen sene bir kac bilgi paylasimi yaptik bence hepimize faydali oldu.eger burada da paylasim yapmayacaksak benden paso. Gezenbilir gibi odullu bir forum da malesef...

19. M

Alacati-urla

Arkadaslar eger ilgilenirseniz alacatidan urla yagcilara off road dan orta sertlikte yollar var bazen yagmura dayali olarak kismen zorlasabiliyor.yagcilar koyunde yoruklerde bir seyler yenip dagilinabilir. Alacatidan 2 mercedes g,bir seri 3 eger organize olabilirsek katilir. Kimse gelmezse ben...
  20. M

Mercedes 300 gd motor yenileme saftlar on arka diferansiyel bakim vs

Sol arkayi agaca carpinca mercanlar izmirde selahattin bey (g sevdalisi yaptik adami) var orya parca ismarlamaya gittim.her g sahibine tavsiye ederim en gec 10 gun icinde parcalar elinize ulasiyor hatta bazen 2-3 gunde geldigi bile oluyor Turkiyede stoktan bulduklarini saymiyorum fiyatlarida cok...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri