Arama sonuçlarınız

1. E

Doğada Hayatta Kalma

https://www.outdoorhaber.com/egitim/survival-hayatta-kalma-el-kitabi?fbclid=IwAR1jaI2PtDb_R0jAuE7pZSIFPC3hH_t5DIGDqr0lVsnsXg_qthpyv0xokD4

2. E

Evli̇ya Çelebi̇ Yolu

330 km. uzuluğundaki Evliya Çelebi Yolu'nu Haziran 2023'te yürüdüm. Evliya Çelebi'nin ilk hacca giderken yürüdüğü yolun bir kısmı. İşaretlemeler malesef silinmiş. Yürüyen yada at ile yürüyen çok az olduğu için karşılaştığım herkes şaşırdı. Ovacık ile Yalova yakınları arasında doğa çok güzeldi...
  3. E

Kari̇a Yolu - Bozburun Yarinadasi

Haziran 2022'de etabı tamamladım. Gözlemlerim: - Doğa ve koylar inanılmaz güzel, rüya gibi. - Su sorunu yine var. Kuyu yada sarnıçlar içilir gibi değil, - Yanan bölgelerden geçmek riskli ve üzücüydü - Taşlıca Köyü'nde Erol da kamp yada pansiyon deneyimleyip köy için yaptıklarını dinlemek...

4. E

Sufi̇ Yolu ( İstanbul - Konya 800 Km. )

Eylül 2021'de yürüdüğüm Sufi Yolu hakkındaki gözlemlerim; Birincisi yazlık çadıra mevsim uygun değildi. Çok üşüdüm. Su ve yiyecek sorunu yok. Rotalar genelde toprak yolda ilerliyor. Sürekli köylere, ilçelere, illere girilip, çıkılıyor. Yolculuk esnasinda geçtiğiniz yerlerde Sufi Yolu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri