Arama sonuçlarınız

1. theta

Karavan Halı Kaplama Tekniği

Merhabalar Serhan Bey, overlok işleminin ölçüyü değiştirmediğni kabul edebiliriz. 1mm artırabilir belki en fazla...

2. theta

Katlanır Motosiklet ve Bisiklet Taşıyıcısı

Bunu anlatmak istiyorum ben de, muhtemelen 250kg + aparat ducato nun arka dingil yükünü aşıyordur. Bir de yokuş çıktığınızı düşünün arkanızda 250kg lık scooter ve onu taşıyan aparatın yüküyle. Bu konuda anlattığım taşıyıcı için karavan üreticisine danışmıştım ben, 136kg ı aşmayacak bilgisi...
  3. theta

Fiziken yapılabiliyor olması teknik açıdan doğruluğunu göstermez. Konuyu dediğim açıdan incelemenizi öneririm. Siz bilirsiniz tabii...

4. theta

Öncelikle aracınızın max dingil yükünü öğrenin ve taşıyıcı + motosiklet ağırlığının bu yükü aşıp aşmadığına bakın. Büyük ihtimalle aşacaktır; römorkla çekin bence...
  5. theta

3 Sistem Buzdolabı Enerji Tüketimi Hk.

Rica ederim... Önceki işlemlerin işe yarayıp yaramadığını görmek için alevi kontrol edin bir şekilde, mavi ve parlak yanıyor mu monte ettiğinizde. Tabanda başka ızgara falan da yoksa havayı ortamdan çekmeyi planlamış üretici, ilginç. Siz üstteki uzgaraya koyacaksınız zaten fanları, havayı...

6. theta

Zor yerden sordunuz :smiley: Şöyle yardımcı olmaya çalışayım: Birinci resimdeki brülör ünitesi, gazı hava ile karıştırıp yakmayı sağlıyor. Üzerinde bir ateşleyici çakmak, bir de alevin yanıp yanmadığını anlayan sensör var. İkinci resimdeki rakor (gaz getiren borunun bağlantısı) sökülmüş halde...

7. theta

Birkaç konu var kontrol edeceğiniz. Orijinal araçlar genellikle 30 yıllık falan olduğundan epeyce bir süre bakım görmemiş oluyorlar. - Öncelikle brülörü tamamen sökün,rakorun hemen önünde şapka şekline ince sacdan bir gaz memesi var, bu parçaya çok dikkat. Deliği ASLA bir cisim sokarak...
  8. theta

İlk karavanımız Euramobil MB100 dü, üzerinde Electrolux' ün 60 lt lik aşağıdaki dolabı vardı. 43-44 gün çalışıyordu bir tüple, ama diğer cihazlarda LPG kullanımı süreyi değiştirebilir tabii. Bir de bakımını yapıp doğru yanmayı sağlamanız gerek. Gayet güzel buz da yapıyordu. Muhtemelen sizdeki...
  9. theta

Merhabalar, 3 sistem buzdolapları araç motoru çalışırken 12V, kamp yerinde 220V ile kullanılmak amacıyla tasarlanmıştır. Verdiğiniz değerler doğru görünüyor. Elektrik kullandığınızda kompresörlü dolaaplara göre çok daha fazla akım çekerler ve duraklamazlar da. Motor çalışmıyor ve 220 yoksa, LPG...

10. theta

Karavanda Çamaşır Makinesi Konusuna Yeni Bir Yaklaşım :)

Ohooo, biz yapana kadar Çinli bizim fikri birebir üretmiş bile arkadaşlar :smiley: İç içe geçmeyi sağlamak için de özel gövde kalıbı yapmış silikondan basmış... Gerçi kapasitesi en fazla 1 tişort veya 7 çorap ya da 4 iç çamaşırı :) US $137.78 17% OFF|Ev Aletleri'ten Çamaşır Makineleri'de...

11. theta

Karavanda Çamaşır Makinesi Konusuna Yeni Bir Yaklaşım :)

:) devre güzel, hem toplam zamanlama işini hem de sağ-sol dönüşü sağlıyor. Neden 24V tercih etti anlamadım. Ama oluşan makinenin hacmi bir oyuncak boyutunda. Pratikte 2.0kg çamaşır için bile daha büyük hacim gerekli, o zaman da daha ilk postta gösterdiğim boyda 70lt lik bir hacim kaybediyoruz...
  12. theta

En Ucuz Yeşil Sigorta

Bulgoc sitesinde verilen adresle iletişim kurdum, Sırbistan da geçerli yeşilsigorta düzenle(ye)mediklerini bildirdiler...

13. theta

Pratik, Kolay Yapılabilen, Üstelik De Ucuz Sütunlu Matkap :)

Maliyet açısından sadece matkabı taşıyan arabayı 18mm kontrplaktan yapsanız yeterli. Diğer parçalar çıkmaydı bende, kolon 18mm sunta, alt tabla MDF...
  14. theta

Teşekkürler, eski bir "poroce" idi, canlandı konu ;)
  15. theta

Merhabalar, tüm ölçüleri içeren bir pdf yapmıştım, ektedir. Bitirdiğinizde fotoğrafını bekleriz ;)

16. theta

Boru çapları yetersiz kalabilir, ancak et kalınlığını bilmediğimden ataletini hesaplamak mümkün değil. Taşıyıcı kollarını olabildiğince kısa yapmanızı (motosiklet araca yaklaşacak şekilde) öneririm...
  17. theta

Merhabalar, teşekkürler öncelikle :) Ne kontrollerde ne de muayenelerde herhangi bir sorun yaşamadım. Ancak bunda görevlilerin taşıyıcıyı ithal karavanın orjinal ekipmanı olduğunu varsaymasının da etkisi olduğunu düşünüyorum. Önemli bir konu var: Her aracın akslarına gelen belirli bir "kabul...

18. theta

Bulgaristan, Sırbistan, Macaristan, Romanya Gezisi

Merhabalar, Sofya da gecelik konaklama yeri olarak Sofya Wohnmobilstellplatz ı önerebilirim. Hemen yanına Lidl da açıldı. Şehir içinde olduğundan şaşırmayın, kamp yeri değil, gecelik konaklama yeri. Tuvalet kaset boşaltma yeri, sıcak su, elektrik, internet var. 10€ ücretli, elektrik alırsanız...
  19. theta

Carpento 360 Hakkında

Benim fuar ziyaretimde de edindiğim izlenim, Carpento karavanların diğerlerinden açık ara önde olduğudur. Akıllıca çözülmüş birleşim detayları, masanın etrafındaki çepeçevre pencere ve işçilik kalitesi dikkat çekiyordu. Tabii özgün tasarımı da ürünü farklılaştırmıştı. Masa üstündeki heki nin...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR