Arama sonuçlarınız

1. M

Bursa - yurtici turlari

Bursa' da yurtici turlari düzenleyen sirket tavsiye edebilirmisiniz ?

2. M

Karadeniz / Orta ve Doğu Anadolu

Subat 2009 dan itibaren öncelikle bu yöreleri gezmek istiyorum (Aslinda Kapadokya yi da görmek istiyorum). Bir bayan olarak sanirim turlara katilmam daha mantikli olacak. Yeterince zamanim var, yani Subat-Temmuz arasi. Birde trenle Istanbul dan Batman a gitmek isterim Önerileriniz varmi? Rota...
  3. M

Karadeniz, Dogu Anadolu, Güneydogu Anadolu

Subat 2009 dan itibaren öncelikle bu yöreleri gezmek istiyorum (Aslinda Kapadokya yi da görmek istiyorum). Bir bayan olarak sanirim turlara katilmam daha mantikli olacak. Yeterince zamanim var, yani Subat-Temmuz arasi. Birde trenle Istanbul dan Batman a gitmek isterim Önerileriniz varmi? Rota...

4. M

Ekimde İki Hafta Özbekistan

Ekim ayinda iki haftaligina Özbekistana gidiyorum. (Almanyadan 35 kisilik gurup ile). Ne gibi tavsiyelerde bulunabilirsuiniz ?. Nelere dikkat etmek gerek.Ö zbeklerle türkiye türkcesi ile anlasmak mümkünmü ?
  5. M

''6 Ayda Adım Adım Türkiye'' Projesi

Almanya da yasiyorum 2009 senesinin ilk yarisinda Türkiye yi gezmek istiyorum. Ama bu geziyi oldugundan daha anlamli kilmak icin faydali bir isle bagdastirmak istiyorum. Bir fikriniz varmi ?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri