Arama sonuçlarınız

1. fener1977

Garmin Etrex 30 Gps Ülkemizde Ne Kadar Pahalı!

Merhabalar, Garmin'in belirttiğim modelini almaya karar verdim sanırım. Ancak Türkiye fiyatları ile yurtdışındaki satış fiyatlarını karşılaştırdığımda dehşete düştüm diyebilirim. Türkiye'de bulabildiğim en ucuz fiyat 400 USD + KDV civarı. Oysa ki Amazon US fiyati 250 USD, Amazon Almanya fiyatı...

2. fener1977

GPS Cihazı Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar, keşif amaçlı çıktığımız doğa yürüyüşlerinde kullanmak üzere bir GPS cihazı almak istiyorum. Almak istediğim cihazda aradığım en önemli özellik, google earth programındaki kadar olmasa da o detaya yakın kalitede uydu görüntüsü barındırması ve bulunduğum lokasyonu bu harita...
  3. fener1977

Kocaeli - Menekşe Yaylası - Bıçkıdere Trans (26 Kasım 2011)

Yeni malzemeler alındı, hazırlıklar tamam. İstikamet İzmit Yuvacık bölgesi, hedef Menekşe Yaylası. Mevsim artık kışa döndü, yayla yürüyüşü için daha hazırlıklı ve sağlam malzemelerle yola çıkmak lazım. Kaliteli bir içlik, nefes alabilir bir orta katman polar, yine tercihen gore-tex bir dış...

4. fener1977

İzmit Aytepe-Beşkayalar-Yuvacık Yürüyüşü

Üniversite yılları ne güzel geçmişti, 90’ların ikinci yarısı boyunca, can dostum Zaf’la Kartepe, Sapanca, Yedigöller, Kazdağları, Uludağ gibi pek çok bölgede ağırlıklı olarak kış kampları yapmış, zorlu işler başarmıştık. Ancak sonra iş hayatına atılma, şehir temposu, aile hayatı derken bizi biz...
  5. fener1977

Vitara Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Hepinize merhaba. Kısa bir süre içinde çok arzuladığım Vitara'ya sahip olacağım ve gerek bu forumda, gerekse düzenlenen gezilerde eğer kabul ederseniz aranıza katılacağım. Vitara modifikasyona uygunluğu, parçasının bol ve ucuz olması, vergisinin düşük olması gibi nedenlerle off-road'cuların...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri