Arama sonuçlarınız

1. T

Seyir Halindeyken Titreşim Sorunu Td5

Bolu istanbul arası otobandan 100 km/h hızla hız sabitleyiciyi açtım geliyorduk. Bir anda araç ileri geri şeklinde diyebileceğim bi şekilde titremeye başladı, stop etme durumu yok, hızımı düşürdüm ilk dinlenme tesisinde durdum. rolentide çalışırken titreme yaparak çalışmaya başladı, bariz belli...

2. T

Uğultu Ve Titreşim Sorunu, Acil Yardım

yeni 325k disco2 2003 model aracımda 2 tane can sıkan problemim var ve titiz insanım çok kafaya takıyorum destek lazım. otomatik (şanzıman yağı yeni) motor yağı yeni. genel bakımları yeni. Ön düzen bakımı hariç. 1. problem; araç 90 km/h-100 km/h hızlardayken ( son viteste ) uğultu- titreşim...
  3. T

Abs ,tc Ve Ünlem Işareti Aynı Anda Yanma Problemi

Trafik ışıklarında beklerken birden ABS , TC ve ünlen işareti yaktı araç, Nedeni nedir bilen var mı? 2003 disco 2

4. T

Klima En Yüksek Sıcaklıkta Ilık Üflüyor Sorunu

Araba maximum HI Sıcaklıkta ılık hava üflüyor, motor tam ısınık halde ve hararet göstergesi sabit. Klima soğutması sorunsuz buz gibi, Bu sorunu nasıl çözerim değerli ustalarım
  5. T

Discovery 2 Motor Kodu: 20pxxxxa Hakkında Bilgisi Olanlar

Merhaba, 2003 disco 2 2.5TD5 aracımın motor no: 20P00xxxA Olarak geçiyor, bu motor no son çıkan sorunsuz versiyon olarak duydum, ancak detay bulamadım, bilgisi olanları sohbete beklerim

6. T

Discovery 2; 2.5td5 ; Genel Sorular

Arkadaşlar Herkese merhabalar, Hayallerini daha fazla erteleyemedim, 2011 focus aracımı satıp 2003 2.5TD5 DİSCO 2 İle aranızdayım, 326 bin kmde, bakımlı hasar kaydı olmayan kondüsyonu iyi bir araç, Öncelikle araçta yoğun titreşimden dolayı önceki sahibi Mazot pompası değiştirmiş düzelmemiş...

7. T

Discovery 2 Kocaeli, İzmit Yakını Usta Arıyorum

Herkese merhabalar, 325k kmde Discovery 2 2.5TD5 2003 Otomatik araç bakıyorum, Aracı kocaeli izmitte veya yakınlarında Mekanik ve Motor olarak gösterebileceğim İşinde emektar işi bilen dürüst bir usta arıyorum, bilenler destek olursa minnattar kalırım

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri